از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: جت.

که جدیدترین جت های, بازیکن آزاد یا rookie خواهد شد که بزرگترین تاثیر را در این سال ؟ — مایکل VanDerhoff

وجود دارد چند نامزد در اینجا. من فکر می کنم بازیکنان مانند کانر مک گاورن و Mekhi Becton خواهد شد که تأثیر عمده ای بر جت خط حمله اما گاهی اوقات تاثیر خط بازی سخت تر است برای تعیین کمیت بنابراین من خواهد شد با یک مطلب واضح و موقعیت.

Breshad Perriman خواهد شد که بزرگترین تاثیر را در میان تازه واردان برای جت. من فکر می کنم Perriman هوشمند امضای جو داگلاس. او خود را در اواخر فصل گذشته با Buccaneers هنگامی که داده می شود این فرصت را به بازی به دلیل آسیب دیدگی به تمپا را دریافت سپاه. او تا به حال 25 پذیرایی برای 506 متری و پنج touchdowns در فینال پنج بازی این فصل است.

Perriman تا به حال به اندازه کافی استعداد به انتخاب در دور اول توسط سامسونگ در سال 2015. صدمات و برخی از تراژدی در زندگی خود به نظر می رسید به از خط خارج کار خود را. او آغاز شده است فقط 10 بازی در حرفه خود. در حال حاضر جت او این شانس را به یک ردیف 1 گیرنده گسترده و او باید از این فرصت برای اثبات او می تواند آن را اداره کند. من فکر می کنم Perriman است که در ابتدا برای یک سال خواهد بود و در مورد سام Darnold.

Breshad Perriman
Breshad PerrimanAP

در یک مقیاس از 1 تا 10, چگونه اعتماد به نفس شما که لو’Veon بل عجله برای 1000 متری این فصل و در همان مقیاس چقدر مهم است برای جت برای ایجاد مداوم در حال اجرا بازی ؟ — دیو M.

من بسیار با اعتماد به نفس دیو. من با 4 خود را در مقیاس. من فکر می کنم خط حمله بهتر است اما من هنوز هم شک و تردید من در مورد آن. من انتظار می رود بل به بیشتر مواد منفجره از او در سال گذشته بود و من مطمئن هستم که بهبود خواهد با او که یک سال بزرگتر و نداشتن عادی offseason.

وجود دارد مقدار زیادی از دلایل بل مبارزات سال گذشته شروع با خط. اما من شوکه شده که او نیست که یک اجرای بیش از 20 متری. که گاهی اوقات اتفاق می افتد توسط حادثه. او هرگز به نظر می رسید قادر به ضربه به دنده بعدی و دراز مدت در سال گذشته است.

تا آنجا که به اهمیت بازی در حال اجرا من فکر می کنم تعادل در یک جرم مهم است. آنها نمی باید قادر به عجله برای 200 متری یک بازی است. اما آنها همچنین می توانید نیست که بازی آنها در سال 2019 در هنگام اجرای بازی وجود ندارد. آن است که در آدم Gase به کشف کردن راه برای دریافت این بازی در حال اجرا با بل و به تازگی به دست آورد Frank Gore.

چقدر شما فکر می کنم آن را واقعا به ثبت نام جمال Adams? و آیا شما فکر می کنم آن را حس می کند از یک کلاه دیدگاه برای جت به صرف پول در او را و چرا ؟ — پل Hewson

من نمی دانم پاسخ به سوال اول شما پل و کلید تمام جمال Adams وضعیت. این سخت است برای گفتن که آیا آنها باید پول خرج او وقتی که ما نمی دانیم که آنچه او خواسته است ،

اگر او به دنبال به پرداخت بالاترین ایمنی که 15 میلیون دلار در سال است. من انجام این کار است. آدامز تأثیر عمده ای در بازی. من فکر می کنم او یک ارزش خیلی بیشتر از متوسط خود ایمنی است. اگر او می خواهد بیشتر از آن من شروع به سوال که آیا جت باید آن را انجام دهد. شده است وجود دارد برخی از حدس و گمان او را می خواهید بیش از C. J. Mosley 17 میلیون دلار در هر سال به طوری که او می تواند تبدیل به بالاترین پرداخت بازیکن در تیم است. این امر می تواند دشوار برای من به او پرداخت که زمانی که من هنوز هم او را تحت قرارداد برای دو سال دیگر.

که چند عامل رایگان نام جت در حال هدف قرار دادن برای پر کردن فهرست خود را? لوگان رایان Markus طلایی? جانباز گسترده ای از گیرنده است ؟ — مایک LaValle

من می خواهم این ایده از امضای طلایی. جت را به او بیش از 4 میلیون دلار در یک سال در حال حاضر که این غول قرار داده اوفا مناقصه در او, اما من فکر می کنم او می تواند به ارزش آن است. او تا به حال 10 کیسه در فصل گذشته و می تواند با تصویب راش افزایش می دهد. من فکر نمی کنم لوگان Ryan باعث می شود حس بسیار برای آنها. سوال وجود دارد که آیا او یک ایمنی در این نقطه در زندگی حرفه ای او. من می توانید ببینید جت آوردن Demaryius توماس. او خوب locker-اتاق حضور آنها را و می تواند یک مربی خوب برای Denzel میمس.

ارسال جت سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

چه چیزی بیشتر احتمال جت نشانه Jadeveon Clowney یا تجارت برای Yannick Ngakoue? — جیک Spriggs

من فکر نمی کنم هر دو احتمال وجود دارد اما من می گویم Clowney است بیشتر احتمال دارد به دلیل آن است که فقط یک قرارداد و معامله نیست و یک انتخاب دور به علاوه یک قرارداد. هنوز هم می توانند در دیدن دو رنگ سبز و سفید.

آیا شما باور دارید جو داگلاس می خواهم به جای آدم Gase پس از این سال ؟ — جان دیورند

و اجازه پاک کردن چند تا چیز در اینجا. داگلاس ندارد قدرت را به آتش Gase. آنها در برابر جتز ساختار سازمانی با هر دو گزارش به کریستوفر جانسون. می تواند جانسون بپرسید داگلاس افکار خود را در مربی ؟ اطمینان حاصل کنید. اما همچنین به یاد داشته باشید که داگلاس است که در اینجا به دلیل Gase. آن Gase که تحت فشار قرار دادند برای جت به استخدام داگلاس در بهار گذشته. من فکر نمی کنم داگلاس در حال رفتن به نوبه خود در اطراف و سعی کنید به Gase از کار اخراج شدند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de