جمال Adams گریه: اشک شادی " پس از تجارت به Seahawks

در ماه نوامبر جمال آدامز گفت: او می خواست به یک "جت برای زندگی است." دوشنبه, او گفت که او می خواهد به یک بازنش

توسط NEWSAMINS در 10 مرداد 1399

در ماه نوامبر جمال آدامز گفت: او می خواست به یک "جت برای زندگی است." دوشنبه, او گفت که او می خواهد به یک بازنشسته Seahawk.

ایمنی صحبت می کرد به خبرنگاران گفت روز شنبه برای اولین بار پس از روز شنبه در فیلمهای تجاری که در نهایت به این نتیجه رسیدند یک ماه-حماسه طولانی بین آدامز و جت.

"طرح بازنشسته در اینجا" آدامز گفت: از سیاتل در یک زوم تماس با رسانه ها.

آدامز گفت: "او گریه "اشک شادی" روز شنبه هنگامی که او در بر داشت او در حال معامله است. این معامله — که با ارسال یک جفت از اول-دور میدارد سوم-انتخاب دور و ایمنی Bradley McDougald به جت برای آدامز و یک چهارم-دور انتخاب کنید — در آمد یک ماه پس از آدامز درخواست کرده بود یک تجارت برای خروج از نیویورک ناراضی بیش از یک عدم پیشرفت در تمدید قرارداد.

"من دعا بر روی آن سخت است و من از خدا خواستم به جای من که در آن من نیاز به چه بود که برای رفتن به نیویورک و یا اینکه آیا آن را به داد و ستد" آدامز گفت. "این است که من خواستار است. من در اینجا به ماندن و من هیجان زده می شود سیاتل Seahawk."

در leadup به تجارت, Adams بود سطل آشغال جت مربی آدم Gase و گفت: مدیر کل جو داگلاس وعده داده بود با او قرارداد ارائه دهد. داگلاس از رد کرده است که ادعا می کنند در حالی که اضافه کردن که آدامز' دیدگاه هیچ ربطی به تجارت آینده به نتیجه برسد.

jamal adams seahawks trade happy tears jets
جمال Adamsلایحه Kostroun

آدامز سنگ لحن های مختلف پنج شنبه و گفت: چندین سابق جت های تیمی به نام برای او آرزوی خوبی است.

"آنها گفت: آنها در حال رفتن به از دست من آنها را دوست دارم من" آدامز گفت. "و این همان بازگشت. من هیچ نفرت در قلب من نسبت به هر کسی — جو آدم Gase هر کسی. من آرزو می کنم همه آنها را به خوبی."

سابق در دور اول انتخاب کنید, در ضمن, به نظر می رسد بسیار خوشحال در خانه جدید خود را.

"من واقعا تحت الشعاع اما در همان زمان آن را بسیار حقیقی به اطراف یک سازمان بزرگ مانند سیاتل و به مربی افسانه ای مربیان سالن از شهرت مربیان با سالن Famers" آدامز گفت. "از اهل [Russell Wilson] به بابی [واگنر], KJ [رایت], Bruce Irvin, Quandre Diggs. لیست در می رود و در. من فقط هیجان زده می شود در اینجا."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن