کلید واژهها: بازار سهام آماده است برای 40 درصد افت هشدار اقتصاددان می گوید که آب و هوای فعلی احساس می کند بسیاری مانند سال 1929

" "من فکر می کنم ما باید یک برگشت پایین و که بسیار یادآور آنچه در دهه 1930 که در آن مردم درک عمق این رکود و

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

" "من فکر می کنم ما باید یک برگشت پایین و که بسیار یادآور آنچه در دهه 1930 که در آن مردم درک عمق این رکود و اختلال و چگونه آن را بهبود می یابند.' "

که علي شیلینگ قدیمی اقتصاددان و رئيس جمهور از علي شیلینگ & Co., دوباره ارائه غم انگیز را در چه بعدی در اخیر CNBC ،

"سهام [رفتار] خیلی دوست دارم که دوباره بجای اول برگشتن در سال 1929 که در آن وجود مطلق اعتقاد است که این ویروس را تحت کنترل و عظیم پولی و مالی محرک را تقویت اقتصاد," او گفت:, و اضافه کرد که بازار رها شده می تواند به اندازه 40 درصد بیش از سال آینده.

تا جایی که باید سرمایه گذاران پارک نقدی خود را در این آب و هوا?

"من فکر می کنم ما در حال رفتن به فشار رو به پایین در قیمت و که با این نسخهها کار به استفاده از اوراق قرضه خزانه داری TMUBMUSD10Y, 0.687%, شده اند که مورد علاقه من از سال 1981" او گفت:.

سازمان دیده بان مصاحبه:

شیلینگ گذاشته پیشبینی خود را در جزئیات بیشتر در اوایل سال جاری توضیح در خبری بلومبرگ op-ed در حالی که بسیاری از اقتصاددانان به دنبال یک V شکل یا سریع واکنش به تحویل تیز بازیابی در نیمه دوم سال او باقی مانده است بسیار بیشتر شک و تردید.

"این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد بیشتر مخل مالی و رویداد اجتماعی پس از جنگ جهانی دوم با به همان اندازه طولانی مدت عواقب" شیلینگ نوشت: با استناد به استارک بیکاری اعداد در آن زمان است. "بسیاری از بدون شک مهار هزینه در سال آینده برای بازسازی پس انداز به خصوص پس از بحران آنها را در یک زمان از بدهی بالا و ذخایر مالی."

هیچ نشانه ای از یک افت بزرگ در روز دوشنبه جلسه معاملاتی به عنوان داو DJIA, +1.78%, Nasdaq COMP +2.21% و S&P SPX +1.58% همه قوی ساخته شده حرکت می کند بالاتر است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن