جو داگلاس سطح جمال Adams' لود جت ادعا

جت مدیر کل جو داگلاس توضیح جمعه چگونه ایمنی جمال Adams رفت از "جت برای زندگی" به jettisoned به سیاتل. "این قطع

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

جت مدیر کل جو داگلاس توضیح جمعه چگونه ایمنی جمال Adams رفت از "جت برای زندگی" به jettisoned به سیاتل.

"این قطعا نبود این طرح زمانی که من برای اولین بار وارد" GM به خبرنگاران گفت: در اولین دیدگاه از آنجا که تجارت در روز شنبه. "این فقط شرایط چگونه از آن اتفاق افتاد, چگونه آن را انجام. واقعا برنامه ما به نگه دارید جمال در اینجا, اما زمانی که صحبت های ما آغاز شده با [Seahawks GM جان اشنایدر] و سیاتل چند هفته پیش تمرکز روشن شد که این یک فرصت بزرگ برای ما و حق رای دادن در حال حرکت رو به جلو است."

جت حمل این همه طرفدار ایمنی به Seahawks برای فضل از دو دور اول میدارد سوم-انتخاب دور و ایمنی Bradley McDougald. جت همچنین با ارسال یک چهارم-دور انتخاب کنید به سیاتل در تجارت است.

داگلاس روشن ساخته است که او هرگز وعده داده شده Adams قرارداد ارائه با وجود آدامز گفت او. او همچنین حمایت مربی آدم Gase پس از آدامز' حمله در راه خارج از شهر و گفت: او معتقد است که در سال 2020 تیم.

همه چیز رشد ستیز بین آدامز و جت این offseason با ستاره ایمنی به دنبال تمدید قرارداد با وجود داشتن دو سال باقی مانده در rookie معامله است. آدامز به دنبال تبدیل شدن به بالاترین پرداخت بازیکن در جت با توجه به منابع. داگلاس توضیح داد که جت شد و تمایلی به انجام یک معامله با آدامز به دلیل چگونه نادر آن را به گسترش یک بازیکن دفاعی بعد از فصل سوم (تنها سه پس از توافق دسته جمعی به اثر رفت در سال 2011) و به دلیل عدم اطمینان اقتصادی پیرامون این ورزش با COVID-19 بلندی.

داگلاس آدامز گفت: وعده داده شده به او پیشنهاد قرارداد در یک گزارش منتشر شده در هفته گذشته. داگلاس قاطعانه تکذیب کرد.

"من می خواهم به آن روشن است: من هرگز وعده داده شده یک پیشنهاد برای جمال یا نماینده او," داگلاس گفت. "نه من همیشه نادرست با هر گونه ارتباطات با اردوگاه خود را."

Joe Douglas; Jamal Adams
جو داگلاس; جمال Adamsلایحه Kostroun; Robert Sabo

در همان گزارش Adams ناودان Gase گفت که او اعتقاد نداشت که او مربی حق را به جت یک عنوان و سوال خود رهبری است. داگلاس ستایش سال دوم جت های مربی است.

"من دیده ام آدم در این سال از طریق یک 1-7 شروع و یک مربی که هرگز از دست رفته صبر" داگلاس گفت: "که هرگز منحرف در اعتقادات خود و یک مرد را دریافت و سخت مکالمات اگر او تا به حال با بازیکنان و دریافت و ارتباطی با این تیم در تیم نشست. همه چیز را من دیده ام من شاهد بوده ایم در سال در اینجا با آدم من را تحت تاثیر قرار."

قابل توجه این بود که داگلاس نیست گسترش هر موفق باشید آرزوهای خود را به آدامس و یا صحبت می کنند و بسیار از او. آدامز شده آوازی در رسانه های اجتماعی در مورد تمایل به ترک هواپيما و در زمان یک شات در صاحب وودی جانسون در توییتر در هفته گذشته و سپس پاره پاره Gase و داگلاس.

"این یک کسب و کار و شما لازم نیست همه چیز را شخصا" داگلاس گفت. "بدیهی است که وجود دارد به همین دلیل کسانی که همه چیز گفته شد. من نمی کسانی که همه چیز را شخصا. من فکر نمی کنم هر کسی که طول می کشد کسانی که همه چیز را شخصا. شما نوع درک و چرا از آن چیزهایی است که گفتم. من به شما قول می دهم که نمی گذارد ما با هر یک از ما تصمیم گیری است که اتفاق افتاده است در طول هفته گذشته است."

جت و نمای کلی صحبت شده بود برای هفته ها و چارچوب تجارت توافق شد به قبل از آدامز' آتش زا مصاحبه منتشر شده در روز جمعه. این تیم در انتظار بودند برای کلاه حقوق و دستمزد برای سال 2020 و 2021 به اتو کردن که اتفاق افتاده است بعد از ظهر جمعه. در روز شنبه آنها نهایی فیلمهای مقابله با Adams موافقت خود را برای بازی به صورت Seahawks بدون پسوند او خواستار از جت. داگلاس گفت: چندین تیم علاقه مند بودند در آدامس اما Seahawks' ارائه بهترین معامله کرد و گفت آنها "تهاجمی" در دنبال تجارت.

"همانطور که من بارها و بارها گفت: مسئولیت من این است که همیشه تماس و ارزیابی ارزش خود را به جت" داگلاس گفت. "در نهایت این معامله ساخته شده است که حس کنیم."

یک خبرنگار پیشنهاد جت شد "گریه کردن" در سال 2020 فصل با این تجارت است. داگلاس مخالفت کرد و گفت که او انتظار دارد چیزهای بزرگ از این سال جت.

"من فکر می کنم زمانی که شما بچه ها ببینید این تیم تمرین کنید و در اطراف این تیم گفت:" شما در حال رفتن به یک تیم است که بسیار گرسنه است و بسیاری از تمایل به اثبات 6-2 به پایان بود نه یک اتفاق در برابر یک نقل قول را تمام کردن نرم برنامه. من فکر می کنم شما در حال رفتن به یک تیم است که بسیاری از آتش سوزی و بسیاری از انگیزه. من مخالفم که ما punting در سال 2020 است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن