Johnson & Johnson متوقف خواهد شد فروش تالک بر اساس نوزاد جانسون پودر

Johnson & Johnson خواهد شد جلوگیری از فروش آن تالک مبتنی بر پودر بچه زمان یک خانواده اصلی که در سال های اخیر تبدیل به یک منبع از جنجال به کاربران متعدد ادعا محصول ناشی از سرطان است.

این شرکت روز سه شنبه گفت که این امر قطع فروش آن تالک بر اساس نوزاد جانسون پودر در ایالات متحده و کانادا همراه با حدود 100 موارد دیگر که آن را متوقف حمل و نقل در ماه مارس به تمرکز بر روی محصولات با اولویت بالاتر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“تقاضا برای تالک-بر اساس نوزاد جانسون پودر در شمال امریکا کاهش پیدا کرد با توجه به تغییرات در عادات مصرف و سوخت اطلاعات غلط در سراسر ایمنی محصول و یک رگبار گلوله ثابت دادخواهی تبلیغات” شرکت در بیانیه ای گفت.

ذرت مبتنی بر پودر بچه با این حال هنوز هم در دسترس خواهد بود در شمال امریکا و در آن همراه با تالک مبتنی بر همتای خود ادامه خواهد داد به فروش می رسد در سطح جهان Johnson & Johnson گفت.

هزاران نفر از دعاوی واصل شده اند در ایالات متحده آمریکا توسط زنان که آزبست در پودر تالک منجر به خود را که مبتلا به سرطان تخمدان. Johnson & Johnson شد تمرکز خاص از چنین ادعا و چند تن از داوران اعطا چند دلار احکام از طرف شاکیان. اما کسانی که تصمیم گیری شد و بعد از آن لغو و یا تجدید نظر.

مک دونالد کارگران به اعتصاب: صدها نفر از مک دونالد کارگران طرح چهار شنبه اعتصاب بیش از COVID-19 حمایت

اسکله های 1 تا نزدیک: Coronavirus فروشگاه closings: Pier 1 Imports به شاتر تمام فروشگاه ها در سراسر کشور در ورشکستگی

“جانسون و جانسون همچنان صبورانه اعتماد به نفس در ایمنی تالک بر اساس نوزاد جانسون پودر” این شرکت اعلام کرد. “دهه از مطالعات علمی توسط کارشناسان پزشکی در سراسر جهان پشتیبانی ایمنی محصول ما است.”

بزرگترین مطالعه از این موضوع تا به امروز در ماه ژانویه منتشر شد گفت: هیچ ارتباط قوی بين پودر بچه و بیماری است. اما جامعه سرطان آمریکا در مقابله, در بیانیه ای در این زمان است که این مطالعه نتایج قطعی نیست و سوالات قبلی آمده بود تا با مخلوط یافته.

دنبال Charisse جونز در توییتر @charissejones

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>