جارت آلن: Kenny اتکینسون خواهد بود " جهنم از یک مربی برای نیکز

نیکز' طولانی مربیگری جستجو نیست در مورد به پایان فقط رتبهدهی نشده است. آنها حتی پیشنهاد اولیه برای هر یک از آن

توسط NEWSAMINS در 3 مرداد 1399

نیکز' طولانی مربیگری جستجو نیست در مورد به پایان فقط رتبهدهی نشده است. آنها حتی پیشنهاد اولیه برای هر یک از آنها نزدیک به ده نامزدها — از جمله Tom Thibodeau کنی و اتکینسون — با جستجو در انتظار می رود به گسترش حداقل به هفته آینده.

گوش دادن به مرکز جارت آلن از عبور از شرق رودخانه رقیب شبکه و او نمی تواند کشف کردن آنچه که در نظر گرفتن آنها ، به نام او که در حال حاضر بیکار اتکینسون "یک جهنم از یک مربی" و حتی اگر او در حال اجرا نیکز خواهد بود "عجیب و غریب" او را متوقف کرد برای سابق خود شبکه مربی.

جدید نیکز جمهور لئون رز است به احتمال زیاد به استخدام یک مربی قبل از جولای 30, NBA راه اندازی مجدد در اورلاندو با توجه به SNY و بعد از تایید آنها صحبت می کنند با نامزدها در هفته آینده. Thibodeau, 62, هنوز هم به عنوان رهبر در محل باشگاه وانجمن و شرط بندی های مورد علاقه, اما به وضوح آلن مورد علاقه.

"[اتکینسون خواهد آورد] از آنچه او آورده با ما" آلن گفت: روز شنبه از طریق زوم. "ما در آمد — یا من آمد به شبکه — و ما نیست, ما را در NBA.

Kenny Atkinson and Jarrett Allen talk strategy earlier in the season when Atkinson was the Nets coach.
Kenny اتکینسون و جارت آلن بحث استراتژی در اوایل فصل وقتی اتکینسون شد شبکه مربی.NBAE via Getty Images

"شما می توانید ببینید هر سال که من با او بود و هر سال که او مربی ما نگهداری می شود بهتر و بهتر و بازیکنان بودند که تحت او نگه داشته در حال توسعه و در حال توسعه و آوردن ما اعتماد به نفس بیشتری. بنابراین هر تیم او می رود و به آنها در حال رفتن به یک جهنم از یک مربی است."

حقایق خرس آلن ، در حالی که اتکینسون — که تا به حال حداقل دو مصاحبه با نیکز — بود 118-190 با شبکه او خود را رشد استعدادهای جوان و هدایت خود را بازسازی. او بیش بدترین تیم در NBA در سال 2016 و مربی آن را به پلی آف فصل گذشته.

اتکینسون — یک هانتینگتون بومی و سابق خرت دستیار — تا به حال شبکه نشسته هفتم در شرق دوباره در این فصل زمانی که او و باشگاه راه جدا در مارس 7, فقط چهار روز قبل از فصل متوقف شد با توجه به کوروناویروس.

نیکز باید جوانان RJ Barrett, کوین, Knox, فرانک Ntilikina و میچل رابینسون با چشم انداز بیشتر ورودی, برگزاری نه تنها خود را در قرعه کشی انتخاب کنید اما کلیپرز' دو بعدی اولین سرآمد و دالاس' 2021 انتخاب. اتکینسون می تواند یک تناسب کامل با توجه به سابقه بازیکن توسعه و آگاهی از وضع زمین.

"این [امر] بود کمی عجیب و غریب است. او شده است در NBA مربی واقعا همه NBA حرفه ای پس از دیدن او با رقیب آن خواهد بود نوع عجیب و غریب از بازی در مقابل او" آلن اعتراف کرد. "اما [می] نوع شما را به بازی سخت تر دانستن است که شما را پیر مربی. شما می خواهید به او نشان می دهد که چقدر شما بهبود یافته است."

Thibodeau است که هنوز درک شده به عنوان مورد علاقه برای نیکس کار با توجه به منابع لیگ صحبت کرد که با این پست. قابل توجه 352-246 کلی او به رهبری گاو برگشتی در پنج فصل در شیکاگو از جمله سفر به نهایی کنفرانس شرق. او همچنین جامعی سوتا 13 سال خشکسالی بدون 2011 postseason اسکله زمانی که او به نام NBA مربی سال است.

سابق دستیار در باغ از 1996-2004 او اعتقاد به روابط خوب نه تنها با افزایش, اما همچنین به تازگی استخدام نیکز معاون اجرایی رئیس جمهور ویلیام "جهان گسترده ای وس" وسلی.

نیکز در حال 21-45 و نه بخشی از راه اندازی مجدد در اورلاندو است. دیوید Fizdale اخراج شدم بعد از یک اسفبار 4-18 شروع آنها ساخته شده و برخی از گام های تحت مربی موقت مایک میلر رفتن 17-27.

نیکس نیز در مصاحبه خود مربی سابق مایک Woodson و همچنین به عنوان زمان لیکرز دستیار Jason Kidd (که بازی به صورت شبکه و نیکز و بروکلین سر مربی).

رزمندگان دستیار مربی مایک براون, سحر و جادو, دستیار پت زیر زنانه, بولز دستیار کریس فلمینگ اسپرز دستیار خواهد هاردی Mavericks دستیار Jamahl Mosley و 76ers منجر دستیار Ime Udoka هستند و همه نیز بر این باور بودند به مصاحبه کرده اند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب