کوین Hoffman را بدست آورده ‘جادویی’ برنده شدن در نسکار coronavirus بازگشت

دارلینگتون, S. C. — Kevin Hoffman فریاد زد در جشن او به عنوان عبور از خط پایان و پس از انجام یک سنتی اسموکی فرسودگی شغلی.

50 خود را حرفه ای سری جام پیروزی احساس مانند بسیاری مانند دیگران — تا زمانی که صعود خود را به شماره 4 فورد.

“سکوت مرده” او گفت: به دنبال خالی می ایستد. “این عجیب و غریب است فقط به این دلیل وجود دارد هیچ کس وجود دارد.”

Hoffman برنده نسکار بازگشت مسابقه گرفتن پرچم شطرنجی در دارلینگتون Raceway 71 روز پس از سریال ” آخرین رویداد.

Hoffman در زمان سرب از Alex بومن در اواخر راه اندازی مجدد و دور کشیده بیش از نهایی 30 دور. بومن دوم به پایان رسید و پس از Kurt Busch, تعقیب الیوت و دنی Hamlin. Hoffman تنها راننده را به پایان برساند در 10 صفحه در هر فنجان سری پنج مسابقه در این فصل است.

او ساخته شده این سری از سرگیری مانند یک درایو یکشنبه در چه قطعا خواهد شد به عنوان یکی از عجیب ترین مسابقات نسکار تاریخ است. ماسک, اجتماعی, فاصله از راه دور پخش و فن-رایگان جاده سریع السیر در میان قابل توجه ترین تفاوت در بازگشت.

Hoffman ظهور از ماشین خود را در پیروزی خط پوشیدن, سیاه, ماسک صورت — چه می تواند تبدیل به نسکار جدید طبیعی است.

نسکار را انتخاب کرد قدیمی ترین جاده سریع السیر در جام مدار به عنوان امن ترین مکان برای راه اندازی مجدد آن فصل پس از هشت حوادث شد و به تعویق افتاد در میان همه گیر. نسکار شده بود رو به یک فروپاشی مالی اگر نژادها نمی رزومه در تلویزیون ملی.

Ryan Newman 15 به پایان رسید در اولین مسابقه خود پس از درد و رنج جراحات وارده به سر در یک وحشتناک گذشته دامان تصادف در دیتونا 500.

مت Kenseth که بیرون آمد از بازنشستگی به جای اخراج Kyle Larson در Chip Ganassi مسابقه شد 10. این زن 48 ساله Kenseth مسابقه در جام سری برای اولین بار پس از سال 2018 آخر فصل. او قدیمی ترین راننده در این زمینه است.

این برای اولین بار بود از 20 مسابقه در سراسر هفت ایالت های جنوبی در حال حاضر و 21 ژوئن. دارلینگتون میزبان دو نسکار مسابقه بیش از سه روز آینده.

اولین مسابقه برگشت تلقی شد قهرمانان واقعی 400 و اختصاص داده شده بود به کارکنان مراقبت های بهداشتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>