ماموران فدرال و ماموران سر به دیترویت کلیولند میلواکی به عنوان عملیات Legend گسترش

کریستین فیلیپس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:25 AM EDT Jul 29, 2020واشنگتن – وزارت دادگستری قصد دارد ب

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

واشنگتن – وزارت دادگستری قصد دارد به ارسال نزدیک به 100 ماموران فدرال و ماموران به دیترویت, میشیگان, کلیولند, اوهایو و Milwaukee, ویسکانسین به عنوان بخشی از عملیات افسانه یک جرم فدرال ابتکار آغاز شد که در اوایل این ماه و گسترش یافته به شهرهای مختلف.

بخش ارسال خواهد شد عوامل 42 به دیترویت و بیش از 25 هر یک به کلیولند و میلواکی – شهرستانها که مقامات گفته اند دیده می شود افزایش نرخ جرم و جنایت خشونت. فدرال افسران کشیده شده از اف بی آی اداره مبارزه با مواد مخدر و سازمان های دیگر کمک خواهد کرد محلی و مقامات دولتی در حال انجام تحقیقات جنایی با توجه به وزارت دادگستری.

اعلام می آید که دولت و مقامات محلی نقاشی از ناآرامی ها در پرتلند سنگ., به طور فزاینده ای شک و تردید و نگران از افزایش فدرال اجرای قانون منابع به شهرهای خود. دادستان کل ویلیام بر اتحاد در دفاع از گسترش عملیات افسانه گفت: هدف قرار دادن شهرها با مشکلات با جرم و جنایت خشونت آمیز و استقرار متفاوت از موج از افسران در پورتلند که در آن معترضان و ماموران فدرال باید درگیر شدند که تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در دست یک افسر پلیس کشیده اند و به چند هفته.

"با توجه به اتفاقاتی که صورت گرفته است در پورتلند بیش از گذشته چند شب من بسیار نگران آن است که رئیس جمهور تهمت است که به دنبال فرصت برای ایجاد بخش های سیاسی در شهرستانها در سراسر کشور. ماموران فدرال استقبال نمی شود در اینجا برای این منظور" میلواکی شهردار تام برت گفت: در هفته گذشته. "اگر فدرال حضور واقعا همکاری با اجرای قانون محلی و سپس آن ضروری است محدودیت های فعالیت های خود را به وضوح مشخص و بررسی شود."

دموکرات ها نیز مورد سوال که آیا گسترش عملیات افسانه مشروع کارگیری از منابع اجرای قانون – در برابر خواسته های محلی و مقامات دولتی – یا یک شیرین کاری برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

هفته گذشته بر و تهمت که مبارزه در پیشنهاد انتخاب مجدد خود را در برابر رقیب دموکرات جو بایدن اعلام کرد موجی از صدها عملیات افسانه عوامل و افسران به شیکاگو و Albuquerque, New Mexico.

حدود 300 فدرال مأموران اجرای قانون خواهد شد به شیکاگو و بیش از 35 به آلبوکرک مقامات گفت: در هفته گذشته.

وزارت دادگستری اعلام کرد عملیات افسانه اوایل این ماه ابتدا در کانزاس سیتی ، این پروژه به نام پس از افسانه Taliferro 4 سال از شهرستان که به ضرب گلوله کشته شد در خواب خود را در ماه ژوئن.

این داستان به روز خواهد شد.

کمک: Kevin Johnsontinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب