آن را به یک بلند و بالا و پایین رفتن هیچ جا تابستان در بازار سهام اما نمی فروش هنوز

در حال سهام رفتن به بالا یا پایین ؟ بله. شما باید ریسک یا خطر کردن است ؟ بله. خواهد COVID-19 سرفصل در ادام

توسط NEWSAMINS در 14 تیر 1399

در حال سهام رفتن به بالا یا پایین ؟

بله.

شما باید ریسک یا خطر کردن است ؟

بله.

خواهد COVID-19 سرفصل در ادامه به خمیر بازار نگه داشتن عدم قطعیت بالا و دارایی در حال حرکت به شدت عقب و جلو ؟

حتی بیشتر تاکید بله.

آیا ما در یک "محکومیت کمتر" بازار " که در آن سرمایه گذاران در حال دست و پنجه نرم کردن با چه ممکن است احساس مانند بیشترین تعداد گمنام در تاریخ ؟

شما دریافت می کنید که در آن از این قرار است. در حالی که مسلما سخت است برای تعیین اینکه آیا وجود دارد بیشتر گمنام در حال حاضر نسبت به قبل از "سرمایه گذاران محتاط باقی می ماند" را به عنوان این تیم در تحقیقات ارائه دهنده DataTrek قرار داده و آن را در یک جمعه توجه داشته باشید. ترکیب که با مفهوم در حال ظهور اجماع است که در بازار هستند و به احتمال زیاد به فرار و در عین حال طیف محدود برای برخی از زمان شما که بیشتر ناراحت کننده از رژیم: یک چشم انداز بازار با هیچ حرکت و هیچ پیشرفت و شاید از همه بدتر بدون پاک کردن روایت است.

Evercore ISI تحلیلگر دنیس DeBusschere پیش بینی شده است "خشونت تخت بازارهای" برای برخی از زمان در حال حاضر. در یک توجه داشته باشید از شنبه DeBusschere اضافه شده این است: "سرمایه گذاران باید [انتظار] تیز تر وارونه در فاکتور عملکرد به عنوان COVID روایت شیفت."

تحلیلگران در BCA تحقیقات گفت: همان چیزی که در یک شنبه یادداشت با عنوان "برزخ".

"خنثی و کسل کننده است نه گرم و نه سرد, نه در اینجا و نه وجود دارد و توصیه معیار سهام با وزن متعادل نمونه کارها باعث می شود ما بی قرار" نوشت: تحلیلگران رهبری داگ Peta. اما آنها اضافه شده است وجود دارد هیچ دلیلی برای تغییر تخصیص تا خطر پاداش دینامیک تبدیل شدن به اندازه کافی روشن "به شایستگی یک کم وزنی یا اضافه وزن دارند."

بخوانید:یک "سوگند نامه بقراط" برای مشاوران مالی? SEC جدید 'قوانین و مقررات به نفع' مخلوط می شود بررسی است.

نه گروه فکر می کند سهام هیچ شانسی برای بالا رفتن. "تا زمانی که مرگ و میر پایین باقی می ماند و نشانه هایی وجود دارد که دوباره دهانه را می توان مدیریت ریسک حرکت نزولی محدود است" DeBusschere گفت. "در نهایت رشد کار نیاز به سرعت بخشیدن به فعالیت های اقتصادی نیاز به بازگشت به چیزی شبیه عادی اما در کوتاه مدت مالی و پولی با پشتیبانی همراه با پایین مرگ و میر داده های سرد کمک فشار ریسک دارایی های بالاتر است."

و BCA این حال به می گویند: "بیش از یک افق یک سال ما اضافه وزن باقی می ماند سهام به عنوان ما نمی بینیم و همه گیر اعمال به طور دائم تاثیر منفی بر درآمد شرکت ها."

همانطور که برای DataTrek خود نظر می آید از یک نظرسنجی در آنها انجام شده در طول هفته از 22 ژوئن. در پاسخ به این سوال که "آیا شما فکر می کنم که S&P 500 SPX +0.45% به پایان خواهد رسید و سال است؟"

نتایج:

• بیش از 10 ٪ از سطح فعلی: 20%

• 5% +10% از سطح فعلی: 21% (محبوب ترین و تنها با 2 رای)

• در عرض 5% به بالا یا پایین از سطح فعلی: 21%

•-5 ٪ -10 ٪ از سطح فعلی: 18%

• پایین بیش از 10 ٪ از سطح فعلی: 19%

"ما هرگز دیده می شود و یا انجام یک سرمایه گذار و بررسی بیش از سال بسیاری از ما در کسب و کار که هر گزینه از 'واقعا بد' (پایین +10% از اینجا) به "واقعا خوب" (+10%) رو اساسا به همان تعداد از رای و ما فقط صحبت کردن در مورد 6 ماه آینده," DataTrek موسسان نیکلاس کولا و جسیکا Rabe نوشت.

با وجود تمام عدم قطعیت: این شناخته شده و ناشناخته ناشناخته ناشناخته و در و در آنها باقی می ماند فقط به عنوان با احتیاط خوش بینانه به عنوان DeBusschere و BCA. "برداشت ما این بوده است که سود شرکت بیشتر قابل فهم از شرایط اقتصادی و بازارهای سهام باید همچنان به تجمع پس از چند هفته وقفه" کولا و Rabe نوشت.

ببینید:اینجا یک صندوق استراتژی است که فقط ممکن است برای شما کار می کنندtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن