نیکز کیسه مراسلات پستی: چرا مایک Woodson ممکن است بازگشت به نیویورک

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و

توسط NEWSAMINS در 28 تیر 1399

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: نیکز.

آنچه که از نظر شما [مایک] Woodson به عنوان یک مربی ، نظر شخصی من این است که او بسیار مبالغه. در روی لئامت دادن خود را به عنوان یک نیکز مربی او تکیه زیادی در [Jason] کید و [رشید] والاس در پایان بازی موقعیت های. شما چه فکر می کنید ؟ — Jean

Woodson انجام بهترین کار خود را با نیکز (109-79). عملکرد او نبود مبالغه در حداقل.

قبل از رفتن 54-28 و رسیدن به دور دوم پلی آف در 2012-13, Woodson در زمان بیش از midstream برای Mike D'Antoni که نمی تواند پیدا کردن یک راه برای اتصال با کارملو آنتونی. Woodson رسیده آنتونی بیش از هر سر مربی تا کنون است و نیکز روسی به 18-6 پایان در 2011-12.

نیکز جمهور لئون رز را دیدم آن را نزدیک به عنوان نماینده او — یک سرنخ به همین دلیل او در این مصاحبه و شاید پیوستن به کادر مربیگری. Woodson خروج بود تنها به خاطر رئیس جمهور جدید فیل جکسون را به خود کارکنان است.

"او بیشتر از کارملو و Amar خاوری [Stoudemire] با نگه داشتن آنها را پاسخگو" گفت: یک فردی که کار کرده است در کنار Woodson.

پست های گزارش شده در ماه گذشته دیوید Fizdale می خواستم Woodson بر کارکنان خود را, اما در مقابل دفتر فکر کردم که او بیش از حد بالا مشخصات با نیکز طرفداران به دستیار او.

Mike Woodson got the best out of Carmelo Anthony, Marc Berman writes.
مایک Woodson کردم بهترین نتیجه را از کارملو آنتونی, مارک برمن می نویسد.Paul J. Bereswill

پس از چهار فصل با کلیپرز, Doc Rivers جای تعجب نیست او را برای 2018-19 کمپین اما یک منبع احساس رودخانه کارکنان نیاز به یک تکان ،

Woodson گفته دوستان او به شدت می خواهد به عقب در نیویورک در هر نقش و حتی می تواند دوباره با آنتونی.

آن را در حال حاضر تاسیس نیکز نباید پیش نویس کول آنتونی اگر آنها می خواهند یک "واقعی" گارد نقطه. آیا ممکن است او آن را در DNA خود را برای تبدیل شدن به یک مرد فقیر Damian Lillard یا معادل آن [از] لو ویلیامز? — کی فیتز

ماه گذشته, Sports Illustrated بافته طولانی takeout در Anthony که harped عاطفی خصلت در حال رشد است. او ultracompetitiveness در دادگاه منجر به, به عنوان یکی از جوانان خود را در لیگ مربیان گفت: "کول اوقات تلخی."

من شنیدن کول اردوگاه کمتر بود با هیجان از ویژگی های. لئون رز گفت: بسیاری از بازیکنان در این پیش نویس شده توسط پیشاهنگی به طور گسترده ای متفاوت نظرات. آنتونی به آن دسته می افتد.

برخی از پیشاهنگان فکر می کنم او متولد و گلزن که متناسب با دوره ای که در آن گارد نقطه نیاز به نمره بیشتر. آنتونی حامیان نیز بر این باورند داشتن سابق NBA جانباز به عنوان یک پدر (گرگ آنتونی) ثابت خواهد کرد که یک جایزه بزرگ.

اما UNC به پایان رسید 14-19 برده و برای آخرین بار در ACC. آنتونی متعهد شش گردش در آخر او — یک 81-53 دست دادن به سیراکیوز. آن را بسیار خطر پاداش انتخاب کنید. اگر نیکز سقوط به 7 تا 10 محدوده پس از قرعه کشی در اوت. 25, آن را احتمالا یک بدون ذهن و بسیار خوشحال.

باید نیکز سعی کنید به حداکثر قرارداد جدید افزایش سوپراستار مانند براندون Ingram? با او [RJ] بارت و [میچل] رابینسون آیا شما فکر می کنم نیکز می تواند هیجان انگیز حق دور ؟ — Henrique

پاسخ به این سوال مثبت است. آنها باید ارائه 22 ساله همه ستاره رو به جلو که به طور متوسط اوج حرفه ای در این دسته عمده حداکثر معامله است.

ارسال نیکز سوالات پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

اما این نیست ژولیوس Randle ترک, نیواورلئان, نیویورک. متاسفانه Ingram است محدود رایگان عامل و پلیکان می تواند — و — مطابقت ارائه دهد. GM دیوید گریفین در حال ساخت چیزی خاص در خیابان بوربن در اطراف صهیون ویلیامسون و دو نشان داده اند شیمی. انگشتان عبور ویلیامسون بازده برای راه اندازی مجدد.

در قبلی خود را کیسه مراسلات پستی به شما گفت Damyean Tauk است به عنوان خوب به عنوان رفته چون او نمی باید یک پیوست به لئون [] گل رز یا [GM اسکات] پری. همان است گفت: برای فرانک Ntilikina? — Akiva

Au contraire. رز بود Ntilikina اولین عامل. در حالی که آنها راه جدا بعد از فصل دوم خود را در میان کبود احساسات حس گل رز می خواهد به نوبه خود فرانسوی به یک قطعه با ارزش. رز گفت: از Ntilikina در MSG شبکه است که "با توجه به شرایط مناسب من فکر می کنم [او] واقعا می تواند رستگار." رز به احتمال زیاد اشاره به ثابت نقش و ساختار جرم. اگر Tom Thibodeau استخدام به عنوان مربی او تمایل دارد به نفع دفاعی-اولین ballplayers مانند 6-پا-4 گارد نقطه.

چرا نام بایرون اسکات آورده شده است به جدول ؟ او در برآورد من نامزد مناسب. — مایکل Whittaker

هنگامی که او به رهبری شبکه به دو فینال وجود دارد rumblings دستیار ادی اردن بود Xs و سیستم عامل متفکر. زمانی که اسکات اخراج گزارش های ضد و نقیضی وجود داشته در Jason Kidd لیز کننده سورتمه. اسکات آخرین مربی لیکرز طی کردن دوره از سال 2014 تا 2016. او 38-126 (.232) رکورد بدترین است از هر یک از 16 لیکرز مربیان با دو فصل است. یک منبع می گوید اسکات نبود سخت ترین کارگر و نه یک فن از فیلم مطالعه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن