نیکز را Tom Thibodeau استخدام رسمی

برای اولین بار در نزدیک به هشت ماه نیکز رسما باید دائم سر مربی. در صبح اولین روز از NBA 22-تیم راه اندازی مجدد

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

برای اولین بار در نزدیک به هشت ماه نیکز رسما باید دائم سر مربی.

در صبح اولین روز از NBA 22-تیم راه اندازی مجدد نیکز دوباره خود را حق رای دادن با اعلام استخدام دفاعی wizard Tom Thibodeau سابق خود را دستیار مربی از سال 1990 شکوه روز.

نیکز جمهور لئون رز شده است نزدیک به Thibodeau برای چندین سال به عنوان یک مشتری برای هنرمندان خلاق آژانس که رز به اجرا استفاده می شود.

"Tom Thibodeau است برنده ثابت می شود که بسیاری از بازیکنان و تیم های که او مربی است" رز گفت: در یک نسخه. "او را رهبری مسئولیت پذیری و سخت کار ذهنیت به سازمان ما. ما هیجان زده به او را به نیویورک و نگاه به جلو به همکاری با او و کارکنان خود را به سوی یک آینده موفق است."

در شنبه Thibodeau به توافق نظر در پنج سال معامله است. از نظر بودند اعلام نشده اما برخی از لیگ خودی برآورد معامله می تواند به ارزش حداقل $25 میلیون — حتی با یک بیماری همه گیر تخفیف است که به احتمال زیاد باعث خواهد شد Thibodeau را نیکز اولین بازی به بازی بدون فن.

ارسال نیکز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

Tom Thibodeau Knicks hire made official
Tom ThibodeauAP

"من سپاسگزار برای این فرصت را به بازگشت به این تاریخی حق رای دادن به عنوان سر مربی و کار در کنار استعداد جلوی دفتر که من بزرگ اعتماد و احترام برای" Dom گفت: در انتشار. "من می دانم آنچه در نیویورک است مانند زمانی که نیکس موفق هستند و هیچ چیز قابل مقایسه است. من مشتاقانه منتظر به اینکه بخشی از آنچه که ما در حال ایجاد و نمی توانید صبر کنید برای رسیدن به محل کار."

با وجود اتهامات 62 ساله Thibodeau خواستار سبک نمی کند و کلمات بیهوده و احمقانه با هزاره بازیکن نیکز که از دست رفته پلی آف به صورت مستقیم هفت فصل در حال اضافه کردن یک مربی با بهترین درصد برنده (.589, 352-246) از هر سر مربی استخدام در دو فصل گذشته.

سابق گاو و تیمبرولوز سر مربی برنده NBA مربی سال در سال 2011 با شیکاگو که او هدایتش را به پنج مستقیم حذفی اسکله. Thibodeau سپس شکست سوتا 13 سال حذفی خشکسالی است. وجود دارد به اتهام او ارتباط با مینه سوتا را بازیکنان جوان و او اخراج شد در ژانویه 2019.

Thibodeau خواهد شد و به احتمال زیاد اوایل هدیه ای از تیم در حال اجرا mini-اردوگاه در اواسط ماه اوت برای هشت باشگاه در اورلاندو است.

Dom دارای اعتماد دستیاران اندی گریر لری گریر و تاس Yoshimoto او می خواهم برای استخدام اما نیکز VP ویلیام وسلی است فشار به اضافه کردن بیشتر و متنوع کارکنان. مایک Woodson سابق نیکس سر مربی و مایک میلر اخیر خود را مربی موقت هستند قوی نامزدها با Dom.

نیکز در مصاحبه در مجموع 11 مربیان با جستجو در آغاز ژوئن 4 بعد از NBA اعلام کرد این تیم خواهد بود بخشی از راه اندازی مجدد. و نیکز منتظر تقریبا قبل از tip-off خود را استخدام رسمی پس از صاحب جیمز دولان تا به حال دیوید Fizdale اخراج on Dec. 4.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب