از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: نیکز.

خواهد LeBron James همیشه بازی برای نیکز ؟ — جفری برنشتاین

من هرگز حکومت این یکی — به خصوص برای او در فصل گذشته قبل از بازنشستگی.

جیمز گفت: باغ عرصه های مورد علاقه خود را به بازی در. بسیاری بستگی دارد نه تنها در مورد چگونه او لیکرز’ عنوان سفر تابه اما پسرش Bronny به جدول زمانی.

Bronny جیمز اتمام سال اول در سیرا کانیون دبیرستان 15 سال و واجد شرایط برای NBA پیش نویس تا 2024 تحت دستورالعمل های جاری.

جیمز که لیکرز’ قرارداد منقضی می شود در سال 2022 خواهد بود 39 توسط آن است. او ساخته شده هیچ راز که مایل به بازی با پسر خود. خواهد بود که برای اولین بار در تاریخ NBA. جیمز بسیار آگاهانه از میراث او. اتمام آن را در نیویورک می تواند اضافه کردن به جای خود را در تاریخ است.

LeBron James
LeBron JamesAP

هنگامی که جیمز بود که در باغ در Jan. 23 او پرسید که آیا او می خواهم به بازی برای نیکس اگر آنها پیش نویس Bronny. جیمز سرگرم شد.

“پسر من در کلاس نهم مرد” جیمز گفت. “ما در حال تلاش برای نگرانی در مورد آنچه که پروژه او به نوبه خود در فردا, این چیزی است که [ما] نگران در مورد حق در حال حاضر. این چیزی است که مهم ترین: مدرسه خانه و بهترین بودن برادر بزرگ او می شود.”

جیمز نمی گویند هیچ. یکی از مواد غذایی برای فکر James’ superagent غنی پل در نهایت منافع مقرره در نیکز. NBA قدرت کارگزار به تازگی عامل جدید برای سنگ بستر قطعه مرکز Mitchell رابینسون.

پس از جیمز کنار نیکز در 2010 رایگان آژانس منابع گفت: پست جیمز نمی توانستم بازی برای نیکس به دلیل fishbowl موشکافی در خانواده اش. این دیگر یک موضوع است.

آیا این درست است که افسانه ای آگاه نیکز پایه فن جایگزین شده است توسط گردشگران و ثروتمند Manhattanites به دنبال برای یک شب ؟ دیگر چگونه توضیح می دهید باغ بودن بسته بندی شده هر شب به تماشای چنین فقیر محصول ؟ — ویلیام Kreudl

آن را به عنوان بسته بندی شده به عنوان اعداد نشان می دهد. خود را روزانه به طور متوسط افت خواهد کرد برای چهارمین مستقیم فصل.

Knicks attendance will drop for a fourth consecutive season.
نیکز حضور رها خواهد شد برای چهارمین فصل متوالی.N. y. پست: چارلز Wenzelberg

نیکز خود جلب کرد کوچکترین خانه جمعیت در حدود 13 سال در مارس 4 برابر یوتا است. این 16,588 رقم از 3200 زیر ظرفیت است.

هر چند نیکز رتبه 10 در حضور در یک دمای 18,811 که کمی فریب. شش باشگاه با کاهش در هر بازی به طور متوسط به فروش می رسد تمام بازی های خود را از جمله Milwaukee Bucks. از نیکز’ 33, باغ بازی ها, فقط نه شده اند فروش-outs.

اما با توجه به نیکس را از دست برگشتی هفتم مستقیم فصل آن است که معجزه آسا است که بسیاری از بدنهای گرم شد پر کردن کرسی های قبل از خاموش کردن.

ارسال نیکز سوالات پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

اعتبار نیکز بخش بازاریابی. آن را به شدت ترویج بلیط به گردشگران بین المللی. خبرنگاران را مشاهده کرده اند در راه ما پایین شلوغ پله در 200 سطح به اتاق مطبوعات در سطح ما شنیدن بیشتر زبان های خارجی غیر انگلیسی.

آن جالب خواهد بود که فصل آینده در پست-تاج عصر و به طور بالقوه کاهش مسافرت های بین المللی.

اگر ژولیوس Randle تنظیم سبک خود را از بازی وجود دارد یک شانس ما او را در دراز مدت? — Yaron رحمانی

در حالی که لئون رز باز است به قدرت تجاری به جلو ژولیوس Randle در حق ایران نیکز رئیس جمهور هنوز یک پیوست به او و امیدوار است او را تبدیل به یک برنده بازیکن. به یاد داشته باشید Randle است که هنرمندان خلاق سازمان مشتری است. رز زد آن بسکتبال گروه تا 2 مارس.

Randle تعداد بودند جامد اما او اذیت برخی از هم تیمی های — عنوان پست گزارش — با یک میل شدید از overdribbling و نه حرکت توپ. Randle, 25 آمد و در اواخر به طور متوسط 19.5 امتیاز 9.7 ریباند و 3.1 کمک می کند. او در سوم تیم خود در سه سال بستری خود مشکل با تنظیم به رو به رو ثابت دو تیم برای اولین بار در زندگی حرفه ای او. اما دفاع از خود بود subpar.

هنوز هم وجود دارد بسیاری به او بسته — نه فقط به عنوان یک شماره 1 گزینه و نه در نقش نقطه رو به جلو است. او بسکتبال IQ نیست به اندازه کافی بالا. Randle نیز نبوده است در یک تیم برنده در شش فصل است.

“ژولیوس بازی واقعا سخت” یکی NBA دیده بانی گفت. “من فکر کردم او نشان داد و در نهایت او می تواند عبور بازی وقتی دو برابر شد و خاموش دریبل 15 پا و در. او در 3 نقطه تیراندازی غوطه ور اما او ثابت کرد او هنوز هم قادر به کشش دفاع است.”

آیا شما فکر می کنم نیکز استخدام یک زن سر مربی برای 2020-21 فصل ؟ — کریس Fiegler

سابق لیبرتی ستاره Becky Hammon شد اولین زن تمام وقت NBA دستیار در سال 2014 با سن آنتونیو. ده زنان دیگر به دنبال او به عنوان دستیاران اما او می تواند نامزد به احتمال زیاد برای دریافت یک نیکز مصاحبه.

اگر نیکز مصاحبه Hammon — و اعتقاد به این است که آنها را — آن را فقط یک شیرین کاری تبلیغاتی است. من واقعا معتقدم که نیکز برنج خواهد نگه داشتن ذهن باز. صاحب جیمز دولان دوست دارم که در رزومه پس از تمام گذشته خود را foibles.

این ممکن است نقطه سمت راست برای زنان اولین سر مربی NBA به دلیل گسترده موشکافی متصل و نیکز چند ساله سیرک. Hammon خواهد بود یک سر مربی مدتی در جایی.

Gregg Popovich دریافت گرما برای انتخاب تیم دانکن برای اجرای این تیم به عنوان سر مربی مارس زمانی که او از دست رفته بازی به دلایل شخصی.

Popovich نبود تلاش برای ساختن تاریخ است. او روشن ساخته است از این که شروع استخدام Hammon نبود یک حیله. او این کار را به خاطر او احساس Hammon خود را در تابستان-لیگ سر مربی می تواند کمک به اسپرز بهتر است. آن را هنوز هم یک روشنفکر رئیس جمهور به Hammon او سر مربیگری شکستن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de