واقعیت را بررسی کنید: ماموران فدرال در پورتلند نیست مزدوران ارائه شده توسط اریک پرنس

Chelsey Cox ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:16 PM EDT Jul 29, 2020این ادعا: ماموران فدرال سرکوب تظاهرات د

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

این ادعا: ماموران فدرال سرکوب تظاهرات در پورتلند اورگان در حال مزدوران قرارداد توسط شرکت های امنیتی خصوصی 'ZTI'

نسخه های از این ادعا دریافت قابل توجه در رسانه های اجتماعی پس از گزارش از ناشناس اجرای قانون فدرال عوامل بازداشت معترضان در پورتلند. اورگان شهر دیده می شود روزانه تظاهرات پس از جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس در روز یادبود در ایالات متحده آمریکا امروز گزارش کرده است.

ژوئیه 23 Facebook پست توسط کاربر سباستین Twardosz ویژگی های یک عکس از یک مرد ضد شورش با اشاره تفنگ در چیزی خارج از قاب. روی شانه مرد یک پچ با حروف "ZTI" یا "ZT1." تصویر یکی از یک سری از تصاویر گرفته شده توسط عکاس آزاد متیو لوئیس-Rolland.

رولان نوشته شده آن را به حساب توییتر خود را در جولای 21 با عنوان "توجه فرمایید. زندگی در حال رفتن به از دست رفته در پورتلند."

بیشتر: Oregon فرماندار مقامات فدرال رسیدن به توافق برای آغاز خروج از عوامل پورتلند

Twardosz ادعا کرد مردی در تصویر است یک عامل قرارداد با ZTI یک شرکت امنیتی خصوصی استخدام به دستگیری و بازداشت معترضان در پورتلند.

"ZTI یک شرکت خصوصی فراهم می کند که مسلح و امنیتی دیگر مربوط به پرسنل را به مشتریان خود که شامل امنیت داخلی این گروه. از دفاع و یک سوپ الفبا از دیگر سازمان های دولتی ایالات متحده. آن را بر روی وب سایت خود را" Twardosz نوشت.

وجود یک لینک در عنوان برای یک وب سایت برای ZTI اما سایت دیده نمی شود با توجه به پهنای باند خطا.

یکی دیگر از Facebook ارسال در جولای 23 توسط کاربر باربارا راسل ماکسول ادعا کرد جی جانسون وزیر وزارت امنیت داخلی در دولت اوباما تایید کرد در MSNBC که ناشناس افسران ارائه شده توسط اریک پرنس.

شاهزاده سابق نیروی دریایی مهر و موم برادر وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos و بنیانگذار پیمانکار نظامی بلک واتر ایالات متحده امروز گزارش شده است. شاهزاده فروخته بلک واتر سال پیش. نیویورک تایمز در توصیف کرده است شاهزاده به عنوان یک "امنیت پیمانکار نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت" که "در زمان خدمت به عنوان غیر رسمی مشاور تهمت مقامات دولت."

Twardosz همچنین با اشاره بلک واتر در پست خود. او گفت که این شرکت و ZTI معمولا استخدام پیمانکاران خصوصی به مبارزه در مناطق جنگی در عراق و افغانستان با وجود قوانین بین المللی در مورد جنگ نامزدی.

بیشتر: گزارش یک حمله هوایی مرگبار در افغانستان

"اما بدون در نظر گرفتن آنها در حال حاضر عامل در اینجا در ایالات متحده — و برای پرداخت با خود ما مالیات دلار" Twardosz ادعا کرد.

"پس روشن است این "فدرال" عوامل اساسا مزدوران پرداخت شده توسط دولت برای ارعاب, تهدید و حتی حمله آمریکایی ها در خاک آمریکا" Twardosz نوشت.

نه Twardosz و نه ماکسول در پاسخ به یک درخواست برای نظر از ایالات متحده آمریکا امروز.

آیا دولت ایالات متحده استخدام مزدور برای حمله به شهروندان خود?

برای اولین بار در مزدوران: سعید Mokbil, رئیس-گزارشگر سازمان ملل متحد' گروه کاری مزدوران و نقض حقوق بشر گفت: مزدور فعالیت های مربوط به تضعیف هدف 16.2 از U. N. پایدار با هدف توسعه 16. هدف 16.2 با هدف "پایان دادن به سوء بهره برداري قاچاق و تمام اشکال خشونت علیه شکنجه و کودکان که معمولا قربانیان شکنجه بازداشت برده داری جنسی و اجباری استخدام کودک سربازان" با توجه به پوشش یک 2018 جلسه به بحث در مورد مزدوران و پیمانکاران خصوصی.

هویت ناشناس فدرال افسران — به عنوان "پلیس مخفی" توسط ایالات متحده آمریکا امروز — بود طلبه در رسانه ها پس از برخورد خشونت آمیز با معترضان در پورتلند. رمز و راز از کدگذاری تکه عوامل' شانه دریافت توجه ویژه در رسانه های اجتماعی.

Mark A. Morgan, مقام ارشد انجام وظایف کمیساریای ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها گفت: در جولای 21 Department of Homeland Security جلسه توجیهی که او مجاز و پشتیبانی گمنامی برای افسران بازیگری فدرال ظرفیت در پورتلند.

"شده است وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات نادرست در خارج وجود دارد" مورگان گفت. "این است که توهین آمیز برای اشاره به این اختصاص داده شده مردان و زنان که در خارج وجود دارد به عنوان قانون اجرای حرفه ای را که مرجع" او در ادامه با اشاره به نام مستعار "ناشناس نقاب سربازان طوفان" او ادعا کرد که شنیده می شود از رسانه ها.

مورگان همچنین اشاره شده نمونه هایی از نشانه ماموران فدرال در حال پوشیدن در لباس خود. یک ویژه نامه و ترکیب تعداد "DZ1." این یک شناسه منحصر به فرد همراه با نام و با توجه به مورگان.

"معاون مدیر (ریچارد "کریس") کلاین گفت: او را ندارد افسران او نام می پوشند چرا که آنها در حال doxxed. که دقیقا درست است. که دیگر چیزی که کاملا منزجر کننده است. بنابراین آنها نه تنها به خطر انداختن زندگی می کند, از عوامل, اما آنها به خطر انداختن زندگی خود خانواده ها به عنوان آنها در حال قرار دادن خانه خود و اطلاعات آنها نشان می دهد که افراد با رفتن به خانه های خود گفت:" مورگان شد.

مورگان همچنین خطاب به نشانه گذاری در جولای 17, صدای جیر جیر.

"ما پرسنل به وضوح مشخص شده به عنوان فدرال LEOs و باید شناسه منحصر به فرد. شما نمی خواهد نام خود را در لباس b/c این همان جنایتکاران با استفاده از این اطلاعات برای هدف قرار دادن آنها و خانواده هایشان قرار دادن هر دو در خطر است. به عنوان سرپرست امور من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد!" مورگان نوشت.

نسخه های دیگر از ویروسی ادعا می کنند از ویژگی های تصاویر از یک افسر با یک پچ که بار خوانده شده "SRT" با توجه به استفانی Dube Dwilson نویسنده برای Heavy.com.

"ما SRT تیم این همان چیزی ... رنگ های مختلف لباس به وضوح مشخص" مورگان به خبرنگاران گفت: در طول جلسه.

"SRT" مخفف ویژه تیم پاسخ بر اساس یک سند منتشر شده توسط CBP.

Facebook کاربر Twardosz ویرایش پست خود را با یک به روز رسانی در 23 ژوئیه: "پچ ممکن است می گویند ZT1 به عنوان یک شکل از شناسایی برای هر کسی که آن را پوشیده. بدون در نظر گرفتن ما نمی دانیم که این افراد هستند. آنچه در تمام این نشان می دهد این است که ما خود ما بدترین دشمن," او نوشت.

آیا جی جانسون دلالت اریک پرنس و بلک واتر در MSNBC?

جانسون در مصاحبه با MSNBC میزبان Rachel Maddow آپلود شده بود و به شبکه یوتیوب حساب کاربری در جولای 21. در حالی که در پاسخ به Maddow سوال در مورد اینکه آیا مردم زیاده به پلیس فدرال حضور در پورتلند جانسون توضیح داد که بسیاری از خدمات حفاظت از عوامل پیمانکاران.

"جالب است که اکثر اعضای فدرال حفاظت از سرویس در واقع پیمانکاران خصوصی. و سپس علاوه بر آن چه وزیر انجام داده است و همچنین به استقرار اجزای مهاجرت (و) گمرک آداب و رسوم و حفاظت مرزی که به طور خاص آموزش دیده برای عملیات ویژه. آنها را می پوشند استتار اما آنها قرار است به پوشیدن نمادهای; تکه های است که نشان می دهد که آنها در حال اجرای قانون فدرال" جانسون گفت.

جانسون ساخته شده هیچ اشاره ای به اریک پرنس یا بلک واتر در طول مصاحبه.

نمونه هایی از نمادهای شناسایی عوامل در پورتلند به اجرای قانون هستند و در تصویر مورگان جولای 17 پرینت موضوع.

بیشتر: ماموران فدرال افسران سر به دیترویت کلیولند میلواکی به عنوان عملیات Legend گسترش می یابد

امتیاز ما: غلط

ادعا می کنند که اجرای قانون فدرال هستند مزدوران استخدام شرکت های خصوصی امنیتی ZTI غلط است به دلیل آن است که توسط تحقیقات ما. ارشد CBP رسمی مجاز به استفاده از شناسه منحصر به فرد — تکه های با حروف و اعداد — به جای نام برای ماموران فدرال در پورتلند به محافظت از عوامل حفظ حریم خصوصی. آن را نیز نادرست به ادعا می کنند که سابق امنیت داخلی دبیر جی جانسون دخیل اریک پرنس یا بلک واتر در یک مصاحبه تلویزیونی.

ما واقعیت-بررسی منابع:

 • ایالات متحده آمریکا امروز "ماموران فدرال در بینام اتومبیل, 'دیوار مادران': در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در پورتلند"
 • متیو لوئیس-رولان 21 ژوئیه سال 2020 جیر
 • U. s. Department of Homeland Security, "Jeh چارلز جانسون وزیر امنیت داخلی, 2013 - 2017"
 • ایالات متحده آمریکا امروز "جاسوس روسیه و عقب کانال: گزارش های رسانه ای نقطه به نقطه جفت از مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران"
 • سازمان ملل متحد و حاکمیت قانون "توسعه پایدار هدف 16"
 • سازمان ملل متحد دیدار و پوشش مطبوعات "مزدوران پیمانکاران نظامی خصوصی می تواند بی ثبات کردن حکومت قانون, متخصص می گوید کمیته سوم در میان تماس برای پایان دادن به نژاد پرستی و احترام مهاجر حقوق"
 • وزارت امنیت داخلی توجیهی در تظاهرات در پورتلند
 • Marc A. Morgan 17 جولای سال 2020 پرینت موضوع
 • Heavy.com, "ZT1 پچ در پورتلند عامل ویروسی در عکس یک شناسه برای گمنامی"
 • خط مقدم ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی, Vol. 5, شماره 3
 • Rachel Maddow MSNBC "مغلوب ساختن پیشی جستن زیر نیکسون 'نظم و قانون راهکار در استروئید': جی جانسون"
 • ایالات متحده آمریکا امروز "'Secret police force': فدرال گزارش بکشد پورتلند معترضان به بینام و وسایل نقلیه تکان دهنده خشم"
 • NPR "4 بینش در مورد بلک واتر بنیانگذار اریک پرنس"
 • نیویورک تایمز "اریک پرنس استخدام Ex-جاسوس برای کمک به نفوذ لیبرال"

با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید اشتراک به ما چاپ نسخه ad-free نرم افزار و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.

ما واقعیت را بررسی کنید, کار, پشتیبانی, در بخش, توسط یک کمک مالی از Facebook.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن