کلید واژهها: باراک اوباما رئیسجمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در قیمت بالا زوم تماس با جورج کلونی و دیگر حامیان ثروتمند

" 'آن را فقط به چسب به فاکس نیوز و Breitbart و Limbaugh و فقط این محافظه کار اکو مجلسی — و به طوری که آنها

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

" 'آن را فقط به چسب به فاکس نیوز و Breitbart و Limbaugh و فقط این محافظه کار اکو مجلسی — و به طوری که آنها در حال رفتن به نوبه خود به رای دادن. آنچه که او به راه انداخته است و آنچه که او همچنان به سعی کنید به ضربه بزنید به ترس و خشم و تنفر از افرادی که در برخی موارد واقعا از داشتن یک زمان سخت را دیده اند و چشم انداز خود را و یا جوامع که در آن آنها به سمت چپ در حال کاهش است. و تهمت تلاش می کند تا به شیر را به آن و تغییر مسیر در nativist نژادپرستانه جنسیتی راه.' "

که باراک اوباما صحبت کردن در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پایه در اخیر زوم پرسش و پاسخ با J. B. پریتزکر میلیاردر فرماندار ایلینوی, به گزارش نیویورک تایمز.

او خلاصه آن را با گفتن این MAGA خدمه دارای یک استعداد برای فیلتر کردن "اطلاعات متناقض."

اوباما عمدتا اجتناب از وارد شدن به یک شکاف با مغلوب ساختن پیشی جستن از توزیع بیش از کلید به کاخ سفید اما به تازگی او بوده است رها کردن از رئیس جمهور در جلسات خصوصی با حزب اهدا کنندگان مایل به چنگال بیش از حد 250.000 دلار برای نشستن بر روی مجازی مکالمات.

تایمز گزارش داد که این حوادث از جمله فروخته تماس با جورج کلونی در اوایل این هفته مطرح کرده اند بیش از 24 میلیون دلار برای جو بایدن کمپین در دو ماه گذشته.

اوباما هنوز هم احتمالا درخشان ترین ستاره برای دموکرات ها به ارمغان آورده است تا مغلوب ساختن پیشی جستن "آزار زنان" از جمله دیگر اتهامات و همچنین با ابراز نگرانی در مورد وضعیت دموکراسی آمریکایی با یک مرجع مایل به آلمان نازی است.

در این جلسه با کلونی اوباما گفت که ترس از رای دهندگان سرکوب و مغلوب ساختن پیشی جستن را روشن تلاش برای پرتاب شک در انتخابات آینده مشروعیت نگه داشتن رئیس جمهور سابق در شب. این صدای جیر جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به احتمال زیاد نمی های زیادی برای کاهش این نگرانی ها:

اوباما همچنین ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن است در تلاش برای منحرف کردن اذهان از این بیماری همه گیر را با "خود را اولویت شماره 1" — Confederate بناهای تاریخی. او گفت: این یک تهدید است که "به شما می دهد یک حس از آنچه در این مورد است."

اوباما با اشاره به آنچه که "تیره تر انگیزه" به رهبری در طول تاریخ.

"نقطه پایانی است که ما در اروپا 60 سال پیش 70 سال پیش — چه اتفاقی می افتد وقتی که همه چیز به راه انداخته گفت:" اوباما با توجه به یادداشت های ذکر شده توسط این زمان. "شما نمی سرمازدگی که در جوانه چیزهای بد اتفاق می افتد. در میان نقل قول را تمام کردن متمدن جوامع است."

اوباما ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن برای "anti-آسیایی احساسات" در مورد کوروناویروس که رئیس جمهور به عنوان مراجعه کننده "کونگ آنفولانزا" و "چینی ویروس" برچسب که باید گیر با پایگاه خود را.

"که هنوز هم در شوک و من html کد خاموش کنیم.

بایدن از سوی دیگر را برای یک "رئیس جمهور بزرگ" با توجه به اوباما که در زمان اهدا کنندگان به وظیفه برای برجسته کاستی های خود را در زمانی که همبستگی بسیار مهم است.

"ما باید یک نامزد شایسته و ما شایسته پلت فرم" آقای اوباما گفت. "اما شما می دانید چه, بیایید نه چندان پیچیده است که ما دائما در حال پیدا کردن دلیل این خوب نیست به اندازه کافی و یا نامزد را انجام نمی دهد و یا این کمپین به نظر می رسد نمی توان که کاملا درست است."

به عنوان برگ برنده اوباما در پیام روشن شده است.

"ما در حال حاضر شاهد این پیروزی یک بار" او گفت:. "پس از او bragged مورد آزار جسمی زنان — که به نظر نمی رسد به ماده است. پس گفت: به اندازه کافی. بیایید به کار می کنند."

و کلونی?

"این آسان است," او گفت: طی تماس با اوباما. "وجود دو نامزد در اینجا. یکی ادعا می کند که اولین رئیس جمهور سیاه نبود یک شهروند دیگر خود را معاون رئیس جمهور."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب