کلیان کانوی, مادر امیدوار است برای کمک به 'آموزش' با TikToks مخالف تهمت حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ماده

جانین Santucci ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:57 PM EDT Jun 30, 2020واشنگتن — کاخ سفید مشاور کلیان کانوی

توسط NEWSAMINS در 11 تیر 1399

واشنگتن — کاخ سفید مشاور کلیان کانوی 15-year-old daughter کلودیا انتظار موجی از حمایت او پس از Infinite ویدئوها مخالف او مادر رئیس ویروسی رفت و در آخرین روز.

اما در حال حاضر کلودیا می گوید او امیدوار است به استفاده از پلت فرم به آموزش دیگران در عدالت اجتماعی مسائل.

کلیان کانوی, شوهر, حزب محافظه کار وکیل جورج کانوی شناخته شده است به عنوان یک منتقد صریح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود موقعیت بالا در درون دولت. در حال حاضر او را انباشته از یک زیر بزرگ در رسانه های اجتماعی که در آن او به پست anti-مغلوب ساختن پیشی جستن و نرم افزار-Black Lives Matter ویدئوها.

"من می دانم که بسیاری از دوستان من هستند تا آگاهانه و من فکر می کنم آنها نمی شود و اگر نیست آن را برای رسانه های اجتماعی به همین دلیل است که من فکر می کنم با استفاده از یک پلت فرم خوب و برای آموزش و پرورش از دیگران است بنابراین بسیار مهم است به خصوص در روز ما" کلودیا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در روز سه شنبه.

کلودیا یکی از Conways' چهار فرزند گفت: او دارای مخالف دیدگاه های سیاسی او و بسیاری از اعضای خانواده او. او و مادرش گاهی به بحث های سیاسی اما باید یک "بهترین دوست" رابطه او گفت:.

کلودیا گفت: واکنش به فیلم او شده است به شدت حمایت چیزی به او گفت: تعجب برانگیز بود. پس از نیویورک تایمز روزنامه نگار تیلور لورنز توییتی در مورد کلودیا ویدئوها دوشنبه شب مشخصات خود را آب گرفتگی شد با نمایش و موضوع رسانه ها مقالات. او در حال حاضر بیش از 40 ، 000 پیروان بر روی پلت فرم و کردم "صدها و صدها و صدها نفر از هزاران نفر از نمایش ها."

پدر او است و حمایت از او فیلم و صحبت با رسانه ها گفت: هر چند برخی از بینندگان از او فیلم را زیر سوال رابطه او با مادر است.

"پدر من بسیار حمایت از آن, شما می دانید, من مادر او همیشه به من آموخت به ایستادن برای آنچه که من در باور" او گفت:.

"بسیاری از مردم شده است به من گفتن که من بی احترامی با انجام این کار—من نه در همه" کلودیا گفت. "من می خواهم چیزی جز عشق برای او چرا که او یک فرد شگفت انگیز است."

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به کلیان کانوی برای نظر.

روسی فضل در سربازان: آنچه که در مورد چگونه برنده می شود یا نمی شود, هوش جلسات

کلودیا نوشته شده فیلم در Infinite نشان می دهد که بینندگان ترک بررسی بد در مغلوب ساختن پیشی جستن خواص و شکایت که "ما رئیس جمهور برای چهار سال آینده است یا رفتن به یک r@pi$t a r@pi$t" به احتمال زیاد یک مرجع به چندین حمله و آزار و اذیت اتهامات در برابر تهمت و اتهام که جو بایدن حمله یک کارمند سابق.

"من نمی حمایت از گربه گرفتن رئیس جمهور. دوره. قطعه ای از s--t. دوره" کلودیا گفت: در زندگی Infinite تصویری روز سه شنبه.

مترقی Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D -, n. y., و, عدالت, اموزش Bader Ginsburg دو از کلودیا بت او گفت:. او همچنین یک حامی از زندگی ماده در حرکت است و از او خواست Infinite بینندگان به فشار برای دستگیری این افسر پلیس دخیل در مرگ Breonna تیلور یک زن که به ضرب گلوله کشته شد در آپارتمان او توسط پلیس در لوئیزویل در ماه مارس است.

منحصر به فرد ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی: بایدن وسیعتر خود را منجر شود اما تهمت نگه می دارد و لبه در شور و شوق

خود توصیف نوجوانان فعال گفت که او تصمیم گرفت به استفاده از کانال های رسانه های اجتماعی برای پیشبرد لیبرال تر باعث می شود پس از آموزش خود را در مسائلی مانند ازدواج همجنسگرایان و سقط جنین.

"در حال رشد در یک خانواده که در آن شما واقعا تنها در معرض یک طرف و مادر خود را یک شکل عمومی کار برای برخی از بزرگترین سیاستمداران جمهوری خواه در این کشور شما می دانید 12 ساله من میخواستم بدونم 'چرا ؟ چرا مادر من انجام این کار؟'

"چه نشانی از او در باور ؟ چرا او به این باور دارم و چرا او برای مبارزه با این است؟' و بنابراین شروع کردم به خواندن" او گفت:.

هر چند کلودیا می گوید او فکر نمی کند که او مادر است budged در بسیاری از عقاید سیاسی او ممکن است تحت تاثیر قرار شده است برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در بخشی به دلیل دخترش را حمایت.

"من صادقانه فکر می کنم که او pro-Black Lives Matter خاطر من" کلودیا گفت.

کلودیا گفت: این سخت است برای رشد کردن با پدر و مادر سیاسی در کانون توجه است. او گفت: او بوده است مورد آزار واقع شدند او پدر و مادر سیاست است. سرفصل های مورد پدر و مادرش مخالفت با نظرات و ازدواج خود را ساخته اند او زندگی دشوار است, او گفت:.

"من صادقانه فکر نمی کنم آن را هر کسب و کار دیگر از من و خانواده من به صداقت" او گفت:. "این نوع خسته کننده است که من به نوعی از رشد است که در اطراف."

کلیان کانوی خانواده پویا شده است مورد توجه در طول سال با توجه به جورج کانوی انتقاد مکرر از رئیس جمهور در توییتر و به عنوان یک مفسر است. او به حمایت از حزب دموکرات به رهبری, استیضاح پرس و جو از مغلوب ساختن پیشی جستن. جورج کانوی مشترک یکی از توييتها در اواخر سال گذشته با نظر "رئیس شما ظاهرا فکر" است که او مورد نیاز اوکراین را برای کمک به شکست جو بایدن در سال 2020 انتخابات.

'غیرقابل دفاع': مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان برای به اشتراک گذاری ویدئو که در آن حامی yells 'قدرت سفید' در تظاهرات

کلودیا گفت: مادر از او خواست او را به پایین مطالب از Infinite حساب پس از آن شروع به دست آوردن توجه دیروز اما او کاهش یافته است. او حذف شده است برخی از فیلم ها برای "حفظ حریم خصوصی دلایل" از آنجا که آنها برجسته او گفت: در یک Infinite زنده تصویری سه شنبه.

کلودیا گفت: اعضای خانواده باید اخراج او عقاید سیاسی به دلیل سن او اما که "من یک نوجوان هستم با مدرک معتبر views." او جوان را تشویق می کند مردم را به آموزش خود را در مسائل سیاسی.

"این سال 2020 است. همه باید در هیئت مدیره به خصوص Gen Z," او گفت:. "همه ما باید خودمان آموزش و گسترش عشق هر راه ما می توانیم زیرا از آنجا که جهان ما پر از نفرت. وجود دارد هیچ جایی برای هر بیشتر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب