جو قاضی تجارب گذشته او آماده شدن برای غول چالش

وجود دارد بنابراین بحث های زیادی که چگونه جو قاضی است که در یک نقطه ضعف به عنوان او عازم اول خود را سر مربیگری

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

وجود دارد بنابراین بحث های زیادی که چگونه جو قاضی است که در یک نقطه ضعف به عنوان او عازم اول خود را سر مربیگری ماموریت در هر سطح.

او نه به جمع بازیکنان خود کلا و تا ماه اوت. فکر می کنم در مورد آن. اولین بار در این 38 سال تازه کار سر مربی در دیدار بسیاری از بازیکنان خود را به صورت چهره به چهره هنوز می رسند. در یک کار مملو از دشوار جنگ این است که کاملا شیب دار یکی است.

در عین حال قاضی ممکن است بهتر است برای این آماده شده است که به نظر می رسد او باید باشد. پس زمینه خود را به عنوان یک ویژه مربی تیم و هماهنگ کننده است غیر معمول به عنوان دور به عنوان صعودی به بالای NFL مربیگری پله. هماهنگ کننده و متخصص در جرم بیشتر در رواج تر از همیشه. هنوز استخدام دفاعی فکر مربیان است که قطعا نه نادر است. تیم های ویژه? جان ما کلاغ تنها در لیگ, تا غول در زمان یک قمار در قاضی.

سر مربیان که این نقش در جرم باید به صرف مقدار زیادی از زمان در یک خاص اتاق نشست. همان صادق است برای مربیان متخصص در دفاع. قاضی موظف است با هر گونه نیاز است. او هماهنگ کننده در جرم (Jason Garrett) دفاع (پاتریک گریم) و تیم های ویژه (توماس McGaughey) و هر سه را وادار به اجرای خود نشست. قاضی می تواند گزاف گویی از یکی به دیگری در هر کجا که او احساس می کند او بیشتر مورد نیاز است. او می تواند همه چیز را به همه بازیکنان است.

Joe Judge
جو قاضیAP

"این مهم است که همه بازیکنان به درک من کار با هر یک از 'em" قاضی گفت: ارسال این offseason. "این مهم است. من نمی تواند سر توهین آمیز مربی و یا سر مربی دفاعی. من می تواند سر مربی تیم فوتبال. که حساب برای تمام بازیکنان ما و همه شرایط است."

در برخی از راه ها این است که هیچ چیز جدید برای قاضی است. پنج سال گذشته او به عنوان هماهنگ کننده تیم های ویژه با پرستان معنی قاضی صرف زمان بیشتری را در مقابل کل تیم از هر مربی علاوه بر لایحه Belichick. قاضی مشغول به کار با kickers و دوستدار فوتبال و بلند خلق کرده, البته, اما همچنین توپچی — در درجه اول دفاعی پشت و یا گسترده ای رسیور — linemen درگیر در پوشش طرح و بارهای و بارهای از linebackers. تام بردی درگیر نمی شد در تیم های ویژه, اما بیشتر از هر کس دیگری در این فهرست بود در یک زمان یا دیگر.

"ویژه تیم هماهنگ کننده باید بدانید که هر کس در تیم" جف شوارتز سابق NFL offensive lineman برای غول Panthers ها و روسای گفت: پست. "آنها باید بدانند که چه هر کس چه نقش آنها در این تیم چگونه به ارزیابی بازیکنان از تمام موقعیت ها. فقط از یک رهبری نظر شما در حال خواندن یک گروه بزرگ در همه زمان ها. که بخشی از آن را بسیار خوب است.

"بسیاری از بار شما را از رفتن هماهنگ کننده توهین آمیز و یا دفاعی هماهنگ کننده که در آن شما اجرا فقط یک طرف اتاق. ویژه تیم های بچه ها اجرا همه چیز. آنها به هر بازیکن آنها در شارژ از جلسات مختلف و طرح و فلان چیز. من فکر می کنم آن کار می کنند. به ویژه هنگامی که شما استخدام Jason گرت دیرین سر مربی. اطراف خود را با دیگر مربیان است که تا به حال مقدار زیادی از تجربه در NFL واقعا خوب است برای اولین بار سر مربی."

حتی اگر قاضی تجربه و تخصص ویژه تیم های او باعث می شود مطمئن شوید که به اذعان او نمی خواهد تجاوز در McGaughey خاک. McGaughey فرار غول های ویژه تیم در دو فصل گذشته برای پت Shurmur — علاوه بر آنچه قبلا در حال اجرا ویژه تیم نشان می دهد برای جت 49ers و Panthers — و حفظ شده بود توسط قاضی.

این است که می گویند قاضی خواهد بود بی بند و faire وقتی که می آید به ویژه تیم است. منافع خود را در آن بخش هایلایت شده توسط غول انتخاب چهار linebackers در ششم و هفتم دور از پیش نویس NFL.

"شما نمی فکر می کنم که بازتابی مستقیم از سر مربی گفت:" من می خواهم تیم های ویژه به بهترین جنبه از این سه من نیاز بیشتر ورزشکاران' " گفت: شان o'hara سابق غول مرکز و در حال حاضر یک NFL Network analyst.

اگر این کار را برای قاضی و غول شاید این جرقه بیشتر علاقه ویژه تیم هماهنگ کننده در حال حرکت به سر مربیگری خالی. قاضی در این لحظه نگران است که یک trendsetter.

"من نمی دانم که هر کسی لزوما نمی کند و یا باید یک مزیت" قاضی گفت. "من فقط می دانم آنچه که من قصد دارم برای درگیر می شود. من میخوام درگیر در هر سه طرف توپ. من قادر به اطراف برخی از مربیان که واقعا درگیر در هر سه طرف توپ. که واقعا مثال من تکیه به چگونه به آن را انجام دهد خودم در نظر چگونه به تعادل آن را و چگونه به مطمئن شوید که ما در حال فعالیت به عنوان یک تیم واقعی با مکمل فوتبال است. خواهد شد که بزرگترین چیزی که برای من درگیر بودن در سراسر هیئت مدیره."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن