آیووا مربی قدرت قرار می گیرد در مرخصی میان نژادپرستی اتهامات

IOWA CITY, IOWA — Iowa football قدرت و تهویه مربی کریس دویل قرار داده شده است در مرخصی اداری پس از چند سیاه, سابق, بازیکنان, نوشته شده در رسانه های اجتماعی در مورد آنچه آنها به عنوان سیستمیک نژادپرستی در برنامه است.

سر مربی کرک Ferentz اعلام کرد شنبه شب در تماس تلفنی با آن “لحظه ای تعیین کننده” برای آیووا فوتبال برنامه در یک ویدیو ارسال شده بر روی این تیم حساب توییتر.

“بیش از 24 ساعت گذشته, من را دیده اند برخی دشوار و دلخراش پست در رسانه های اجتماعی” Ferentz گفت. “من سابق بازیکنان انتظاری شده اند و رسیدن به بسیاری از آنها را به صورت جداگانه به شنیدن بیشتر در مورد تجارب خود را در برنامه ما. من برنامه ریزی در صحبت کردن به همه آنها در روزهای آینده.

“این یک فرایند است که نگاهی به برخی از زمان, اما تغییر آغاز می شود با گوش دادن برای اولین بار.”

ده ها تن از بازیکنان سابق در زمان به رسانه های اجتماعی در چند روز گذشته به جزئیات مسائل نگران کننده آنها ادعا می کنند آنها را دیدم و با تجربه در حالی که بازی در آیووا.

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از نابرابری نژادی در آیووا فوتبال برنامه” Chicago Bears گارد James Daniels نوشت: جمعه شب در توییتر. “سیاه بازیکنان ناعادلانه رفتار شده است برای بیش از حد طولانی است.”

سابق دفاعی lineman ایمان Ekakitie توییتی که یکی از دلایل اصلی او متعهد به آیووا بود به دلیل Ferentz گفت: “او مراقبت و او آن می شود.” Ekakitie سپس افزود: “برای این برنامه در خصوص تغییر واقعی آغاز می شود با @coach_Doyle و Strength & Conditioning کارکنان.”

51-در سال دویل بوده است آیووا قدرت و مطبوع مربی از سال 1999 زمانی که Ferentz در زمان بیش از فوتبال برنامه.

“بسیاری از بحث ها را در اطراف محور قدرت ما و مطبوع برنامه و مربی کریس دویل” Ferentz گفت. “من صحبت با او در مورد اتهامات پست شده در رسانه های اجتماعی. آنها نگران کننده و ایجاد یک تاثیر ماندگار در آن بازیکنان است. بنابراین مربی دویل قرار داده شده است در مرخصی اداری بلافاصله در حالی که یک بررسی مستقل می گیرد. او و من با شما موافقم که همه احزاب باید صدای خود را شنیده و سپس تصمیم گیری در مورد چگونه ما حرکت رو به جلو خواهد بود ساخته شده است.”

Ferentz اعلام کرد او در حال ایجاد یک کمیته مشورتی به آدرس “تماس بگیرید برای انتقال فرهنگ.” این مربی گفت: از آن خواهد شد به رهبری یک بازیکن سابق و شامل فعلی و سابق بازیکنان به همراه اعضای ورزشی کارکنان بخش.

او همچنین اعلام کرد که برنامه بلند مدت سیاست ممنوعیت بازیکنان از ارسال بر روی رسانه های اجتماعی برداشته شده است بنابراین بازیکنان “شرکت می تواند در بحث ملی در سراسر بی عدالتی و نژاد پرستی و نابرابری” پس از این تیم موافقت به انجام این کار.

“این دردناک بار” Ferentz گفت. “به عنوان یک رهبر شما می توانید تعداد زیادی یاد بگیرند با گوش دادن اما در برخی از نقطه شما باید اقدام کنند. در نهایت من به این تیم گفت که تغییر با ما شروع می شود اما در واقعیت آن آغاز می شود با من.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>