جزیره آدم Pelech کیسی Cizikas پشت در یخ در صف افزایش

جزایر مربی بری Trotz نمی دانم چه انتظار از defenseman آدم Pelech روز اولین اسکیت با این تیم پس از درد و رنج یک

توسط NEWSAMINS در 24 تیر 1399

جزایر مربی بری Trotz نمی دانم چه انتظار از defenseman آدم Pelech روز اولین اسکیت با این تیم پس از درد و رنج یک آشیل آسیب بیش از شش ماه پیش. اما او امیدوار.

"من تا به حال به من دستیار مربیان شده اند که بر روی یخ با بازیکنان و نگهداری آنها گفت: او نه از دست رفته به ضرب و شتم او به نظر می رسد مانند خود" Trotz " در یک زوم تماس با خبرنگاران بعد 1 از اردوگاه های آموزشی 2.0 دوشنبه. "و دیدم که امروز."

Pelech پاره خود آشیل در pregame گرم یو پی اس Jan. 2 برابر شیاطین. پس از تحت عمل جراحی فرض بر این بود که او انجام می شود باقی مانده از فصل به طور منظم با کمی به هیچ امیدواریم که از دوره نقاهت معمول شروع برگشتی در ماه آوریل است.

بنابراین وقتی NHL بود به حالت تعلیق در مارس و شایعات از تغییر حذفی مسابقات شروع به بوسیله اسباب گردنده از آن رخ داده است به Pelech او ممکن است قادر به پایان این فصل است.

"وقتی که همه چیز اتفاق افتاده است در ماه مارس بود که به نوعی یک نقطه عطف که در آن ما نمیفهمد که من ممکن است یک فرصت دوباره به بازی بسته به اینکه چگونه این نقش را" Pelech گفت. "من احساس خوبی برای چند ماه در حال حاضر و واقعا احساس می کنم 100 درصد روی یخ, که فوق العاده است."

25 سال Pelech گفت: در عرض چند دقیقه از صدمه دیده است گرفتن آن آسان برای کشف کردن چه نوع از آسیب های آن بود. پرسید: اگر او می خواهد خود را تغییر دهید یو پی اس گرم روال با توجه به آسیب Pelech گفت که او فکر نمی کنم وجود هر گونه ارتباط بین این دو است.

"من فکر نمی کنم که دلیل من صدمه دیده است به دلیل آنچه که من انجام شده بود [در طول گرم یو پی اس] و حتی پزشکان گفت: این می تواند اتفاق افتاد راه رفتن پایین خیابان," او گفت:. "این که چقدر از یک تصادف دمدمی مزاجی آن بود."

Pelech ذکر شد که چگونه نا امید کننده آن بود برای او را به کنار می شود تا زمانی که او به طور خاص زمانی که جزیره نشینان — 10-12-7 بدون او این فصل رفت و در هفت بازی از دست دادن رگه فقط قبل از توقف در بازی.

پس این لیگ مجاز توانبخشی بازیکنان به استفاده از امکانات تیم در طول coronavirus خاموش Pelech در راه بود شروع به سر در برخی از هم تیمی های خود. Trotz گفت که مشهود بود جمعه.

"شما تمایل به فراموش کردن برخی از تفاوت های ظریف است که او به عنوان یک بازیکن و می خواند و چوب و تمام. من آن را دیدم امروز" Trotz گفت. "او ساخته شده یک زن و شوهر از بچه ها نگاه بسیار عادی که آن را به برخی از one-on-one مسائل است."

Pelech نیست تنها یک بار مجروح Islander به گرفتن یک شانس دوم در این فصل است. مرکز کیسی Cizikas بود کنار یک کمی بیشتر از یک ماه پس از Pelech رفت پایین در نظر گرفتن یک اسکیت تیغه به پا on Feb. 11 برابر آگهی.

"این نوع از فقط احساس من فقط ضربه با پنجه فولادی بوت من احساس نمی برش و یا هر چیزی شبیه به آن" Cizikas گفت. "وقتی که من نگاه کردن در ابتدا من می تواند نوع نگاه کنید به از طریق بو و نوع فقط با دیدن رنگ قرمز وجود دارد و این نوع از freaked من. من واقعا نمی تواند تحت فشار قرار دادن من پا یا به طوری که نوع ترس من به عنوان به خوبی."

Cizikas شد و پیش بینی می شود برای سه تا چهار هفته است. اما حتی تا آنچه ثابت به آخرین بازی فصل به طور منظم وجود دارد هیچ نشانه ای از Cizikas بازگشت. او تاکید کرد که چقدر وقت اضافی خاموش یخ کار می کرد به نفع خود.

این جزایر رفت 2-11 با Cizikas خارج از ترکیب است. آنها رفت و 25-10-3 در شروع فصل و زمانی که هر دو Pelech و Cizikas سالم بودند.

"آنها نگاه طبیعی است. آنها نگاه مانند آنها شده است بازی یک 82-بازی برنامه و راست از طریق" Trotz گفت. "من واقعا خوشحال با هر دو آنها است. شما صحبت کردن در مورد افرادی که نگاه تازه و هیجان زده است.

"هر دو در آن بچه ها من فکر می کنم که آنها احتمالا منجر به بسته وقتی که می آید به هیجان که آنها را بر روی یخ."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب