جت ETF می پیوندد مایل بالا, باشگاه, شکوه 1 میلیارد دلار دارایی های, حتی در حالی که سفر هوایی غرق 90%

یک گروه از سرمایه گذاران خرده فروشی مورد به ریشه?

بیش از دو ماه گذشته سرمایه گذاران را شخم زدند آنقدر پول به صندوق ارز داد و ستد با خارج از نفع سرمایه گذاری پایان نامه است که آن را به تازگی تبدیل به یکی از تنها تعداد انگشت شماری از ETFs برای رسیدن به 1 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت.

موفقیت برای ما جهانی جت ETF جت +11.58%, یک صندوق که آهنگ های هواپیمایی تجاری سهام در میان مستندات جهانی که در سمت چپ ترافیک هوایی هنوز هم نزدیک به 90 درصد پرسش در مورد اینکه آیا این می تواند تکرار آنچه رخ داده است در ماه آوریل زمانی که سرمایه گذاران فردی از دست رفته در یک صندوق که شرط در قیمت نفت.

“برخی از بخشی از این ممکن است با استفاده از وای Robinhood به حدس و گمان اما اگر شما نگاه فراتر از سال 2020 شما می تواند خوش بینانه است که این صنعت را بهبود می یابند گفت:” دن Weiskopf, نمونه کارها, مدیر برای Toroso سرمایه گذاری است. “با استفاده از یک ETF به عنوان یک راه برای منعکس کردن که پایان نامه ارائه می دهد یک تن از صعود کند.”

در واقع آن را بسیار سخت برای اطمینان می دانم که خرید هر ETF. به عنوان MarketWatch قبلا گزارش کار, سرمایه گذاران نهادی اغلب خرید سهام Etf به منظور فروش آنها کوتاه است که به یک شرط که قیمت ها کاهش خواهد یافت.

دلایلی وجود دارد به فکر می کنم که چنین نیست اینجا Weiskopf در مصاحبه ای گفت:. بلومبرگ داده ها نشان می دهد که کوتاه بهره جت است 1.7 میلیون سهم کوچک بریدن در مقایسه با 63.2 میلیون سهم برجسته است.

و یک ردیاب, از روند سرمایه گذاری در Robinhood نشان می دهد که حدود 30,000 سرمایه گذاران بر روی این پلت فرم یک جت برگزاری است.

Robinhood حساب با جت منابع در مقایسه با آن قیمت سهم.


Robintrack

علاقه اخیر مگس در صورت تصمیم گیری ساخته شده توسط سرمایه گذار وارن بافت میلیاردر به خروج خطوط هوایی تجاری در دسترس نباشد. اما Weiskopf معتقد است که یک مقایسه عادلانه نیست. در حالی که بافت معروف ساخته شده است برخی بسیار سودآور شرط در نزدیک به دارایی های مضطرب در ضخامت از یک بحران او هنوز هم یک ارزش و سرمایه گذار با یک خطر خاص آستانه است که پشتیبانی از جهانی کنگلومرا نه یک فرد که ممکن است به دنبال حدس و گمان.

در حالی که جت را اسپانسر می گوید که آن را “فراهم می کند دسترسی سرمایه گذاران جهانی در صنعت هواپیمایی از جمله شرکت هواپیمایی اپراتورها و تولید کنندگان از سراسر جهان” آن نسبتا متمرکز, نمونه کارها. پنج منابع حساب برای نیمی از نمونه کارها با Southwest Airlines Co. LUV +5.08% ساخت تا 12.2% American Airlines Group Inc. آل, +41.09% در 10.7 درصد و Delta Air Lines, Inc. DAL, +13.73% حسابداری برای 9.6 درصد.

پس بازار از طریق در مارس 23, جت صعود به 36.9% فقط انتهایی خط 38.2% برای به دست آوردن شاخص S&P 500 SPX -0.33%.

برای گذار حق خرید به جت می تواند یک شرط Weiskopf گفت. “این صنعت مورد نیاز است.” و در حالی که هیچ دلیل خوبی برای باور دولت آمریکا نمی خواهد اجازه دهید هواپیمایی شکست, همه چیز ممکن است که دیره.

“من همچنین فکر می کنم مردم می خواهند خوش بینانه در مورد چیزی و چرا این ضرب و شتم پایین؟؟؟” Weiskopf گفت.

بخوانید:به ‘مورچه ها آمد راهپیمایی: چگونه باید فعال و غیر شفاف ETFs انجام شده تا کنون ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de