کلمات کلیدی: CNBC جو Kernen بافل وال استریت دامپزشک پیش بینی برای یک کشتی موشک' بازار سهام در ماه های آینده

" 'مردم محزون می خوانی underinvested. وجود دارد $5 تریلیون دلار در وجوه بازار پول. بنابراین من فکر می کنم ب

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

" 'مردم محزون می خوانی underinvested. وجود دارد $5 تریلیون دلار در وجوه بازار پول. بنابراین من فکر می کنم بازار در حال بالا رفتن است. من فکر می کنم آنها در حال رفتن تا بسیاری از مردم فکر می کنم. ما ممکن است غرفه در حالی که اینجا... اما من فکر می کنم شما میخوای یک کشتی موشک آینده در پاییز این سال است.' "

که جف Saut رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در سرمایه ثروت برنامه ریزی ارائه صعودی را در بازار است که, گیر افتاد, CNBC جو Kernan خاموش نگهبان در صبح روز دوشنبه.

"خانواده زنده در شهر نیویورک است. رفتن به رستوران" Saut ادامه داد. "رستوران ها پر هستند. رستوران ها در سن پترزبورگ هستند. اقتصاد در حال انجام است خیلی بهتر از بسیاری از اقتصاددانان فکر می کنم."

با درآمد آماده به تعجب صعودی و اقتصاد بازگشت سریع تر از انتظار می رود او گفت: او به دنبال شاخص S&P 500 SPX +1.36% برای شکستن 4,000 ظرف یک سال. در آخرین بررسی های گسترده در بازار سنج بود تا بیش از 1% در 3,174. داو DJIA, +1.47% و نزدک COMP +2.05% نیز بصورتی پایدار و محکم بالاتر در روز دوشنبه جلسه.

"این یک بازار گاو نر سکولار," Saut گفت. "با توجه به نقطه شروع... این چیزی که باید به یکی دیگر از پنج, شش, هفت سال باقی مانده و هیچ کس به آن معتقد است."

سازمان دیده بان مصاحبه:

Saut شده است هل دادن خود را صعودی پیش بینی برای مدتی در حال حاضر. بازگشت در ماه دسامبر او را هدف قرار 3,600 در S&P تا پایان سال 2020 است. "بانک های مرکزی جهان در حال چاپ پول و که همه شما واقعا نیاز به دانستن او گفت:" در آن زمان است. "من فکر می کنم ما باید سال به سمت چپ در روند صعودی است."



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب