آن زمان برای WWE به همه-با ساشا بانک star فشار

WWE نیاز به رفتن به بانک.

این شرکت دارای یک فرصت منحصر به فرد — یک به نظر می رسد تصرف — با ساشا بانک ها. رئیس و برچسب شریک Bayley رانده شده اند را به خط مقدم از زنان بخش همراه با آسوکا با بکی لینچ پله به یک کودک و شارلوت استعداد در نظر گرفتن برخی از زمان به خوبی سزاوار ،

در حالی که Bayley بالغ شده است را به یک فوق العاده پاشنه و آسوکا یکی از بهترین کلی اجرا در فهرست این بانک که در نهایت نیاز به دریافت بزرگترین فشار. بازی او در برابر Io Shirai در NXT بزرگ آمریکا باش و رو به جلو به صورت خام زنان قهرمانی در قوانین شدید pay-per-view یکشنبه آینده شروع عالی است.

بانک ها چک های بسیاری از جعبه. او در حلقه کار و وله همواره به خوبی دریافت. فراموش نکنید که آن را بانک ها تخریب خانه های با استعداد و Bayley قبل از لینچ یا آسوکا رز به شهرت. او زیر قوی و مشغول, پایگاه هواداران وفادار. بانک آگهی تمام کشتی چهار Horsewomen با دو میلیون پیروان توییتر و 4.7 میلیون Instagram followers تنها پشت لینچ 4.9 میلیون نفر است. او در رابطه با Snoop Dogg و corgi Ryu Maivia — که به نظر می رسد در Great American Bash — می توانید به او کمک اتصال به مخاطبان بزرگتر.

نیز وجود دارد برخی از اثبات او می تواند یک رتبه بندی قرعه کشی. بازی او در برابر Shirai هفته گذشته به ارمغان آورد یک افزایش بزرگ برای NXT, ضرب و شتم همه نخبگان کشتی تگ تیم عنوان رویداد اصلی 900,000 به 645,000 در بینندگان خود را در ربع ساعت. مردم می خواهید به تماشای او.. NXT صدر AEW کلی آن شب یک اتفاق نادر در چهارشنبه شب جنگ.

بهترین چیزی که در بانک ها است رفتن برای او این است که او نه overexposed راه Bayley استعداد و لینچ — به یک اندازه بودند. پس از مسابقات 35 بانک ها در زمان خاموش. او نمی گریبان دوباره در WWE TV تا Aug. 26 برنامه “دوشنبه شب Raw.” آخرین بار او برنده یک مجرد عنوان شد هفت. 15, 2019, زمانی که او به ضرب و شتم لینچ به صورت خام زنان قهرمانی در برخورد قهرمانان. او از دست رفته کمربند کمتر از یک ماه بعد. همه به این معنی است که تقریبا هر کسی شما را در سراسر از بانک ها در حلقه احساس می کند مانند یک تازه matchup.

بانک هرگز با موفقیت دفاع مجرد عنوان اصلی فهرست, ساخت آسان داستان را بگویید که آن زمان. خوشبختانه WWE نشده با عجله به تجزیه و Bayley در واقع تقویت پیوند با زنان تگ تیم شد.

بانک ها باید دست به آسوکا در قوانین شدید برای حفظ خام عنوان این نام تجاری. آن را سخت برای ایجاد ستاره های جدید اگر Bayley و بانک ها برگزاری چهار اصلی-فهرستی از زنان کمربند. (توجه داشته باشید جانبی خواهد WWE در نظر teaming روبی Riott و Liv مورگان و داشتن آنها را به عنوان از بانک ها و Bayley پس از پایان دشمنی با IIconics?)

آهسته زوال بانک-Bayley دوستی باید به دنبال با آنها معکوس از نقش معروف خود را NXT TakeOver بروکلین مطابقت. بانک برنده مسابقات قهرمانی و با موفقیت از آن باید مانند یک معامله بزرگ است.

اشتباه WWE نمی تواند به زیاد نور دادن او و Bayley — یک خط آنها خطرناک راه رفتن در حال حاضر. به عنوان WWE تلاش می کند برای بهبود رتبه بندی در طول coronavirus همه گیر بانک ها و Bayley مانند استعداد قبل از آنها کار کرده اند در هر سه علامت های تجاری از اواسط ماه ژوئن. این یک روند است که امیدوارم به پایان می رسد پس از قوانین شدید.

داشتن آنها به گریبان اغلب به عنوان یک تگ تیم خوب است اما ساشا بانک مجرد مسابقات نیاز به نگهداری می شود احساس ویژه و باید ببینید. بانک ها به نظر می رسد مانند یک ستاره, حمل و خودش را مانند یک ستاره و انجام مانند یک ستاره است. در حال حاضر از آن زمان برای WWE به او را به ستاره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de