کلمات کلیدی: آتلانتا شهردار درخواست به عنوان اعتراض از جورج فلوید مرگ او برسد شهرستان: 'برو به صفحه اصلی'

" 'به خانه بروم.' " که آتلانتا شهردار Keisha لنس کف درخواست مردم شهرستان به خارج شدن از خیابان به ترک شو

توسط NEWSAMINS در 10 خرداد 1399

" 'به خانه بروم.' "

که آتلانتا شهردار Keisha لنس کف درخواست مردم شهرستان به خارج شدن از خیابان به ترک شورش به ترک اموال خسارت به ترک "disgracing زندگی جورج فلوید و هر فرد دیگری که کشته شده در این کشور است."

ببینید:مینیاپولیس, افسر پلیس که دو زانو بر جورج فلوید گردن برای چند دقیقه منجر به دومی مرگ متهم شده است با سوم قتل درجه

کف پیشنهاد کرد که تظاهر کنندگان در شهر ناخواسته تغییر موضوع مکالمه از "قتل یک انسان بی گناه" در مینه سوتا به تخریب اموال در آتلانتا به عنوان آسیب انجام می شود به سی ان ان ستاد فلش در سراسر صفحه نمایش تلویزیون در سراسر جهان با تظاهرات و اعمال خرابکاری و غارت در شهرهای متعدد در سراسر کشور پس از مرگ در بازداشت پلیس از فلوید, گزارشی جعل مشکوک در اوایل این هفته در مینیاپولیس.

"این یک اعتراض است. این است که در روح مارتین لوتر کینگ جونیور این است که هرج و مرج" کف گفت: از این خیابان فعالیت در شهر خود. "اعتراض به هدف."

او با اشاره به گذشته سیاه شهرداران و روسای پلیس آتلانتا و 50 درصد به علاوه از کسب و کارهای محلی که او گفت: در حال اقلیت متعلق به و حتی تد ترنر — که تاسیس ایسنا T -0.64% در آتلانتا به دلیل اعتقاد به "در که ما به عنوان یک شهر" در کف کلمات — به عنوان شهر میراث meriting احترام به جای حمله توسط Atlantans. "آنچه من می بینم اتفاق می افتد در خیابان آتلانتا است Atlanta," او گفت:.

"اگر شما عاشق این شهرستان ... سپس رفتن به خانه."

کلمات کلیدی:اوباما در جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس: آن را نمی تواند در نظر گرفته شود 'معمولی'tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن