جو کلی کارلوس کوریا تنظیم کردن نیمکت-پاکسازی حادثه به عنوان Dodgers-Astros می شود

باب Nightengale ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:34 AM EDT Jul 29, 2020هوستون — لس آنجلس داجرز که عهد را

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

هوستون — لس آنجلس داجرز که عهد را فراموش نکنید Houston Astros' تقلب و رسوایی آنها باور دارند که هزینه آنها را در سال 2017 سری جهانی قرار داده و انتقام خود را بر روی صفحه نمایش کامل سه شنبه شب در دقیقه خدمتکار پارک.

داجرز جانباز مسکن جو کلی بود که در Boston Red Sox تیم در سال 2017 که از دست داده به Astros در دستگاه های کمک شنیداری کار اخراج شدند 96-mph fastball بر سر الکس Bregman در ششمین دور از لوس آنجلس 5-2 برنده شوید.

سه مورد بعد او انداخت یکی دیگر از fastball بر سر کارلوس کوریا که گفته بود داجرز MVP کودی Bellinger به بسته (expletive) تا در طول زمستان آموزش.

کوریا او خیره شد و کلی خیره شد حق بازگشت.

کلی پس از آن رخ داد او را در یک نوار لغزنده دور پایان دادن به زمین باز یافته با کوریا خودنمایی در او. کلی به او نگاه کرد و گیر لب پایین خود را به عنوان اگر به او بگویید که برای ترک اقدام مانند یک کودک. کوریا آغاز فریاد و کلی به او گفت خفه شو.

در یک ماده از ثانیه هر دو نیمکت پاک از بین برنده از اغل گاو یا حشم آمد در حال اجرا و در آنجا بود در کل خیلی فریاد و جیغ اما هیچ مشت در نیمکت اول-پاکسازی حادثه 2020 همه گیر شود.

این umpiring خدمه هشدار داد هر دو نیمکت پس از حادثه طراحی خشم Astros مدیر گرد و خاکی بیکر که استدلال می کنند که آن را ناعادلانه برای تیم خود به هشدار داده می شود از آنجا که هیچ کدام از کوزه انتقام.

و فقط می خواهم که داجرز ساخته شده و نقطه نظر خود را با صدای بلند و روشن است که دو به علاوه سال بعد آنها هنوز هم کبود نسبت به آستروس.

واقعا لحظه ای داجرز خاموش کردم هواپیما شنبه شب در هوستون آنها نمی تواند کمک کند اما تأمل در آنچه که می توانست با outfielder Joc Pederson نشان دادن یک تصویر از بنا شدن این تیم در هواپیما با عنوان "Bangggg."

بله بدنام سطل زباله می کوبیدن که به طور غیر قانونی هشدار داده hitters به زمین چه آینده شد.

جورج Floyd: دوقلوها مینه سوتا نگه لحظه سکوت در 8:46

اگر Marlins شد یانکی ها؟ -: MLB اجازه میامی بود خوکچه هندی با COVID-19 شیوع

سوال برای غارت مانفرد: چقدر بیش از حد است ؟

"تاریخ است که در خارج وجود دارد" Pederson گفت: قبل از بازی گفت: "همه می داند که چه چیزی در خطر است و چه اتفاقی افتاده است.

"برای اینکه بدون طرفداران, شاید این انرژی می تواند فاقد کمی, اما من فکر نمی کنم که در مورد این سری است. تاریخ بدیهی است در خارج وجود دارد.

"وجود خواهد داشت یک افزایش در شدت است."

شما بهتر است آن را باور.

داجرز آن می گویند دردناک بود راه رفتن در داخل دقیقه خدمتکار پارک برای اولین بار پس از سال 2017 و دیدن که سری جهانی قهرمانی پرچم دار برجسته در سمت چپ میدان تقریبا متلک آنها.

"دیدن که تیم حتی از آمدن به ورزشگاه" داجرز مدیر دیو رابرتز گفت: "آن را آورده تا برخی از خاطرات. هنگامی که شما به عقب بر گردیم به جایی که همه این مسائل صورت گرفت قطعا آن را به من در زمان به عقب چند سال.

"من فکر می کنم همه در حال رفتن به احساس متفاوت است. من می دانم که هر دو تیم هر دو تیم بازیکنان بودند آوازی این زمستان گذشته اما زمان زیادی گذشته است. آن را تغییر نمی کند تاریخ گذشته چه اتفاقی افتاده است اما من فکر می کنم در حال حاضر تمرکز است و به هر آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود."

وجود دارد هیچ نشانه ای در اوایل رفتن وجود دارد خواهد بود تلافی. نه طرف نشان داد مقدار احساسات است. علاوه بر این احساس های مختلف به هر حال بدون جمعیت. هسته که Astros تیم هنوز در این زمینه اما تصمیم سازان رفته بودند. GM جف Luhnow بود که اخراج نشده است شنیده ام از publicly. مدیر A. J. Hinch که او نیز از کار اخراج شد, هنوز هم زندگی در هوستون بود اما دور در یک مینی تعطیلات.

و بیکر و جنرال موتورز James, کلیک کنید, استخدام در بهمن ماه مشغول به کار بودند برای سازمان های مختلف ،

این حرکت شاید آن را کمی ساده تر برای رابرتز به نگاه سراسر به Astros' ستاره شرق, دانستن است که نیمی از تیم خود را حتی در اطراف در سال 2017.

پس هنوز هم عصبانی از او خواسته شد?

"عصبانی نیست" رابرتز گفت: "اما من هنوز هم بر این باورند که نتایج '17 می شده اند متفاوت است. اما آن را سخت به نگه داشتن من در آن محل به دلیل آن را نه بیش از حد مفید است."

خوب داجرز کمک به تسکین درد با نمره پنج اجرا می شود در پنجمین دور کردن Astros' کودک اغل گاو یا حشم و کلی تلافی.

داجرز در حال حاضر امید آستروس در حال نشستن در خانه در ماه اکتبر تماشای آنها و یا حتی بهتر از, در همین زمینه, زمانی که آنها برنده سری جهانی برای اولین بار پس از سال 1988.

شاید پس از آن آستروس می توانید احساس می کنید که همان درد است. و فصل کوتاه یا نکنید سعی کنید به گفتن داجرز قهرمانی می آید با یک ستاره.

"این باید یک ستاره در اطراف آن" Pederson می گوید: "منظورم این است که آنها در حال فریب دادن راه خود را برای رسیدن به آنجا شما می دانید منظورم چیست."

Pederson متوقف و خندیدی و منتظر بودند.

نقطه ساخته شده بود با صدای بلند و روشن و نه یک سطل زباله می تواند در اطراف به صدا خفه کن صدا.

دنبال Nightengale در توییتر: @Bnightengaletinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن