جت های سام Darnold خواهد بود خسته کننده ' به منظور جلوگیری از coronavirus

سام Darnold اجتماعی تقویم خالی خواهد بود در این فصل است. جت کارفرمایی گفت: COVID-19 را حفظ خواهد کرد او را در

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

سام Darnold اجتماعی تقویم خالی خواهد بود در این فصل است.

جت کارفرمایی گفت: COVID-19 را حفظ خواهد کرد او را در خانه این فصل مگر اینکه او در حال بازی فوتبال.

"برای من, من می خواهم به ماندن در آپارتمان من و واقعا فقط سفر از آنجا به اینجا داخل ساختمان" Darnold گفت. "است که رفتن به آن را برای من. آن را ممکن است خسته کننده باشد اما این نوع از چیزی که من باید انجام دهید در این نقطه است."

Darnold زندگی نزدیک به جت های آموزشی مرکز در فلورهام پارک به طوری که او حتی نمی تواند در این خودرو بسیار زیاد است. 23 ساله می داند که چگونه روی حیله و تزویر در این فصل می تواند برای جت و هر تیم NFL تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

"من فکر می کنم ما باید به اعتماد این واقعیت است که هر کس ماندن امن" Darnold گفت. "ما امکان گرفتن تست شده در هر روز است. ما فقط باید به یکدیگر اعتماد که هیچ کس بیرون رفتن و دیدن مردم که آنها نباید ببینید و افرادی که دارای تست شده."

Sam Darnold
سام Darnoldلایحه Kostroun

Darnold شروع به تست گرفتن روز جمعه گذشته به عنوان یکی از گزارش اولیه بازیکنان برای جت. اولین روز خود را پشت در داخل تیم ساختمان در روز سه شنبه. بسیاری از هم تیمی های خود را نمی خواهد اجازه داده می شود به داخل ساختمان تا آخر این هفته و تنها اگر آنها نمی, تست مثبت برای ویروس.

به عنوان جت بازیکنان باید به شهر نورد برخی پیامک Darnold در مورد جلسه ،

"من پاسخ" آیا شما بدست آزمون خود را رتبهدهی نشده است ؟ چون من قصد ندارم به شما اگر شما بدست خود آزمون,' " Darnold گفت.

مثل بقیه کشور NFL بازیکنان را مجبور به انطباق با جدید طبیعی است. جت ساختمان راه اندازی شده است برای ترویج اجتماعی فاصله. اضافی وجود دارد locker-فضای اتاق در تریلر خارج از ساختمان به اجازه می دهد, اجتماعی, فاصله واقعی اتاق قفل است. جلسه اتاق را نگاه متفاوت کافه تریا نگاه متفاوت فقط در مورد همه چیز متفاوت خواهد بود.

"من شده است به رفتن در اطراف ساختمان و من شده اند دست دادن" Darnold گفت. "من شده است dapping آرنج. شما در مورد زندگی خود را در یک راه کاملا متفاوت در حال حاضر. من حدس می زنم ما همه فقط در حال رفتن به باید برای رسیدن به آن استفاده می شود."

وجود خواهد داشت هیچ پیش فصل بازی و واقعی اردوگاه آموزشی شیوه نمی شروع تا اواسط ماه اوت است. تیم باید یک عادت دوره از قدرت و مطبوع قبل از قرار دادن پد.

"هیچ چیز در حال رفتن به آسان برای هر تیم در این سال است. آن را به سختی" جت مربی آدم Gase گفت. "این رفتن به مورد واقعا همه به عنوان یک سازمان — کارکنان و مربیان و بازیکنان همه کار درست انجام می دهند نه تنها در ساختمان اما در خارج از ساختمان. آن را تمام می شود در مورد آن تیم باقی می ماند سالم. که برای رفتن به تمرکز ما کل این اردوگاه های آموزشی."

Marlins نشان داده اند در لیگ اصلی بیس بال چه اتفاقی می افتد اگر شیوع رخ می دهد. Darnold گفت: آن را در بازیکنان به مطمئن شوید که آنها امن باقی بماند.

"مربیان می توانید به ما بگویید که در تمام طول روز به رفتن نیست اما در پایان روز آن را واقعا می آید از بازیکنان و رهبران در اتاق قفل" Darnold گفت. "من فکر می کنم آن را برای رفتن به روی ما را قادر به صبر. اگر برخی از دوستان در شهر هستند و من می خواهم به بیرون رفتن به شهر من فقط رفتن به که بگویم. آن را فقط رفتن به راه از جهان است. وجود یک هنجار جدید در حال حاضر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب