آن را در آدم Gase به سنگی لو’Veon بل ازدواج کار

دوم در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک جتز.

جت امضا لو’Veon بل به چهار سال $52.5 میلیون معامله در سال 2019 به امید او می تواند به تقویت خود عجله حمله. به جای جت در حال اجرا بازی وحشتناک بود و بل تلاش. آنها اضافه شده یک جانباز و یک پیش نویس انتخاب این offseason و امید بل می توانید یک bounce-back سال است.

بل برای یک فصل دوم با جت پس از گمانه زنی در این تیم ممکن است تجارت او. حقیقت این است که او 13 میلیون دلار حقوق و دستمزد او را یک unmovable قطعه حتی اگر جت می خواستم به کشتی ،

دلایلی وجود دارد به امید بل می تواند بهتر با این جت در سال 2020 از او در سال 2019 زمانی که او با عجله 245 بار برای 789 متری و سه touchdowns و 66 عبور برای 461 متری و یکی TD.

بزرگترین بهبود خط حمله. جت به احتمال زیاد چهار غذای جدید در امتداد خط این سال است. بیشتر مورد توجه بوده است چگونه است که کمک خواهد کرد کارفرمایی سام Darnold اما آن را نیز باید به کمک بل که به طور مداوم در backfield سال گذشته است.

رابطه بین مربی آدم Gase و بل خواهد بود در زیر میکروسکوپ و دوباره آن را در Gase به تولید بیشتر از بل. که می تواند به معنای گرفتن او بیشتر درگیر در اوایل بازی به او نورد. این می تواند شامل تقسیم او را در گیرنده ، آن می تواند به سادگی پیدا کردن نقش بل که دوست دارد. هر چه پاسخ است Gase برای پیدا کردن آن.

Le’Veon Bell
لو’Veon بل متوقف شده است در خط داد و بیداد.Paul J. Bereswill

بل این است که خیلی خوب می تواند یک سلاح برای جت. آن است که به خوبی شناخته شده است که Gase بود و نه به نفع امضای بل که سابق جنرال موتورز مایک Maccagnan انجام داد. Gase نیاز به دریافت بیش از آن و کشف کردن یک راه برای به دست آوردن زنگ نورد در این فصل است.

جت های کلی عجله حمله بی پایان بود در سال 2019. آنها زد و در مجموع 1,257 متری که رتبه 31 در NFL. وجود دارد چهار فردی بازیکنان که با عجله برای بیشتر متری از جت را به عنوان یک تیم.

خدمه پشت بل باید یک نگاه متفاوت در این فصل است. این تیم به تازگی امضا گور شماره 3 تمام وقت منجر حمله کننده در NFL تاریخ است. وجود دارد سوال چقدر گور اتحاد چپ در مخزن اما جت اعتماد به نفس است که گور می تواند یک عامل عمده. او همچنین به آنها می دهد رهبر دیگری در اتاق قفل و جامد نفوذ در حال اجرا پشت اتاق.

گور و Gase نزدیک هستند. این دو را از یکدیگر شناخته شده از سال 2008 زمانی که Gase شد یک دستیار با 49ers در اوایل گور حرفه ای. آنها با هم در سال 2018 در میامی و در حال حاضر پیوست. فقط چگونه نقش یک گور خواهد شد که در این زمینه در حال رفتن به جالب به تماشای. گور به حال 156 حمل دو سال پیش در میامی با Gase. او تا به حال 166 سال گذشته در بوفالو.

گور را روز به عنوان یک اسب بارکش بازگشت بیش از, اما او هنوز هم می تواند به زنگ استراحت بیشتر از او تا به حال در 2019.

جت پیش نویس Perine در دور چهارم. این سخت است که بدانید دقیقا چه انتظار از یک چهارم-دور انتخاب کنید به عنوان یک تازه کار به خصوص با این غیر معمول offseason. اما Perine نشان داد بسیاری از وعده در فلوریدا و جت هیجان زده در مورد او بالقوه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>