اسپنسر Dinwiddie ناگهان امیدوار به پیوستن به شبکه های NBA راه اندازی مجدد

با وجود داشتن آزمایش مثبت برای COVID-19 اسپنسر Dinwiddie داده نشده است تا امید به پیوستن به شبکه برای NBA راه

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

با وجود داشتن آزمایش مثبت برای COVID-19 اسپنسر Dinwiddie داده نشده است تا امید به پیوستن به شبکه برای NBA راه اندازی مجدد. او به آرامی بهبود از ویروس و گام برداشتن به سوی گرفتن در دادگاه است.

"بعد از 10 روز رسانی: فشار سینوس سردرد زمانی که من شروع به فروکش. اما من یک lil بیش از حد صعودی در دوچرخه" Dinwiddie به اشتراک گذاشته شده در توییتر همراه با یک شکلک که عرق شد اما هنوز هم لبخند بر لب. "من سرگیجه و احساس ضعف smh. اما اگر من می توانید یک تست منفی فردا پس آنها میخوای به من پشت در دادگاه روز سه شنبه."

این شبکه اعلام کرد که یکشنبه گذشته که هر دو Dinwiddie و DeAndre Jordan تا به حال آزمایش مثبت با اردن داشتن حکومت خود را به خارج از NBA راه اندازی مجدد در دیزنی. این شبکه اضافه خواهد شد جایگزینی بازیکن اردن اما جنرال موتورز شان مارکس گفت Dinwiddie است در سفر لیست حزب.

شبکه سر به اورلاندو در روز سه شنبه و وارد قرنطینه در دیزنی. Dinwiddie خواهد بود مورد نیاز NBA به دو تست منفی قبل از او حتی می تواند سفر. امید است که قادر به پرواز با این تیم به فلوریدا به دلیل سفر به طور جداگانه خواهد مسائل پیچیده.

"پروتکل تماس تنها برای 7 روز و آزمایش منفی, نه 14 روز استاندارد" Dinwiddie توییتی کوتاه یک هفته قرنطینه. "بله این طرح خواهد بود به پرواز به اورلاندو پس از تمرین. برای بازیکنان که نشان می دهد تا در اواخر آن ممکن است آن را دشوار است به رزومه های نجومی در تمام با توجه به آزمایش های دقیق مورد نیاز است."

بازیکنان سفر به طور جداگانه از تیم خود را مجبور به پرداخت راه خود را. اگر آنها پرواز چارتر و یا مسافرت با ماشین آنها را به دو تست منفی قبل از آنها حتی وارد حباب در حالی که سفر تجاری مستلزم مستقیم سه تست منفی.

Dinwiddie است که به طور متوسط حرفه ای-اوج از 20.6 امتیاز و 6.8 کمک و خواهد بود از دست دادن او باید قادر به بازی. بیشتر بازیسازی بار خواهد سقوط در راه دو بازیکن کریس Chiozza.

"با Spencer, من امیدوارم که او می تواند بازی کند. من امیدوارم که او احساس می کند بهتر" Chiozza گفت. "اما اگر نه من آماده را در آن دقیقه اضافی."

Chiozza بود plus-29 به ثمر رساند در حالی که هشت امتیاز با چهار پاس گل و سه ریباند در مارس 3 گشت OT پیروزی در بوستون و افزود حرفه ای-بالا 14 امتیاز بازی بعدی مقابل ممفیس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب