داخل PGA تور لحظه سکوت برای جورج فلوید

فورت ورث تگزاس — لحظه هم نمی آخرین طولانی بود اما قدرتمند و تند و تلخ. بازیکنان با 8:40 a. m. توپ را روی گوه ز

توسط NEWSAMINS در 23 خرداد 1399

فورت ورث تگزاس — لحظه هم نمی آخرین طولانی بود اما قدرتمند و تند و تلخ.

بازیکنان با 8:40 a. m. توپ را روی گوه زمان در پنجشنبه باز گرد از چارلز شواب چالش در استعمار کشور باشگاه زده خود توپ را روی گوه عکس های نسبی در میان سکوت و بی سر و صدا رفت مربوطه خود را راه.

به عنوان 8:46 صبح با نزدیک شدن PGA Tour کمیسر جی موناهان پا بر روی اولین سه راهی ایستاده بود در مقابل دوربین گفت: "به عنوان PGA Tour متعهد به تقویت صداها و تلاش برای پایان دادن به مسائل سیستماتیک نژادی و بی عدالتی های اجتماعی ما محفوظ 8:46 توپ را روی گوه زمان به توقف برای یک لحظه سکوت, نماز و انعکاس است."

با, سه, شاخ, صدا, معنابخش یک لحظه مکث همه در اطراف زمین گلف به عنوان به رسمیت شناختن جورج فلوید تراژدی و نور به آن تابیده بر نژادپرستی و بی عدالتی اجتماعی.

در این زمان بود که نمادی از 8 دقیقه و 46 ثانیه سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین تا به حال زانو خود را به گردن فلوید گزارشی که درگذشت در حالی که در بازداشت و پس از گفتن این افسر او نمی تواند نفس بکشد.

PGA Tour commissioner Jay Monahan bows his head during a moment of silence for George Floyd.
PGA Tour کمیسر جی موناهان کمان سر خود را در یک لحظه سکوت برای جورج فلوید.گتی ایماژ

اکثر بازیکنان و ویلچرهای ایستاده بود با سر خود را متمایل است.

"من دعا گفت:" تام لیمن, مینه سوتا بومی است. "من فکر می کنم هر کس بخواهد به انجام همه چیز را در راه خود را. من فقط دعا برای کشور ما است. من دعا کردم برای جورج خانواده است. من دعا برای روح خود را. من فقط دعا کرد که هرج و مرج است که ما در زندگی می تواند عاقلانه حرکت رو به جلو به طوری که تصمیم گیری ساخته شده است که در واقع معنی دار و مفید است.

"[تاپیک بسیار برای گفتن در مورد آن [فلوید حادثه و پیامدهای آن]" لیمن ادامه داد. "اما آنچه من می خواهم بگویم این است: من فکر می کنم همه نیاز به احساس عمیقا چه اتفاقی افتاده است و برای صدمه زدن به عمیقا به دلیل آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید. من فکر می کنم همه نیاز به درک زمانی که شما مطلق بی توجهی به درد و رنج و درد از کسی به دیگری و یا مرگ است که می تواند در کسی دیگری اگر شما بدون توجه به که شما بخشی از مشکل است و شما نیاز به خود را دریافت کنید [بوق] با هم."که احتمالا چیزی که من در زمان دور از آن — lL]et فقط درک می کنیم که ما همه انسان و نیاز به مراقبت در مورد هر یک از دیگر. اگر شما نمی تواند انجام دهد که پس از آن من احساس متاسفم برای شما."

جاستین افزایش یافت که منجر مسابقات در 7-در زیر نام آن را "بسیار شخصی حاضر به تأمل در زندگی خود را چگونه شما را در مورد زندگی خود را چگونه به شما زندگی خود را و چگونه فراگیر شما در زندگی خود را با همه شما در سراسر آمده است."

"من حدس می زنم همه چیز است که رفتن در حال حاضر در جهان وجود دارد قطعا به نظر می رسد امیدوارم یک فرصت و حرکت بدیهی است که ایجاد شده در حال حاضر این چیزی است که من تأمل در — واقعا چقدر گسترده این تبدیل به" رز گفت. "این تبدیل شده است بسیار بزرگتر از آمریکا و همچنین, که خوب است برای دیدن."

قبل از مسابقات آغاز شد, بازیکنان, بودند, جهانی, در ستایش از PGA Tour ایده با امید که آن جمع گفتگو در مورد نادرست در این کشور است.

"این مهم است به مجموعه ای از لحن" بروکس Koepka گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب