نشینان نگاه reinvigorated در بازی 1 برنده بیش از Panthers

این جزایر شده اند در تلاش برای ارتباط مجدد با هویت خود را برای مدتی. آن را گرفته اند ممکن است چهار ماه وقفه از

توسط NEWSAMINS در 12 مرداد 1399

این جزایر شده اند در تلاش برای ارتباط مجدد با هویت خود را برای مدتی.

آن را گرفته اند ممکن است چهار ماه وقفه از NHL به دلیل همه گیر جهانی به لرزش خاموش هفت بازی از دست دادن رگه آنها به پایان رسید 2019-20 فصل به فهرست خود را سلامت به طور کامل بازسازی و دوباره ایمان آنها را در تیم خود اما به نظر می رسد این جزیره ممکن است در نهایت در بر داشت دوباره آن را.

جزیره نشینان را شکست داد Panthers 2-1 شنبه شب در Scotiabank عرصه امن بازی 1 بهترین-از-پنج دور مقدماتی در تورنتو پشت 27-صرفه جویی در عملکرد از goaltender Semyon Varlamov.

جزیره نشینان " وسط شش به جلو به مناسبت افزایش یافت, با آنتونی Beauvillier و J-G Pageau پیکور در یک هدف با یکدیگر ترکیب هشت عکس در هدف. آن نگاه مانند نشینان "با نام تجاری هاکی نه Panthers'.

اما پلنگ مبارزه برای 60 دقیقه به چالش کشیدن نشینان با اوایل سوم-دوره هدف از جاناتان Huberdeau ساخته شده است که آن را یک هدف بازی. این جزایر باقی مانده در سطح رهبری به پایان رسید و کار.

فلوریدا آمد قوی از ابتدا قرار دادن Huberdeau, الکساندر Barkov و Evgenii Dadonov بر روی یخ بازی را شروع کنم. با این وجود این جزایر که در تنظیم سرعت از جن رها کردن.

این جزایر انجام شده خود را حرکت از چهار نمایشگاه از پیروزی بر رنجرز راست به اولین دوره, دوشنبه, برگزاری, پلنگ بدون یک شات در هدف را از طریق نزدیک به 10 دقیقه اول. بازی بزرگ در منطقه بی طرف و سنگین بر روی تخته, جزایر بیرون آمد بسیاری از جنگ با جن.

از گوشه سمت چپ Derick Brassard تغذیه توفنده Pageau برای نوک-در گذشته Panthers netminder سرگئی Bobrovsky برای قرار دادن نشینان تا 1-0 در 12:00 خوانده شده را علامت.

دوره دوم در زمان به نوبه خود زمانی که فلوریدا defenseman مایک Matheson گذاشته اواخر بالا و ضربه جانی Boychuk که فرستاده او را به یخ و سپس به رختکن باقی مانده از بازی. پس از نقد و بررسی مجازات کاهش می یابد از پنج دقیقه عمده به دو دقیقه جزئی اما هنوز هم با استعداد نشینان سوم قدرت بازی بازی.

حفظ کنترل از طریق انسان استفاده جزایر گردش جن به آنتونی Beauvillier برای یک تایمر است که رفت و پنج سوراخ در Bobrovsky در 3:39 از دوره دوم آن را به دو گل بازی.

به عنوان زمان فرار از در دوم Bobrovsky نگه داشته و نمره 2-0 پس از توقف دو-در-یک فرصت برای Beauvillier و براک نلسون. فلوریدا به پایان رسید تا outshooting جزایر 12-9 در دوم.

پلنگ هدر رفته هیچ زمان در سوم توفنده در Varlamov به عنوان Huberdeau یافت پشت net 23 ثانیه در آن را 2-1. مدت کوتاهی پس از Brassard در ارتباط با یک دنباله Pageau برای بازگشت به عقب عکس که Bobrovsky را تکذیب کرد.

اما نشینان برگزار شد به بازی 1.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن