کلید واژه ها: Ex–اوباما مشاور اقتصادی ارائه می دهد یک محرک های مالی طرح که فوق العاده بالا بنگ برای جفتک انداختن’

جیسون فورمن یک دانشگاه هاروارد استاد اقتصاد سابق و مشاور اقتصادی رئیس جمهور باراک اوباما بسیار ساده طرح برای هر دو تحریک اقتصاد و آهسته گسترش coronavirus.

‘یک محرک های مالی طرح که می توانست فوق العاده بالا بنگ برای جفتک انداختن خواهد بود برای دولت برای چاپ تا ماسک … و ایمیل آنها را به هر آمریکایی و بگویید هر آمریکایی به آنها را می پوشند.’

فورمن ساخته شده نظر پنج شنبه در CNBC “بسته شدن بل.”

با برآورد وجود دارد نه بسیاری است که سیاست های مالی می توانید انجام دهید برای جلوگیری از یک ویروس است. اما هزینه پستی ماسک به هر کس که — با فرض اینکه اکثریت قریب به اتفاق مردم آنها را میپوشید — آهسته گسترش COVID-19 و آن را ممکن است به واقع بازگشایی اقتصاد با موفقیت.

“این واقعا سخت نیست,” او گفت:. “ماسک یکی از این مراحل است که می توانید کنترل کنید که ویروس” و اضافه کرد که این ماسک می تواند حتی گفتن “با تشکر از شما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” در آنها در صورتی که انجام ترفند.

فورمن را نه تنها در موعظه قدرت اقتصادی از ماسک است. تحلیلگران گلدمن ساکس در اوایل این هفته گفت که یک ملی صورت-ماسک دستور می تواند به نجات اقتصاد آمریکا از 5 درصد ضربه به تولید ناخالص داخلی.

است که می گویند محرک های مالی نمی کند نیز جای خود را داشته باشد.

فورمن به ذکر است که این مقدار عظیم از محرک از سوی فدرال رزرو و کنگره قطعا کمک کرد اما این که “این واقعا مهم است که ما همچنان عمل است.”

“ما تا به حال مقدار فوق العاده ای از حمایت” او گفت:. “بیش از دو ماه گذشته بیش از $1 تریلیون رفت. که بیش از هر سال در بحران مالی است.”

“بنابراین این چیزی است که محافظت ما از دیدن حتی بزرگتر موج دوم رکود اقتصادی به مردم است که بسته خروج از شغل خود نداشته باشند به کاهش در هزینه های خود را تقریبا به همان اندازه به عنوان آنها را در غیر این صورت,” او گفت: CNBC.

فورمن همچنین هشدار داد که بهبود اقتصادی به احتمال زیاد خواهد شد بسیار آهسته تر از آنچه قبلا انتظار می رود که بسیاری از شرکت ها این فرصت را برای کاهش هزینه ها و مشاغل. “بسیاری از کارفرمایان به استفاده از این به عنوان یک فرصت به کوچک,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>