نیکس فصل به نظر می رسد به عنوان تمرین تسهیلات بازگشایی: 'شوت'

نیکز در نهایت باز خود را در مرکز آموزش در تریتون در روز جمعه اما این بدان معنا نیست که آنها را بخشی از فصل را

توسط NEWSAMINS در 10 خرداد 1399

نیکز در نهایت باز خود را در مرکز آموزش در تریتون در روز جمعه اما این بدان معنا نیست که آنها را بخشی از فصل را راه اندازی مجدد.

با توجه به NBA منبع کمیسر آدم نقره مدیره از فرماندار کنفرانس تلفنی با صاحبان ترک برداشت که آوردن همه 30 تیم بود بعید است.

اما بازگشت-به-بازی بازی سناریو که شامل 24 تیم هنوز در بازی است. که می تواند شامل نیکز اگر NBA طول می کشد بالا 12 تیم از شرق و 12 از غرب و ارائه یک بازی در مسابقات برای تیم های رتبه 9-12 در این رده بندی است. اما این سناریو بعید است بیش از حد.

دیگر 24-تیم حالات را رد نیکز اگر آنها را هشت بهترین رکورد را پس از هشت در هر کنفرانس. نیکز خواهد پایان 25th در آن پیشنهاد و خارج از دیزنی جهان راه اندازی مجدد. یکی دیگر گزارش سناریوی مورد بحث است که با داشتن 16 حذفی تیم ها و باشگاه ها در شش بازی از هفت دانه. نیکز 8 1/2 بازی برگشت.

این تصور عمومی این است نیکز هستند "لانگ شات" به بازی یکی دیگر از بازی, با توجه به یک فرد debriefed در تماس است. در واقع نیکز به نظر می رسد ضد و نقیض در مورد بازگشت. اگر فصل خود را بیش از رئيس جمهور لئون رز می تواند شروع یک مربیگری جستجو که شامل نگه داشتن مایک میلر اما ویژگی های Tom Thibodeau به عنوان سگ بالا.

Knicks coach Mike Miller
نیکز مربی مایک میلررابرت Sabo

رژیم صهیونیستی. کومو روز شنبه اعلام کرد تیم ها در دولت می تواند خود را به باز کردن امکانات آموزشی برای بازیکنان است.

"نیکز دوباره باز MSG مرکز آموزش امروز به صورت داوطلبانه بازیکن تمرینات," نیکس اعلام کرد. "به عنوان ایمنی از بازیکنان ما و کارکنان ما باقی می ماند اولویت ما ادامه خواهد داد به دنبال دستورالعمل تاسیس ایالت نیویورک و NBA."

تحت NBA دستورالعمل تنها چهار بازیکن مجاز در داخل این تاسیسات در یک زمان برای تمرینات فردی که داوطلبانه است.

ارسال نیکز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

در کنفرانس نقره گفت: صاحبان جولای 31 است که هدفمند برای بازگشایی بعد. تیم ممکن است نگه دارید سه هفته اردوگاه آموزشی در اورلاندو است. این بازی ها را شامل نمی شود طرفداران.

محتمل ترین سناریو ممکن است برای بازگرداندن فقط 20 تیم. منابع نشان داده اند داشتن پلیکان و صهیون ویلیامسون بخشی از دیزنی سرگرم کننده است که در NBA رادار.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن