نیکز مربی جدید می تواند 'حذف 8' minicamp پس از تمام

یک هفته minicamp برای تیم در به اصطلاح "حذف 8" که شامل نیکز است به احتمال زیاد اتفاق می افتد در اواسط ماه آگوس

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

یک هفته minicamp برای تیم در به اصطلاح "حذف 8" که شامل نیکز است به احتمال زیاد اتفاق می افتد در اواسط ماه آگوست به NBA منبع.

شاید پس از آن نیکز را باید سر مربی آن را اجرا کنید.

وجود دارد همچنین می تواند اضافی دو هفته گروه رویداد با هشت باشگاه دعوت نشده به اورلاندو راه اندازی مجدد صحنه در یکی از شهرستان با توجه به شارلوت آبزرور.

یک حباب در شیکاگو پیشنهاد شد در ماه گذشته برای حذف 8 اما آن می تواند محل در محل دیگری.

پست های گزارش شده در ماه گذشته بازیکنان کانون بود و تمایلی به مرحله, تیم minicamps در تاسیسات خود را به دلیل ترس از coronavirus, پخش كردن, بدون ایمنی مناسب از پروتکل های موجود در اورلاندو که در لیگ برتر خواهد شد سعی کنید به راه اندازی مجدد نجومی هفته آینده در یک حباب مانند جو. این پست نیز در گزارش minicamps خواهد بود داوطلبانه — که به احتمال زیاد هنوز هم خواهد بود در این مورد.

این اتحادیه هنوز هم نگران سلامتی خطر, اما اورلاندو حباب ثابت کرده است یک موفقیت برای تاریخ.

RJ Barrett
RJ BarrettNBAE via Getty Images

شارلوت شده است یکی از مشتاق ترین طرفداران minicamps یا OTAs (سازمان فعالیت های آموزشی). نیکز جمهور لئون رز می خواهد آن را بیش از حد است اما در برابر داشتن scrimmages در برابر تیم های دیگر.

"ما نیاز به درب و پرت باز کردن بنابراین ما می توانیم پس از این چیز" اورلئانز مربی جیمز Borrego گفت: از OTAs.

نیکس خیلی دوست دارم فرصتی برای کار با بازیکنان جوان است. آنها باور دارند که این ناعادلانه است که 22 تیم در حال برگزاری نزدیک به سه هفته از شیوه و هشت فصل به طور منظم بازی بدون دادن برخی از آنها را با فرمت است که با به کار با تیم خود را.

ماه گذشته NBA برگزار مقدماتی کنفرانس تماس با تیم GMs در مورد شیکاگو حباب در ماه سپتامبر. نیکز GM اسکات پری قلم تماس بگیرید چرا که او درگیر در Jason Kidd دوم سر مربیگری مصاحبه.

نیکز تا به حال نشده یک مربی به اظهار نظر در مورد وضعیت. با این حال افزایش است انتظار می رود برای پایان دادن به هفت هفته جستجو و تصمیم گیری هفته آینده — در زمان اجرای OTAs.

قرارداد پارامترهای مورد بحث قرار گرفته اند با انتخاب Tom Thibodeau اما هنوز هیچ توافق رسیده است, خروج از درب نیمه بسته نگهداشته شده برای وقت مایک میلر کید و سابق شبکه مربی کنی اتکینسون.

میلر هنوز در تماس با بازیکنان با توجه به یک منبع و یک سال در سمت چپ خود قرارداد. صاحب جیمز دولان در حال حاضر پرداخت تمام میلر دستیاران برای فصل آینده و البته بقیه دیوید Fizdale قیمت 22 میلیون — کاملا تضمین شده بعد از Fizdale اخراج شد در دسامبر 22 بازی به فصل دوم خود را به عنوان نیکز مربی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن