در یک نمودار: صندوق خود است تا 60% در این سال پس از او به نام مارس پایین — در حال حاضر او می بیند بالقوه برای 'شدید سقوط'

مایکل Gayed می گوید او هنوز در تلاش برای ترساندن هر کسی اما شما نمی دانید که در آن از آخرین خود را. در خرداد م

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

مایکل Gayed می گوید او هنوز در تلاش برای ترساندن هر کسی اما شما نمی دانید که در آن از آخرین خود را.

در خرداد ماه مدیر صندوق هشدار داد امکان دو سقوط: برای اولین بار اوراق قرضه پس از آن سهام است. با ATAC چرخش صندوق ATACX, +0.04% در ادامه به تحویل کالا — آن را تقریبا 60% تا کنون در این سال به رتبه در میان بهترین در رده خود — او هنوز هم در حال تکان دادن پرچم زرد.

"این یک زمان در بازار" گفت: Gayed که او نیز اجرا می شود Lead-Lag گزارش. "با وجود فلج کننده جهانی همه گیر که در آن ایالات متحده است شکست مفتضحانه در پاسخ با رکورد روزانه پس از ثبت روزانه موارد شکسته شدن و اقتصاد ایالات متحده است که به نظر می رسد teetering در لبه و در عین حال یکی دیگر از سیاست های پولی فدرال ریزرو واکنش بازارهای سهام نیست و به نظر می رسید به چشمک زدن زمانی که دوره نقاهت."

بله 2020 است که قطعا منحصر به فرد با توجه به عنوان او اشاره کرد که سهام سقوط کرد بیش از 30 درصد در یک نقطه تنها به تجمع تقریبا 50 ٪ از وجود دارد. تمام است که در کمتر از هشت ماه.

پس از داشتن شده است صعودی در نزدیکی مارس پایین Gayed در حال حاضر می گوید که پیشرو در شاخص های بازار به خوبی می تواند علامت یک "سقوط شدید" در سهام.

عملکرد 10 ساله خزانه داری مثلا این است که به دنبال در رقم 0.5% و در حالی که 30 سال است تحت 1.5%., که او می گوید راه اندازی برای یک پتانسیل بازگشت به ميانگين است.

"اغلب گفته است که اوراق قرضه در بازار سرمایه گذاران هوشمند پول و تمایل به منجر بازار سهام در پیش بینی فعالیت های اقتصادی" Gayed توضیح داد. "واقعیت این است که بازده افزایش یافته است نه به طور معنی داری (کاملا مخالف) در مدت بسیار کوتاه است بسیار مشکل که در طول تاریخ چنین حرکتی کوتاه مدت تمایل به قبل از دوره مهم از سهام استرس است."

اضافه کردن به که در بخش آب و برق است که دیده می شود به عنوان یک رکود اقتصادی-ضد پناهگاه امن سرمایه گذاری می تواند طلسم مشکل به صورت گسترده تر در بازار گفت: با اشاره به این نمودار نشان میدهد که چگونه دفاعی سرمایه گذاری کرده اند موفق به بهتر از شاخص S&P 500 در ماه گذشته:

"است که باید جمع آوری برخی از پرچم قرمز به عنوان یک سرمایه گذار سهام و رک و پوست کنده این تنهایی به من می دهد مکث," او گفت:. "جنبش مشابهی رخ داده است درست قبل از COVID سقوط این سال است."

در نهایت خوشنودی می تواند تبدیل به یک مسئله جدی با Gayed با اشاره به عوامل متعددی از جمله وحشی معاملات اخیر antics از Robinhood معامله گران است.

"S&P 500 در حال حاضر مثبت در یک سال است که در انتظار فاجعه اقتصادی است. Nasdaq در پرواز است. و هیچ کس به نظر می رسد فکر می کنم بازار تا کنون می تواند به پایین" او نوشت: در سال های اخیر توجه داشته باشید. "آن مطمئن احساس می کند مانند هر کس را فراموش کرده است که سرمایه گذاری در سهام حمل ریسک و شرایط در حال تغییر به سرعت در حال در حال حاضر به نظر می رسد خطر ممکن است دوباره به نیروی کامل است."

بدون تصادف بزرگ بود که در حال شکل گرفتن در معاملات آتی روز شنبه هر چند میانگین صنعتی داو جونز c YM00, -0.22% S&P 500 ES00, -0.27% و تکنولوژی-سنگین نزدک کامپوزیت NQ00, -0.38% همه آماده برای پایین باز کردن به شروع هفته.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن