اشکال ژوراسیک: پژوهشگران 151 میلیون سال Morrisonnepa Jurassica حشرات فسیلی در ایالت یوتا

چگونه بسیاری از حشرات به افزایش شهرت در سال 2020?

خوشبختانه بر خلاف “قتل اورلئانز” و کولی پروانه حشرات به تازگی در ایالت یوتا نیست یک تهدید برای کسی دیگر. دیرینه شناسان در کشور کشف 151 میلیون ساله فسیل غول پیکر اشکال به نام Morrisonnepa Jurassica یوتا اداره منابع طبیعی نوشت: در یک پست وبلاگ.

محققان دریافتند فسیلی در زمین شناسی غنی موریسون سازند در جنوب شرقی یوتا DNR پست وبلاگ گفت.

“حشرات فسیلی شامل بسیاری از شکم دو عنصر از بال جلو و احتمالا سر و دوم حشرات بدن فسیلی که تا کنون کشف شده از Morrison تشکیل’ DNR نوشت.

آسیایی, غول پیکر اورلئانز خال در آمریکا: آیا “قتل Hornets’ و من باید نگران شود ؟

با توجه به یوتا DNR این حشرات برای اولین بار کشف شد در سال 2017 و به نظر می رسد مربوط به “لوله آب, اشکالات” است که شناخته شده برای آنها بسیار دردناک گزش.

“جدید فسیل حشرات به نظر می رسد نسبتا بزرگ و درنده ای که مدرن اقوام شناخته شده برای حمله و خوردن نه تنها دیگر بی مهرگان مانند حلزون ها و سخت پوستان بلکه مهره داران شکار مانند ماهی و دوزیستان و مارها” گروه نوشت و در آن پست.

فسیلی یافت شد در همان منطقه کوه های راکی است که در تولید دایناسورها مانند apatosaurus, الوسوروس و stegosaurus با توجه به یوتا DNR. این منطقه نیز “تسلیم فراوانی فسیل گیاهی.”

“ما همیشه از پیدا کردن واقعی حشرات فسیل در Morrison, اما تا زمانی که اولین گزارش در سال 2011 وجود داشته است هیچ چیز” یوتا زمینه خانه تاریخ طبیعی پارک ایالتی موزه دیرین شناس جان فاستر گفت: بخش.

“که گزارش به ما امید, اما, هنوز, هنگامی که این نمونه به نظر می رسد در زیر یک میکروسکوپ با مخلوط فله دسته ای از ناشناس نیروگاه های فسیلی و مواد آن را تکان دهنده بود به درک که ما به دنبال یک حشره شکم و بال و آنهایی که بزرگ است.”

فسیلی است که در فسیل شناسی مجموعه در یوتا زمینه خانه تاریخ طبیعی امور خارجه پارک موزه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de