نیکز مربیگری نامزد Jamahl Mosley مورد تحسین قرار گرفته توسط جورج کارل

Jamahl Mosley یک نیکز مربیگری نامزد است و در فصل ششم در ریک کارلایل را Mavericks کارکنان. 41 ساله به عنوان یکی از لیگ های برتر جوان دستیاران مقصد به گام بعدی.

این مربی افسانه ای جورج کارل — نه کارلایل — که به Mosley اولین شغل خود را در NBA استخدام او را به کار کردن قطعات بازیکنان در سال 2006 برای محقر حقوق و دستمزد به $25,000.

Mosley, 6-پا-8 ستاره قدرت رو به جلو در دانشگاه کلرادو بود با کارل از 2006-10 رفتن از بازیکن رشدی مربی به نیمکت دستیار مربی در دو فصل با هم.

“من فکر کردم او تا به حال ارتباط با امروز player” بازنشسته کارل گفت: پست از خانه خود در دنور. “او گرسنه بود. او بازیکن بزرگ در توسعه و سپس نسبت به پایان زمان خود ما به او سراغ گزارش بازی-طرح مسئولیت. او واقعا خوب با بسکتبال عقل و واقعا خوب با بازیکنان. این دسته کوچک موسیقی جاز شما نیاز به در جهان امروز و تغییر نگرش از بازیکنان جوان است.”

در دنور Mosley کار کرده و از نزدیک با کارملو آنتونی — یک مشتری از لئون گل رز در حال حاضر نیکز جمهور. Mosley بوده است گورو در دالاس برای لوکا Doncic و همان بود برای دنیس اسمیت جونیور قبل از تجارت خود را به نیکز.

“او یک مرد جوان که مشغول به کار بسیار سخت برای ساخت شهرت خود را به عنوان یک مربی جوان بزرگ communicator” کارلایل گفت: در هفته گذشته در دالاس ایستگاه های رادیویی. “من فکر نمی کنم او برای رفتن به با ما بسیار طولانی صادقانه میگویم. این که آیا آن را نیکز و یا کسی دیگری این مرد در حال رفتن به یک سر مربی زودتر از بعد. این فرصت را به صحبت کردن با نیکز است که او به دست آورده است.”

زمانی که Mosley پیوست کارل کارکنان او به تازگی به پایان رسید خود را حرفه ای بازی در اروپا — و ارزشمند ثابت در مانور تمرین. تیم Grgurich کارل دیرین را بازیکن-رشد و نمو گورو در زمان Mosley “در زیر بال خود را.”

jamahl mosley knicks george karl nba coach
Jamahl MosleyAP Photo

“چیزی که من دیدم در Jamahl ما کارکنان که دوست دارد برای رفتن به دادگاه و کار” کارل گفت. “ما باور نمی کنیم در باشگاه Med تمرینات. بازیکنان دوست دارند به ساقه عکس پرش و رفتن در سرعت خود را. من معتقد به رفتن در بازی سرعت در همه چیز قرار داده و مدافعان شما در آموزش. Jamahl می تواند انجام دهد که از آنجا که او هنوز هم بسیار بازیکن خوب و بزرگ بود و بزرگ و کوچک ، او تا به حال بسیاری از همه کاره برای کارکنان ما. او را برداشت تا تمام lingo به سرعت نشان داد و او را بسیار روشن است.”

و در حال حاضر کارل معتقد است Mosley است سر مربیگری مواد.

“آن روزانه خود را در شور و شوق و تمایل به قرار دادن در زمان به یک واقعا مربی خوب گفت:” کارل که میزبان پادکست “حقیقت و بسکتبال.” “او مرا به یاد خیلی از مربی [Dwane] کیسی که من تا به حال او را در سیاتل و تری Stotts [کارل دستیار در سیاتل و میلواکی]. آنها هر دو بسیار خوب سر مربیان و مانند آنها Jamahl دفاعی است فکر.”

کارل معتقد است Mosley دارای یک پایه خوب با خود و کارلایل به عنوان مربی. در دالاس Mosley به عنوان کارلایل دفاعی هماهنگ کننده.

“هر دو دنور و دالاس برنده بسیاری از بازی های بسکتبال در هنگام [Jamahl] وجود دارد” کارل گفت. “ریک است که متفاوت تر از من اما که باعث می شود شما یک مربی بهتر هنگامی که شما یاد بگیرند که شما می توانید انجام کارهای متفاوت و هنوز هم موفق خواهد بود.”

رز مصاحبه با 11 نامزد با موسلی یکی از پنج دستیاران بدون سر مربیگری تجربه. Mosley نیز یکی از چهار سیاه نامزدها. NBA وارد فصل با فقط هشت آفریقایی-آمریکایی سر مربیان است.

“من یک فن بزرگ از آنچه که اتفاق می افتد با کشور ما که نیاز به بیدار” کارل گفت. “ما شده ایم ناعادلانه و نابرابر به آفریقایی-آمریکایی است. NBA 90 درصد ، بله آنها نیاز به توجه بیشتر در مواضع قدرت و نفوذ و ما باید بیشتر صاحبان سیاه و سفید بیش از حد.”

کارل رتبه ششم تمام وقت در حرفه ای NBA مربیگری پیروزی (1,175). او پیامک Mosley هفته گذشته گفتن او چقدر او سزاوار سر مربیگری مصاحبه. فصل گذشته Mosley تبدیل کردن فرصتی برای مصاحبه با کاوالیرز. Mosley بود کاوالیرز دستیار از 2010-14 ترک کارل برای یک افزایش بزرگ پرداخت.

قبل از Mosley چپ برای کلیولند کارل گفت: او به او القا دانش به نگه داشتن بازی ساده با تاکید بر ارتباطات است.

“شما رو به خوبی فلسفه اما هر مربیگری کارکنان است که” کارل گفت. “این انرژی و شور و شوق شما را که باعث می شود آن را به کار. من فکر نمی کنم وجود دارد دقیق مربیان از دیگر مربیان است. مربیان است که ارتباط آنها چه می خواهند و دریافت تعهد از [بازیکنان] به انجام آن چیزی است که باعث می شود آن کار می کنند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de