در یک نمودار: چگونه به سرعت به اقتصاد ایالات متحده بهبود می یابند ؟ یک اقتصاددان به نظر می رسد در جنوب رستوران رزرو برای پاسخ

اقتصاد ایالات متحده در تمام اما نام در رکود است و بنابراین بقیه جهان است.

آتلانتا فدرال ریزرو GDPNow طرح برآورد یک 34.9% کاهش در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی به صورت سالانه و رفع بیکاری نشان می دهد که یک پنجم از جمعیت مشغول به کار در زمینه مزایای بیکاری از coronvirus بحران آغاز شده است.

بنابراین این سوال از زمانی که اقتصاد بهبود می یابند مهم است اما بدیهی است که کار چالش برانگیز است.

Torsten Slok اقتصاددان ارشد دویچه بانک, اوراق بهادار در روز پنج شنبه صورت گرفت یک چاقو در برآورد زمانی که اقتصاد ایالات متحده را بهبود می یابند به قبل از COVID-سطح 19 توسط به دنبال در رستوران رزرو.

او با استفاده از داده ها از رزرو آنلاین پلت فرم OpenTable از تگزاس و تنسی و گرجستان که در آن رستوران فعالیت در حال حاضر مجاز به پروژه — اگر رزرو ادامه داد: در امتداد همان مسیر — زمانی که رزرو را بهبود می یابند.

خبر خوب اگر شما فکر می کنم طرح دارای اعتبار است که حتی در کمترین از سه متحده رزرو خواهد بازگشت به حالت عادی در پایان سال است. اگر رستوران رزرو شد اقتصاد است که یک دیدگاه خوش بینانه — به دفتر بودجه کنگره برای مثال هوا در اواخر ماه آوریل که آن را حداقل تا پایان سال 2021 برای اقتصاد به بهبود می یابند.

اما آن را نیز منصفانه به اشاره است که هر کس نمی خواهد انتظار فعالیت به دنبال این مسیر. تاکید که تردید سهام ایالات متحده SPX -1.52% معامله به شدت پایین تر در روز پنج شنبه.

امور مالی توییتر در واکنش به سرعت به یک صدای جیر جیر — خوب من — از نمودار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>