قاضی پاک راه را برای جان بولتون به انتشار کتاب خود رد تهمت دولت تلاش برای جلوگیری از آن

دیوید جکسون و داگ Stanglin ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:20 PM EDT Jun 20, 2020واشنگتن – یک قاضی فدرال

توسط NEWSAMINS در 31 خرداد 1399

واشنگتن – یک قاضی فدرال پاک راه را برای انتشار یک کتاب انتقادی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته شده توسط سابق کاخ سفید, مشاور امنیت ملی, جان بولتون حاکم است که با نسخه در حال حاضر توزیع آن بيهوده خواهد بود به آن را متوقف کند.

"با صدها نفر از هزاران نسخه در سراسر جهان – در بسیاری از اتاق های خبر – آسیب انجام می شود" نوشت: قاضی رویس C. Lamberth از دادگاه منطقه ای فدرال از ناحیه کلمبیا. "وجود دارد هیچ بازگرداندن وضعیت موجود است."

اما قاضی نیز به شدت سرزنش بولتون برای زیر دولت prepublication ترخیص پروتکل در مورد به طور بالقوه مواد طبقه بندی شده و می تواند از دست دادن او 2 میلیون دلار برای پیشبرد این کتاب با عنوان "اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطرات".

"بولتون به قمار با امنیت ملی ایالات متحده" قاضی نوشت. "او را در معرض خود را به کشور آسیب برساند و خود را به مدنی (و به طور بالقوه کیفری) مسئولیت. اما این حقایق را کنترل کنید و حرکت قبل از دادگاه. دولت موفق به ایجاد که دستور جلوگیری از آسیب های جبران ناپذیر."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت وزن در توییتر خواستار حاکم بزرگ "دادگاه برنده شدن" در برابر بولتون که او گفته خواهد شد که "واقعا بزرگ قیمت به پرداخت."

"او دوست دارد با انداختن بمب بر مردم و کشتار آنها" به رئیس جمهور نوشت. "در حال حاضر او را مجبور بمب کاهش یافته است بر او!"

مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری به دادگاه رفت در این هفته برای جلوگیری از انتشار و گفت بولتون مقاله شامل اطلاعات طبقه بندی شده. بولتون و حامیان او در توصیف این طرح دعوی در دادگاه به عنوان تلاش برای سرکوب این کتاب و نویسنده بیش از بسیاری از انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن.

در آن طرح دعوی در دادگاه, دولت متهم بولتون از نقض قرارداد توسط به دنبال انتشار این کتاب قبل از فرایند بررسی کامل شد.

در حکم Lamberth انتقاد بولتون برای انتظار تا اتمام فرایند بررسی.

"این بود که بولتون شرط: اگر او حق است و این کتاب حاوی اطلاعات طبقه بندی شده او را نگه می دارد صعودی در بالا ذکر شد; اما اگر او در اشتباه است او می ایستد به از دست دادن سود خود از کتاب معامله خود را در معرض مسئولیت کیفری و imperils امنیت ملی است. بولتون اشتباه بود" قاضی نوشت.

سابق مشاور امنیت ملی متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از ساخت تصمیم گیری های سیاست خارجی صرفا بر اساس آنچه که به نفع او سیاسی است.

بولتون همچنین نوشت که تهمت پیشنهاد کرده بود تمایل به دخالت در تحقیقات جنایی از شرکت های خارجی به منظور تجدید نظر به رهبران خارجی از جمله کسانی که در چین و ترکیه است.

بولتون نوشت که تهمت خواسته رئیس جمهور چین به خرید بیشتر آمریکایی محصولات کشاورزی به دلیل آن کمک خواهد کرد که او را با ایالات متحده کشاورزان است که کلید برای انتخاب مجدد او.

این کتاب مجموعه ای منتشر خواهد شد شنبه.

در ترویج کاخ سفید خاطرات انتشارات Simon & Schuster گفت: Bolton توصیف یک رئیس جمهور "برای آنها گرفتن انتخاب خواهد شد و تنها چیزی که اهمیت, حتی اگر آن را به معنای به خطر انداختن و یا تضعیف ملت است."

بولتون نوشت که او بود که او را "سخت و فشرده برای شناسایی هر گونه قابل توجهی تهمت تصمیم در طول تصدی من که نبود رانده شده توسط گروههای محاسبات است."

رانده شده توسط re-انتخابات': جان بولتون کتاب را متهم به تهمت های خارجی به دنبال کمک سیاسی به دست آوردن

جان بولتون: سابق مشاور امنیت ملی ظهور به عنوان تمرکز در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن