کشور گروه بانوی شکایت سیاتل, بلوز, خواننده خانم یک علامت تجاری در اختلاف

Gary Dinges ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:08 PM EDT Jul 8, 2020کمتر از یک ماه پس از کشور گروه یک خانم (

توسط NEWSAMINS در 19 تیر 1399

کمتر از یک ماه پس از کشور گروه یک خانم (که قبلا Lady Antebellum) و مستقر در سیاتل خواننده Lady A (نام واقعی آنیتا سفید) گفت: آنها در همکاری با یکدیگر به همزیستی با یک نام مورد این کشور در گروه ثبت علامت تجاری و طرح دعوی در دادگاه در برابر سفید در یک دادگاه منطقه ای فدرال در نشویل.

در ژوئن 11, اعضای, باند, بانوی (Hillary Scott Charles Kelley و دیو Haywood) در کنار نام خود گفت: زمانی که آنها تشکیل شده از 14 سال پیش آنها را در نظر نمی قبل از جنگ داخلی "انجمن که وزن پایین این کلمه" از جمله روابط برده داری.

یک روز بعد سفید که سیاه لعنتی این کشور در یک Instagram پست گفت: "چگونه می تواند به شما می گویند سیاه زندگی توجه قرار داده و زانو را بر گردن دیگری, سیاه, هنرمند ؟ من دیوانه نیست..من هستم اما نه به نام من با نام تجاری من سخت کار می کرد برای. #GodWillFightMyBattle #TheRealLadyA #LadyABluesSoulFunkGospelArtist #TheTruthIsLoud"

هفته بعد هر دو را مشترک خبری که آنها می خواهم متصل خصوصی, دعا با هم و هر دو در نظر گرفته شده برای نگه داشتن با استفاده از نام مرحله. سفید گفت: ایالات متحده آمریکا امروز گروه رسیده به خود را به "باز و صادقانه گفتگو" و خواننده هیلاری اسکات عذرخواهی کرد.

کسانی که بحث رو به وخامت گذاشته و سفید و وکلای او پرسید: برای 10 میلیون دلار پرداخت, با توجه به بیانیه های ارسال شده به ایالات متحده آمریکا امروز توسط گروه روزنامه Tyne Parrish.

"اکراه ما به این نتیجه رسیده اند که ما نیاز به درخواست یک دادگاه به اثبات حق ما را به ادامه استفاده از نام بانوی یک علامت تجاری ما برگزار می شود برای سال های بسیاری است. آن را تکان دهنده در قلب ما و انعکاس در خود ما blindspots که منجر به اعلام چند هفته پیش که ما حذف کلمه "Antebellum' از نام ما و حرکت رو به جلو تنها با استفاده از نام بسیاری از طرفداران ما در حال حاضر می دانستم که ما" این بیانیه می گوید.

این گروه نه برای درخواست خسارت پولی با توجه به طرح دعوی در دادگاه به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز. بلکه آنها درخواست دادگاه برای اعلام اينكه تجاری خود را با استفاده از یک "نه هر گونه تجاوز از سفید ادعا حقوق علامت تجاری در "بانوی A."

"ما هرگز حتی سرگرم این ایده است که او نباید همچنین قادر خواهید بود به استفاده از نام بانو و هرگز – امروز عمل تغییر نمی کند که" این گروه در بیانیه ای می گوید.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به آنیتا سفید برای نظر.

یک جستجو از ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر سوابق نشان می دهد این اصطلاح برای ثبت نام در سال 2011 توسط یک بانوی سرگرمی, یک شرکت با مسئولیت محدود در تنسی است. جوجه یک سرگرمی است نیز ذکر شده به عنوان صاحب یک سری از Lady Antebellum علائم تجاری مربوط به موسیقی و چند رسانه ای مواد.

کمک: هانا Yasharoff ایالات متحده آمریکا امروز

دنبال Gary Dinges در توییتر @gdingestinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن