جولی دونالدسون استخدام به جای خوار واشنگتن NFL تحلیلگر

NBC Sports واشنگتن لنگر و خبرنگار جولی دونالدسون است که استخدام واشنگتن NFL تیم منجر به آن رادیو پخش تیم در ای

توسط NEWSAMINS در 31 تیر 1399

NBC Sports واشنگتن لنگر و خبرنگار جولی دونالدسون است که استخدام واشنگتن NFL تیم منجر به آن رادیو پخش تیم در این فصل با توجه به ESPN.

علاوه بر این دونالدسون برگزار خواهد شد در سطح ارشد نقش در درون سازمان است که هنوز هم در انتظار یک نام تجاری جدید تعریف پس از تماس به تغییر تیم برانگیز نام و آرم.

42 ساله دونالدسون خواهد بود که برای اولین بار به عنوان یک عضو به طور منظم از یک تیم NFL رادیو پخش غرفه در وستوود یکی. او نمی خواهد انجام play-by-play, به گزارش واشنگتن پست بر خلاف لری مایکل که به طور ناگهانی بازنشسته در هفته گذشته به عنوان آزار و اذیت جنسی اتهامات ظاهر از طریق یک گزارش از واشنگتن پست. دونالدسون موقعیت شامل دیگر در هوا نقش ها و مناطق مختلف نظارت.

پس از 10 سال با NBC Sports واشنگتن دونالدسون شده است یک لنگر خبرنگار و میزبان در حالی که پوشش تقریبا هر تیم در واشنگتن-Baltimore منطقه است. او یک میزبان از NBA ورزشی واشنگتن برنده جایزه امی NFL pregame و postgame را نشان می دهد و همچنین led های متعدد ویژه کراس پلت فرم پروژه از جمله مربیان' میزگرد و ورزشی کشف پادکست.

دونالدسون نیز گسترده انجام داده المپیک بطور متوسط برای NBC Sports, خدمت به عنوان یک میز خبر میزبان در سال 2014 (سوچی), 2016 (ریو) و 2018 (PyeongChang). او قبلا به عنوان یک خبرنگار برای SNY در نیویورک پس از آغاز زندگی حرفه ای خود را در میامی با Fox Sports.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن