K-pop شهر ستان در Infinite ممکن است متورم انتظار می رود مردم در انتخابات به مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا تجمع

جاشوا Bote ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:38 AM EDT Jun 21, 2020مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه تجمع در Tulsa

توسط NEWSAMINS در 1 تیر 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه تجمع در Tulsa, اوکلاهما, برجسته کوچکتر از حد انتظار جمعیت با ردیف از صندلی های خالی در 19,000-ظرفیت BOK مرکز با وجود انتظار مردم در انتخابات نزدیک به یک میلیون و هواداران است. یک تماس اقدام هماهنگ توسط نوجوانان و بزرگسالان جوان در Infinite و K-pop کاربران در توییتر می تواند توضیح دهد که چه اتفاقی افتاده است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات باز ثبت نام برای بلیط رایگان به تجمع طرفداران K-pop در توییتر به اشتراک گذاشته کسب اطلاعات در مورد نحوه ثبت نام — با بخشنامه به دست آوردن بلیط اما حضور نداشت.

پست در نیویورک تایمز حذف شد به طوری که "جریان اصلی" رسانه های اجتماعی کاربران نمی گرفتن باد از خود حیله گر مبارزات انتخاباتی.

پدیده گسترش بعد بر روی Infinite که در آن نمرات کاربران را تشویق پیروان خود را به انجام همان.

مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا تجمع: رئیس جمهور گفت که او می خواست به سرعت تست پایین' در coronavirus

Mary Jo Laupp 51 سال است که مارک خودش را به عنوان #TikTokGrandma یکی از اولین فراخوان برای تظاهرات در این پلت فرم است. در ژوئن 12 Infinite های سرخوردگی او با یک تجمع مصرف در Juneteenth در تولسا — این تجمع بود نقل مکان کرد و یک روز بعد با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین — او توضیح داد که چگونه برای رزرو بلیط به این تجمع است.

"آیا شما می دانید شما می توانید مطمئن شوید که وجود صندلی های خالی در مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع ؟" او در زیر نویس این ویدئو که در حال حاضر انباشته 706,000 دوست دارد بر روی پلت فرم از یکشنبه.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز ستایش جمعی درگیر در عمل گفتن تهمت مدیر کمپین براد Parscale "شما درست کردم را در Infinite."

"فریاد به Zoomers," او گفت: با اشاره به این تا حد زیادی Gen Z آرایش از این گروه است. "خانواده من خیلی افتخار می کنم."

این نه اولین اقدام هماهنگ رهبری طرفداران K-pop, که تا حد زیادی خود کارگردانی حرکات را تعطیل سفید supremacist هشتگ در توییتر و بیش از حد پلیس بخش نرم افزار درخواست ویدئوها از معترضان در سراسر کشور با ویدئوها از K-pop نوازندگان شناخته شده در محاوره به عنوان "fancams."

طرفداران بسیار محبوب گروه BTS نیز همسان 1 میلیون دلار کمک مالی توسط گروه پسر به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

دنبال جاشوا Bote در توییتر: @joshua_botetinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن