'بی رحمانه ناگهانی و غیر قانونی': متحده سو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش دانشجو ویزا حکومت

Deirdre Shesgreen ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:47 PM EDT Jul 13, 2020واشنگتن – هفده ایالت و ناحیه کلمب

توسط NEWSAMINS در 23 تیر 1399

واشنگتن – هفده ایالت و ناحیه کلمبیا, شکایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دوشنبه برای جلوگیری از یک قانون جدید که نیروی بین المللی دانشجویان به ترک ایالات متحده اگر آنها تنها ثبت نام در کلاس های آنلاین در این پاییز.

برخی از دانشگاه ها در حال برنامه ریزی برای ارائه در کلاس به طور کامل حاضر به دلیل نگرانی در مورد بیماری همه گیر. قانون جدید می تواند ویرانگر برای دانشجویان و دانشگاه ها به طور یکسان.

این طرح دعوی در دادگاه واصل 18 به طور کلی وکیل در برابر Department of Homeland Security, تماس, قانون جدید یک "بی رحمانه ناگهانی و غیر قانونی اقدام به اخراج دانشجویان بین المللی در میان همه گیر است که ساخته از مرگ و اختلال در سراسر ایالات متحده است."

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر سیاست های جدید مهاجرتی در هفته گذشته آن را به عنوان به دنبال نیروی دانشگاهها و مدارس K-12 به بازگشایی در پاییز با وجود افزایش COVID-19 عفونت در سراسر کشور است. این قانون صادر شده توسط اداره مهاجرت و گمرک آژانس اصلاحی دولت فدرال سیاست در بهار زمانی که دانشجویان بین المللی اجازه داده شد به حضور آنلاین-تنها کلاس های کالج ها ناگهان بسته دانشگاه ها به دلیل بیماری همه گیر.

تغییر کرده است خشم بسیاری از مربیان و نمایندگان مجلس که می گویند قانون جدید را تهدید به upend برنامه ریزی دقیق توسط دانشگاه ها و ویرانی برای حدود 1 میلیون دانشجویان خارجی که حضور در کالج آمریکایی در هر سال.

رهبری ماساچوست دادستان کل Maura هیلی دوشنبه به طرح دعوی به دنبال دستور به توقف این قانون از مصرف اثر در حالی که این موضوع کاونتی. هیلی در زمینه کت و شلوار در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در ماساچوست همراه با وکلای کلی از کلرادو به میشیگان به ویسکانسین. دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست در زمینه مشابه چالش هفته گذشته بود که با چند دانشگاه دیگر.

هیلی گفت که حکومت را به زور در مدارس به انتخاب "بین نگه داشتن خود را دانشجویان بین المللی ثبت نام کرده و حفاظت از سلامت و ایمنی خود دانشگاه."

برگشت می تواند عمده اقتصادی به کالج ها و دانشگاه ها و همچنین جوامع اطراف آنها به دلیل ofer از دست دادن شهریه و سایر درآمد از دانشجویان بین المللی که به طور معمول پرداخت قیمت کامل.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن