: اینتل سهام می افتد به عنوان نسل بعدی تراشه های با تاخیر ارسال AMD سهام بالاتر

Intel Corp. سهام داو و رقیب Advanced Micro Devices, Inc. سهام به دست آمده در بعد از ساعات معاملات روز شنبه پس

توسط NEWSAMINS در 3 مرداد 1399

Intel Corp. سهام داو و رقیب Advanced Micro Devices, Inc. سهام به دست آمده در بعد از ساعات معاملات روز شنبه پس از اینتل خود را گزارش داد نسل بعدی از تکنولوژی نیمه هادی به تعویق خواهد افتاد و این که آن را در واقع ممکن است استفاده از یک شخص ثالث برای تولید آن به عنوان یک طرح احتمالی.

اینتل INTC, -1.06% گزارش همراه با درآمد سه ماهه دوم که مقدمه ای از 7 نانومتری تراشه خواهد بود با تاخیر حداقل شش ماه. AMD AMD -3.59% در حال حاضر فروش 7-nm نیمه هادی ها برای سرورها و رایانه های شخصی; در تراشه طرز سخن گفتن نانومتر یا nm اشاره به اندازه ترانزیستور در یک تراشه کامپیوتری با قاعده کلی این است که ترانزیستور کوچکتر سریع تر و کارآمد تر با استفاده از قدرت است.

"ما را شناسایی کرده اند یک نقص حالت در ما 7 نانومتری روند که منجر به تخریب عملکرد" گفت: باب قو, اینتل, مدیر اجرایی در یک کنفرانس تلفنی در اواخر روز پنجشنبه. "ما ریشه ناشی از این موضوع و این باور وجود دارد هیچ اساسی موانع, اما ما همچنین سرمایه گذاری در طرح های احتمالی برای مقابله با بیشتر برنامه عدم قطعیت است."

کسانی که برنامه های احتمالی می تواند شامل استفاده از "کسی دیگری ریخته گری" سوان گفت: در تماس است. برای مثال AMD استفاده می کند Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. TSM, -1.69% برای تولید آن 7-nm تراشه.

اینتل سهام غرق بیش از 10% پس از ساعت ها پس از 1.1 ٪ کاهش به طور منظم جلسه به $60.40. از سوی دیگر AMD سهام بسیج 8 درصد و آمریکا رسید امانت دار برای TSMC افزایش بیش از 4 درصد پس از ساعت.

اینتل قو گفت که او انتظار دارد اینتل به کشتی اول آن 7-nm CPU محصولات در اواخر سال 2022 و یا اوایل سال 2023 با داده ها-محصولات مرکز در نیمه اول سال 2023.

"7-nm فشار نیست مثبت اعلام به عنوان بسیاری از محصولات وابسته به آن گفت:" پاتریک مورهد اصلی تحلیلگر در مور بینش و استراتژی. "دانستن اینتل آن همواره پشتیبان گیری خود را برای پشتیبان گیری و من مطمئن هستم ما خواهد بود با شنیدن در مورد پیشرفت به 10 نانومتر به افزایش رقابت خود را."

"ما در حال حاضر انتظار می رود به افزایش 10 نانومتر پایه محصول حمل و نقل برای سال بیش از 20% در مقابل ما ژانویه انتظارات" سوان گفت: در تماس است.

بقیه اینتل درآمد گزارش نشان داد که این تراشه ساز ادامه داد: برای پیدا کردن تقاضا برای سرور و کامپیوتر تراشه در تلاطم از COVID-19 بیماری همه گیر. این شرکت در گزارش سه ماهه دوم سال درآمد خالص از $5.1 میلیارد دلار یا $1.19 یک سهم در مقایسه با $4.18 میلیارد یا 92 سنت یک, اشتراک گذاری, در سال پیش دوره است. پس از تنظیم برای بازسازی و کسب هزینه های مربوط اینتل گزارش درآمد از $1.23 یک سهم در مقایسه با $1.06 سهم در سال پیش ، درآمد رشد 20 ٪ به $19.7 میلیارد دلار از $16.51 میلیارد دلار در سال پیش ،

تحلیلگران بررسی FactSet تا به حال پیش بینی تعدیل درآمد از $1.11 سهم در درآمد حاصل از $18.54 میلیارد دلار است.

اینتل دوباره هدایت ضرب و شتم وال استریت انتظارات. برای سه ماهه سوم اینتل پیش بینی تعدیل درآمد از $1.10 یک سهم در درآمد حدود 18.2 میلیارد دلار برای سال کامل اینتل ابقاء هدایت 75 میلیارد دلار در درآمد و تنظیم درآمد از $4.85 یک سهم. تحلیلگران به طور متوسط انتظار می رود در سه ماهه سوم تنظیم درآمد از $1.11 سهم و درآمد حاصل از $17.92 میلیارد در حالی که طرح ریزی کامل-سال تنظیم درآمد از $4.81 سهم و فروش $73.92 میلیارد دلار با توجه به FactSet.

اینتل به پایان رسید پنج شنبه با بازار سرمایه از $255.7 میلیارد دلار و به چالش کشیده شده است به تازگی برای بازار-کلاه سرب در دره سیلیکون نیمه هادی بخش توسط شرکت های بزرگ همسایه و بازی ویدئویی-تراشه متخصص Nvidia Corp. NVDA, -2.96%, که در پایان جلسه معاملاتی با درپوش بازار $249.2 میلیارد دلار با توجه به FactSet.

اینتل عملکرد مالی در برابر زنجیره تامین مشکلات زمانی که این بیماری همه گیر باعث خاموش شدن ناگهانی در سراسر چین در سه ماهه اول و تا حد زیادی رونق به عنوان COVID-19 گسترش با توجه به cloud-computing نیاز و افزایش شخصی-کامپیوتر فروش. این شرکت فروش سرور چیپس گل رز 43 درصد در سه ماهه, در حالی که کامپیوتر های سنتی بخش رشد 7 درصد.

برای اطلاعات بیشتر: Intel دارای اب و هوای coronavirus چون مرکز اطلاعات و کامپیوتر فروش

اطلاعات-مرکز گروه یا DCG درآمد افزایش به $7.1 میلیارد دلار در حالی که تحلیلگران از آن انتظار می رود به افزایش $6.61 میلیارد دلار با وجود رقابت رو به رشد از AMD. اینتل بزرگترین بخش — مشتری-محاسبات سنتی گروه کامپیوتر — افزایش به $9.5 میلیارد و تحلیل گران انتظار 2.9% افزایش به $9.1 میلیارد دلار در میان قوی فروش رایانه های شخصی در ماه های اخیر.

تراشه های حافظه نیز در تقاضا برای cloud-ساختمان "hyperscalers" و اینتل گزارش شده است که در آن حافظه ازاین راه حل های درآمد افزایش 76 درصد به 1.7 میلیارد دلاری در حالی که وال استریت انتظار 37 ٪ افزایش به $1.29 میلیارد دلار است.

از سوی دیگر "اینترنت اشیاء یا IoT درآمد ناامیدی سقوط 32 ٪ به $670 میلیون, در مقایسه با یک انتظار 12 ٪ کاهش به $865.6 میلیون. Mobileye درآمد نیز کاهش یافت کاهش 27 ٪ به $146 میلیون در حالی که در خیابان به حال انتظار می رود $217.4 میلیون.

در حالی که اینتل سهام بودند تا کمتر از 1 ٪ در سال به تاریخ در روز شنبه نزدیک AMD به دست آورده 30 درصد در سال و Nvidia بورس بسیج 72 درصد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن