Kelly Clarkson باز می شود تا در مورد افسردگی, نبرد, مذاکرات روزانه تلاش' به مثبت

چارلز Trepany ایالات متحده آمریکا امروزانتشار: 10:31 PM EDT Jun 25, 2020Kelly Clarkson است, باز در مورد بهداشت

توسط NEWSAMINS در 6 تیر 1399

Kelly Clarkson است, باز در مورد بهداشت روانی.

در گفتگو با Demi Lovato, "The Voice" مربی ستایش Lovato برای باز بودن در مورد سلامت روان و صادقانه در مورد خود او نبرد با افسردگی است.

"من دوست دارم که چگونه شما را در مورد سلامت روان چون من مشابه مسائل" کلارکسون گفت: در یک کلیپ از "Kelly Clarkson نشان می دهد" منتشر شده چهارشنبه. "من از افسردگی رنج می برد."

کلارکسون ادامه داد که بسیاری از مردم "به ویژه در جهان" هستند دلسرد از صادق بودن در مورد سلامت روان خود را.

"شما شده ام نوع آموزش به سادگی و با نگه داشتن رفتن و شما می توانید آن را اداره کند" او گفت:. "به خصوص به عنوان یک زن آن را مانند, 'don't let 'em دیدن شما عرق.' "

Lovato که باز شده است در گذشته در مورد مبارزه با اعتیاد و اختلالات خوردن از ایشان تشکر کلارکسون برای نوع کلمات و گفت: او معتقد به "بت آمریکایی" برنده یکی از خود او مدل نقش.

"شما اول بت که من تا به حال," Lovato گفت. "من نمی تواند هنرمند — یا حتی کسی که من با اینکه خیلی صریح و آسیب پذیر و بی باک — اگر من تا به حال شما را به نگاه کردن به."

Lovato افزود: "شما نترس و شجاع و واقعی به عنوان (expletive) و من دوست دارم که در مورد شما و من همیشه به خودم فکر کردم:" اگر من تا به حال آن را من می خواهم به مانند او.' "

Kelly Clarkson آواز می خواند آرتا فرانکلین 'Chain of Fools' روز پس از تشکیل پرونده برای طلاق

کلارکسون پاسخ داد که او نمی شجاع در همه زمان ها و غلبه بر مشکلات "کار طول می کشد."

"حتی زمانی که شما در غلبه بر چیزی, آنها مانند, 'OK او در حال حاضر غلبه بر آن است. گفتم: "نه که روزانه تلاش در تلاش برای مثبت' " کلارکسون گفت. "که مانند یک داده شده است. مثل شما فقط بیش از آن شما رفت و به برخی از جادویی جلسه درمان, و آن را بیش از. من فکر می کنم که روزانه از چیزی است که شما در کار و روزانه چیزی است که من در محل کار."

Demi Lovato تیم با YouTube دوباره برای چهار بخش docuseries شخصی موسیقی سفرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب