جو بایدن کمپین توقیف فرصت به کنتراست مغلوب ساختن پیشی جستن را "قانون و نظم" پیام

جوی پادگان ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:50 PM EDT Jun 6, 2020واشنگتن – روز بعد از رئیس جمهور دونالد م

توسط NEWSAMINS در 18 خرداد 1399

واشنگتن – روز بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد خود را "رئیس جمهور شما از نظم و قانون" دموکراتیک رقیب جو بایدن شروع یک سخنرانی با قرائت نهایی عبارت از جورج فلوید که مرگ در دست پلیس را برانگیخته سراسر کشور تظاهرات.

"من نمی توانم نفس بکشم" بایدن گفت: این هفته در فیلادلفیا به عنوان او به نقل فلوید یک آمریکایی آفریقایی تبار مردی که پس از یک افسر پلیس در مینیاپولیس برگزار زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. "من نمی توانم نفس بکشم."

به عنوان کاخ سفید شد دوباره طرح میتوانست – برای اولین بار توسط یک بیماری همه گیر و در حال حاضر با بزرگترین صفحه نمایش از تظاهرات عمومی در نیم قرن – مغلوب ساختن پیشی جستن را دریافت کنید-سخت پاسخ در را باز کرد برای معاون سابق رئیس جمهور برای ارائه کنتراست. این یک بایدن کمپین را در آغوش گرفت.

بیشتر: "من نمی فن شعله های آتش نفرت': جو بایدن انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس در کنگره به آدرس سیستمیک نژاد پرستی

رئیس جمهور گفت: مقامات نیاز به "تسلط" خیابان برای بازگرداندن نظم است. اما بایدن کمپین شرط بندی بر روی تغییر نگرش در سراسر کشور در مورد نژاد پرستی و پلیس منعکس شده توسط نظر سنجی نشان دادن بسیاری از آمریکایی ها در حال دلسوز به تظاهرات.

و در عین حال آن را tightrope برای بایدن سیاسی است. نه تنها او در معرض خود را به حملات از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نرم افزاری در میان ناآرامی های مدنی و خشونت اما بسیاری از جوانان آفریقایی-آمریکایی فعالان در مرکز فلوید تظاهرات هنوز هم گرم تا نامزدی خود را.

روز جمعه بایدن رسما مسجل دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری با عبور از 1,991-نماینده آستانه نیاز به حزب نامزد.

'دو بسیار متفاوت گفتگو با رای دهندگان

به عنوان او چهار سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد "قانون و نظم" از زبان ریچارد نیکسون را در سال 1968 به ریاست جمهوری اجرا که در طول مشابه ملی تلاطم.

این بایدن کمپین گفت: رئیس جمهور تصمیم به چشم پوشی ملی آدرس تماس برای شفا برجسته فقدان رهبری است. این کمپین همچنین متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از botching پاسخ به coronavirus همه گیر است که به کشته شدن نزدیک به 110,000 – خصوصیات یک رئیس جمهور را رد کرد. روز جمعه بایدن لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن برای 'خونتان توپ' در اقتصاد پس از یک باغ گل رز رویداد است که در آن رئیس جمهور و دستیاران خود را extolled به طور غیر منتظره ای قوی ممکن است گزارش اشتغال.

"واضح است که این دو نفر در حال تلاش برای داشتن بسیار متفاوت گفتگو با رای دهندگان گفت:" امی Dacey سابق مدیر عامل کمیته ملی حزب دموکرات که در حال حاضر مدیر اجرایی در آمریکا دانشگاه سینوسی موسسه سیاست و سیاست است. او گفت که این تظاهرات باید بیشتر تبدیل این مسابقه به یک "سوال که سبک رهبری مردم می خواهند در حال حرکت رو به جلو است."

بیشتر: 'قانون و نظم": مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به سال 2016 موضوع به عنوان خشونت گسترش می یابد پس از جورج فلوید مرگ

بیشتر: رابط در ارشد یا confronter در ارشد ؟ ترکیبی از بحران های آزمون تهمت رهبری: تجزیه و تحلیل

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به سرکوب شورش با ایالات متحده آمریکا نیروی نظامی بایدن تکیه به آنچه که مبارزات انتخاباتی خود را درک به عنوان یکی از معاون رئیس جمهور سابق را با بهترین کیفیت – همدلی – و تحت فشار قرار دادند برای پلیس اصلاحات که مغلوب ساختن پیشی جستن است دور مانده از پس از مرگ فلوید.

در علاوه بر این به فیلادلفیا, سخنرانی بایدن برگزار زوم تماس با دموکراتیک شهرداران و بازدید جمع آوری و در یک عمدتا سیاه کلیسا در ویلمینگتون ، کمپین رویدادهای برنامه ریزی شده که در آن بایدن در گوش دادن و نه فقط صحبت کردن.

"مانند بسیاری از شما من می دانم آنچه در آن مانند به سرند. من می دانم آنچه در آن احساس می کند مانند به احساس می کنید مانند شما می توانید بروید در" بایدن گفت: decrying گسترده "درد و رنج" در ایالات متحده در حال حاضر و آوردن پنج سال پیش از مرگ پسرش, کمال, که تا به حال مبارزه سرطان مغز.

"درد خام است. درد واقعی است. یک رئیس جمهور ایالات متحده باید بخشی از راه حل مشکل نیست. اما رئیس جمهور ما امروز بخشی از مشکل است."

اما خطر وجود دارد با بایدن استقبال از تمایلات شد. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه تلاش برای کراوات دموکرات و بایدن به فعالان' تماس به "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس." او در توئیتر خود نوشت "به یاد داشته باشید که زمانی که شما نمی خواهید جرم و جنایت است."

اگر چه بایدن را محکوم کرده و غارت ارشد تهمت کمپین مشاور کاترینا پيرسون پیشنهاد نامزد حزب دموکرات ساخته شده بود "زمخت سیاسی محاسبه" است که ناآرامی خواهد کمک به مبارزات انتخاباتی خود را.

"جو بایدن مبارزات انتخاباتی روشن ساخته است که آنها ایستاده با شورش مردم سوزاندن کسب و کار در جوامع اقلیت و باعث ضرب وشتم توسط اهدا به قید وثیقه برای کسانی که دستگیر شده," او گفت:.

بیشتر: 'بسیاری از شما ضعیف هستند': مغلوب ساختن پیشی جستن ریل در کشور فرمانداران خواستار سرکوب خشونت

برای بایدن کمپین هدف این است که برای اتصال رئيس جمهور در پاسخ به نژادپرستی و نابرابری به همه گیر و اقتصادی رنج می برند با این استدلال آن را یکی دیگر از بحران که تهمت نمی توانید مسئولیت رسیدگی به.

"او ناتوان از مقابله با سیستمیک نژاد پرستی و بی عدالتی گرفتار شده است که کشور ما برای نسل های پس از او تغییر موضوع با عبارت" گفت: بایدن کمپین ملی مطبوعات, منشی, T. J. Ducklo.

Ducklo متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای منحرف کردن اذهان رای دهندگان خود را از دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر. "آن را نمی خواهد کار," او گفت:.

نظرسنجی ها نشان می دهد تغییر نگرش نسبت به نژاد پرستی

اجرای قانون نظم و استراتژی است که نقش فعال ملی هرج و مرج پیچیده تر است برای مغلوب ساختن پیشی جستن از امروز در 2016. به عنوان وقت او می تواند دیگر بازیگران خود را به عنوان تاجر خارجی در مبارزه با وضع موجود.

رئیس جمهور سختی تن است شاید هدف در حومه نوسان مناطق به طور سنتی حزب جمهوری خواه که بدبختانه به دموکرات ها در سال 2018 midterms. این رای دهندگان هستند بسیار مهم برای بایدن را در مسیر به پیروزی. این بازی به نظر می رسد همچنین با هدف سالمندان که حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن است تضعیف در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Dacey سابق مدیر اجرایی امیلی لیست به نام مغلوب ساختن پیشی جستن قانون نظم و زمین "ارتجاعی" به کشویی نظرسنجی شماره و یک پایه است که نگاه به رئیس جمهور برای ارائه قدرت به مقابله با تظاهرات که به خشونت تبدیل شد. او این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن است eyeing رای گیری بلوک که او را برنده کاخ سفید در سال 2016 اما او معتقد است که این سال متفاوت است به دلیل همه گیر و افزایش نرخ بیکاری است.

"این همه اتفاق می افتد در یک بار که منحصر به فرد است."

او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را محاسبه می تواند "نتیجه معکوس" با دادن بایدن یک فرصت برای رسیدن به جوامع رنگ صدمه دیده بیشتر از لحاظ اقتصادی از این بیماری همه گیر. "این بایدن کمپین در تلاش است به می گویند که به عنوان یک رهبر شما باید برای نشان دادن هر کس و هر جامعه است."

براد تاد استراتژیست جمهوری خواه و موسس شریک رسانه مشاور شرکت OnMessage Inc., گفت: بایدن "تلاش برای راه رفتن در یک خط" در حمایت از تظاهرات و نه حمایت از شورش. "صدای او احتمالا نیاز به کانال که توسط جورج فلوید برادر یا شهردار آتلانتا" گفت: با اشاره به آتلانتا شهردار Keisha لنس کف که صحبت می کرد به شدت در برابر خرابکاری که ریخته از تظاهرات در شهر.

"این چالش برای او گفت:" تاد که در حال کار برای مبارزات دو سناتور جمهوریخواه در میدان نبرد مسابقه کوری گاردنر از کلرادو و تهم Tillis کارولینای شمالی. او گفت: بایدن کمپین منظم بود با نگه داشتن بایدن کردن مبارزات انتخاباتی میان coronavirus چون هیچ نفع به او. "در حال حاضر او در تلاش به عقب بر گردیم در کمپین بلیزرز به خاطر این موضوع او را راحت با."

تاد گفت: "نقطه شیرین" برای بسیاری از آمریکایی ها به خصوص افرادی که در حومه شهر است حفاظت از حق اعتراض باید در حالی که همچنین حفظ نظم است. "من فکر می کنم که احتمالا نقطه شیرین است که هر کسی در حال اجرا برای رئیس جمهور باید برای هدف."

بیشتر: بایدن در زیرزمین: می توانید مبارزات انتخاباتی از محل کار به خانه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شروع به سفر ؟

شاید کمک بایدن را مورد در حومه شهر جدید رای گیری نشان می دهد که احساسات ملی اتحادش را تغییر اطراف برداشت از نژاد پرستی فقط در سال گذشته است.

یک نظرسنجی این هفته از Monmouth University یافت جامد اکثریت 57 درصد از آمریکایی ها بر این باورند که خشم که منجر به اعتراضات موجه است. پنجاه و هفت درصد نیز گفت: افسران پلیس "هستند بیشتر احتمال دارد به استفاده از نیروی بیش از حد" اگر مشکوک به سیاه و سفید است, در مقایسه با یک سوم که گفت: سیاه و سفید مظنون درمان خواهد بود همان.

پنجاه و چهار درصد از بزرگسالان ایالات متحده گفت: آنها پشتیبانی فلوید تظاهرات – از جمله یک کثرت خواهان – در یک نظرسنجی از صبح مشورت کنید. این بررسی همچنین نشان داد 51 درصد از آمریکایی ها بر این باورند بسیاری از مردم را ندارد نژادپرستی به طور جدی به اندازه کافی – افزایش 10 درصد به همان نظرسنجی سوال از یک سال پیش.

تاد کمربند استاد و مدیریت سیاسی مدیر برنامه در دانشگاه جورج واشنگتن گفت: بایدن "به حرکت" با مسائل مربوط به تظاهرات و مغلوب ساختن پیشی جستن است در یک "واقعی موقعیت دشوار است." او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نظم و قانون فشار جامد پایه خود را حدود 40 درصد از رای دهندگان اما برگ های کوچک اتاق به رشد است.

"برخی از مردم وجود دارد در وسط که دیدن برخی از این غارت رفتن, اما نه زیادی. او این افراد" کمربند گفت. "اگر او می خواهد برای برنده شدن در انتخاب مجدد او نیاز به گسترش فراتر از خود را پایه. این موضوع خاص است نه کمک به او را به انجام این کار است."

در مقابل کمربند گفت: بایدن "کار می کنند هر دو طرف و بگو: البته مردم نباید غارت اما ما نیز باید برای گوش دادن.' او برای رفتن به سعی کنید به آن را به هر دو روش. و البته مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به سعی کنید به رنگ او را به عنوان ضعیف است."

بیشتر: "این یک کشتی موشک': مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی ما شغل اعداد در میان تظاهرات coronavirus جنجال و هیاهو

اما با انتخابات هنوز 150 روز دور کمربند پیش بینی کرد که اقتصاد را می گردانند به عنوان غالب موضوع است. هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن چرخد که جهت سهشنبه با رئیس جمهور جشن 2.5 میلیون شغل اضافه شده در ماه گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طرح خود را به آدرس نژادپرستی یک اقتصاد قوی و او استناد فلوید نام.

"امیدوارم جورج است که به دنبال پایین سمت راست در حال حاضر و گفت: این چیزی است که اتفاق می افتد در این کشور" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "این یک روز بزرگ برای او. این یک روز بزرگ برای همه است. این یک روز بزرگ در شرایط برابری."

برخی از فلوید معترضان هنوز هم به فروش می رسد در بایدن

تظاهرات به دنبال عدالت برای Floyd شکست تنها چند روز پس از بایدن ساخته شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار شد صحبت به رای دهندگان آمریکایی.

در مصاحبه با رادیو میزبان Charlamagne tha خدا بایدن گفت: "شما نمی سیاه" اگر شما در حال تلاش برای تصمیم گیری که آیا برای بازگشت او و یا مغلوب ساختن پیشی جستن. نظر باعث واکنش شدید در میان بسیاری از رای دهندگان سیاه که حمایت قاطع بود که بزرگترین عامل در چرخش به اطراف بایدن را در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات. او در حال حاضر با تکیه بر آنها به نوبه خود در تعداد بالاتر از سال 2016 به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ضبط شده در اظهارات. بایدن که در حال حاضر با آن مواجه موشکافی از مترقی سیاه رای دهندگان برای کمک به تصویب 1994 جرم لایحه به سرعت عذرخواهی کرد.

بیشتر: "من باید شده اند بنابراین معتاد به اسب دوانی': جو بایدن همچنین نشان می دهد سیاه مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان ain't سیاه"

فلوید مرگ اجازه بایدن به معرفی خود عدالت کیفری پلت فرم. بایدن که به حضور فلوید مراسم تشییع جنازه سه شنبه گفت: کنگره باید اتخاذ ممنوعیت پلیس خفه کردن نگه می دارد. او همچنین متعهد حمایت برای پایان دادن به سلاح های نظامی از رفتن به ادارات پلیس بهبود پلیس نظارت و ایجاد یک استاندارد جدید برای استفاده از نیروی نظامی.

"(این بایدن کمپین) در تلاش است برای ایجاد یک تقسیم قاب" گفت: Andra Gillespie یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه اموری و مدیر مدرسه James Robert Johnson موسسه که بر جنبش های مدنی و حقوق بشر. "آنها در حال تلاش برای رسم یک تضاد و نشان می دهد که چشم انداز خود را از رهبری به نظر می رسد. آنچه که من فکر می کنم آنها در حال تلاش برای ضربه به تهمت خستگی."

همانطور که برای انرژی سیاه و رای دهندگان به نوبه خود برای بایدن در بالا اعداد Gillespie گفت: "صحبت کردن در یک کلیسا و یک عکس op با برخی از معترضان به اندازه کافی نیست." او افزود: "این شروع یک گفتگو و نباید آن را پایان مکالمه است."

بیشتر: جو بایدن متعهد به انتخاب یک زن VP. برخی از دموکرات ها می گویند او باید یک زن از رنگ

برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار معترضان با حضور در پارک لافایت در نزدیکی کاخ سفید در این هفته گفت: آنها می خواهم برای دیدن بیشتر از بایدن اگر چه آنها روشن ساخته و آنها را پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن. معترضان در حال اکثریت جوان و لیبرال – جمعیت بایدن تلاش دموکراتیک اولیه.

نیکولا مورگان, 41, Columbia, Maryland, گفت که او می خواهد به "شور" و حتی "همدلی بیشتر" از بایدن در مسائل سیستمیک نژاد پرستی.

"من آن را دریافت کنید این ناراحت کننده ترین چیزی است که شما باید برای مقابله با, گفت:" مورگان که برنامه ای برای رای بایدن به هر حال. "شما باید برای مقابله با 400 سال از چیزهای که در جریان بوده است. من می خواهم برای دیدن او را در مقابله با آن است. من می خواهم برای دیدن تغییر دهید."

کاساندرا Dalmida, 19, از, واشنگتن, D. C,. و در اصل از اورلاندو فلوریدا گفت که او را نا امید در مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این تظاهرات خواستار آن را "سیلی به صورت من" و "بی احترامی. Dalmida اول وقت رای دهندگان گفت: او قدردانی بایدن در پاسخ به تهمت موقعیت در تظاهرات.

"زمانی که بایدن اجازه دهید ما می دانیم که او با آن موافق بودم با تشکر از شما," او گفت:.

هنوز, او گفت که او مطمئن نیستید اگر او را برای رای دادن بایدن.

کمک: ربکا مورن

رسیدن به جوی پادگان در توییتر @joeygarrison.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن