کلمات کلیدی: با تجدید حیات COVID-19 نفر در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های ریفت با Fauci: "او ساخته شده بسیاری از اشتباهات"

با تجدید حیات coronavirus موارد در ایالات متحده و کشورهای توقف بازگشایی مجدد برنامه های رئیس جمهور تهمت اشاره

توسط NEWSAMINS در 21 تیر 1399

با تجدید حیات coronavirus موارد در ایالات متحده و کشورهای توقف بازگشایی مجدد برنامه های رئیس جمهور تهمت اشاره انگشت Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به مدت سه دهه و یکی از کارشناسان برجسته در بیماری های همه گیر در ایالات متحده به مدت چهار دهه است.

"دکتر Fauci است اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Sean Hannity را فاکس نیوز نشان می دهد. "مثل شما لازم نیست که به ممنوعیت آنها را در آینده از بسیار آلوده چین است. من به هر حال آن را و ما را نجات داد صدها هزار نفر از زندگی است. من ممنوع اروپا از آمدن در زمانی که ایتالیا و فرانسه و اسپانیا را دارا بودند همه مشکلات است."

" "آنها شده ایم اشتباه در مورد بسیاری چیزها از جمله ماسک صورت است.' "

— رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به زبان Sean Hannity عصر روز پنج شنبه شب

"آنها شده ایم اشتباه در مورد بسیاری چیزها از جمله ماسک صورت" مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. "شاید آنها اشتباه است اما بسیاری از آنها گفت: آیا پوشیدن یک ماسک نمی پوشیدن ماسک. در حال حاضر آنها می گویند پوشیدن ماسک. بنابراین بسیاری از اشتباهات ساخته شده بودند — بسیاری از اشتباهات."

رئیس جمهور است و به ندرت فرسوده یک ماسک و گفته است که آمریکایی ها باید از پوشیدن ماسک.

در مارس 13, Fauci گفت: توصیه برای مغلوب ساختن پیشی جستن به محدود کردن سفر است. "سفر بود یکی دیگر از توصیه های, هنگامی که ما در رفت و گفت:" ما احتمالا باید انجام دهند آن است.' و پاسخ این بود بله. و سپس زمان دیگری بود: "ما باید این کار را با اروپا و بله جواب میده. و دفعه بعد "ما باید این کار را با انگلیس' و جواب میده بله."

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا هوشیار در ماسک. در آوریل 3, دولت و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری معکوس سیاست های خود را در ماسک و گفت: همه — نه فقط پزشکی کارگران به عنوان آنها قبلا گفت: — باید از پوشیدن چهره پوشانده اند. مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده "مطالعات اخیر" از بدون علامت انتقال برای U-نوبه خود در حالی که CDC اشاره کرد "شواهد جدید."

که روز به روز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او توصیه می شود از پوشیدن پارچه پوشش صورت. اما او گفت که او نمی پوشیدن ماسک خود را. "از مطالعات اخیر ما می دانیم که انتقال از افراد بدون علائم است و بیشتر نقش مهمی در گسترش این ویروس بیش از پیش قابل درک است." "شما لازم نیست به آن را انجام دهد. من انتخاب به انجام آن نیست."

Fauci گفت: بار مالی آن است که در جریان رئیس جمهور پس از 2 ژوئن.

" "شما لازم نیست به آن را انجام دهد. من انتخاب نمی به آن را انجام دهد.' "

— رئیس جمهور تهمت صحبت کردن در مورد پوشیدن ماسک صورت در آوریل 3

در آوریل 15, New York رژیم صهیونیستی است. کومو با صدور یک فرمان اجرایی نیاز به نیروهای جدید به پوشیدن ماسک ، "قرار دادن ماسک بر روی زمانی که شما در اجتماعی مکان های از راه دور," او گفت:. "این است که حق خود را به بیرون رفتن برای قدم زدن در پارک برای قدم زدن بیرون بروید زیرا شما نیاز به خارج شدن از خانه. خوب نیست آلوده من. شما لازم نیست که یک راست به آلوده کردن من."

Fauci هفته گذشته گفت که دولت ایالات متحده تا به حال نشده است به خوبی انجام می دهند با, تماس, ردیابی فرایند ردیابی افرادی که در تماس با فرد شناسایی شده به ویروس آموزش آنها را به ماندن در خانه و اتصال آنها را با منابع آنها نیاز به انجام این کار. "من فکر نمی کنم ما در حال انجام بسیار خوب برای تعدادی از دلایل, و نه همه آن است گسل از سیستم" او در مصاحبه ای گفت: در ماه گذشته با سی ان ان T +1.99% الیزابت کوهن.

مطالعات به این نتیجه رسیدند که در صورت ماسک کمک کرده اند کاهش سرایت کاهش قطرات اسپری به هوا در طول فصل آنفولانزا; یکی دیگر از ژاپنی-بر اساس مطالعه می گوید: این کار زمانی که زوج با واکسیناسیون. ممکن است که آنها را در مقدار کمی از موارد و/یا فقط با پوشیدن آنها کمک می کند تا به ترویج رفتارهای سالم.

دانشمندان نوشتن در مجله پزشکی نیوانگلند نشان داد که رمان coronavirus بود و قابل تشخیص در هوا تا سه ساعت به چهار ساعت در مس تا 24 ساعت بر روی مقوا و تا دو تا سه روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ. بالاتر از همه چیز متخصصان بهداشت توصیه می کنند شستن دست و تمیز کردن سطوح و اجتماعی فاصله در فضاهای عمومی.

شکاف بین Fauci و تهمت گسترده تر در برابر یک پس زمینه از افزایش موارد است. سه شنبه گذشته در مصاحبه ای livestreamed در توییتر TWTR, -0.89% و Facebook FB +0.23% با رئیس موسسه ملی سلامت فرانسیس کالینز Fauci گفت که بر خلاف اروپا و آمریکا و جوامع "هرگز پایین آمد به شروع مطالعه و در حال حاضر صعودی بازگشت به بالا" و "ما هنوز knee-deep در موج اول."

Fauci قبلا گفت: این ویروس ممکن است جهش به تبدیل شدن به بیشتر انتقال و تمرکز بر سه اصلی نقایص توسط هر دو عمومی و مقامات: بسیاری از کشورهای بازگشایی بیش از حد به سرعت مردم را مطیع قوانین اجتماعی فاصله و مقامات می تواند انجام یک کار بهتر در تماس با ردیابی برای پیگیری افرادی که بوده ام در تماس با کسانی که تست مثبت است.

COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس SARS-CoV-2 حال آلوده 12.4 میلیون نفر در سطح جهان و بیش از 3.2 میلیون نفر در ایالات متحده از روز شنبه با توجه به آمار و ارقام رسمی گردآوری توسط دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی. این بیماری تا به حال ادعا کرد حداقل 557,279 زندگی در سراسر جهان و 133,885 در آمریکا

Fauci گفت: در این ماه که امریکا باید به تعادل نیازهای اقتصادی این کشور و بهداشت عمومی; او گفت: مردم نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک. "ما نیاز به باز کردن دوباره بدون شک در مورد آن ما می خواهیم به اقتصاد بازگشت," او گفت:. "اما شما رو به انجام این کار در یک راه اندازه گیری و در حال حاضر ما شاهد آن هستیم نتیجه جامعه گسترش یافته است."

چگونه COVID-19 منتقل می شودtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن