در یک نمودار: اشتباه توسط تمام کسانی که COVID-19 برنامه های امداد برای مصرف کنندگان ؟ در اینجا یک نمودار به شکستن چه اتفاقی می افتد

شده است وجود دارد یک تورنت از بدهی برنامه های امداد رسانی با هدف مصرف کنندگان ایالات متحده از ماه مارس در شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پرداخت وام خودرو, کارت های اعتباری, وام های شخصی و بیشتر می تواند در مکث به عنوان مقامات محلی مسابقه برای دریافت یک دسته در COVID-19 بحران است.

آن را در حال حاضر شده است نزدیک به چهار ماه پس از اولین محدودیت در گردهمایی های اجتماعی و فعالیت های کسب و کار در جای خود قرار گرفتند در کالیفرنیا است. پس از ویروس نیست از بین رفته و تنها فراتر از مکان هایی مانند شهر نیویورک به جوامع در جنوب و غرب تگزاس در روز سه شنبه بیش از گریم نقطه عطف 10000 جدید روزانه عفونت.

برای کمک به پیگیری آنچه در جریان بحران به معنی برای ایالات متحده اعتباری-رتبه آژانس مودی سرمایه گذاران شده است نگه داشتن زبانه ها در وام-امداد رسانی و به روز و همچنین استفاده از وام گیرندگان به طور موقت برنامه های کمک.

خود را لحظهای از COVID-19 مصرف کننده کمک های شکسته کلاس دارایی نشان می دهد که بیشترین استفاده را در میان وام گیرندگان وام های دانشجویی و خودکار بدهی.

ردیابی مصرف کننده بدهی

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران

حفاری کردن آن شاید تکان دهنده که رکورد 1.5 تریلیون دلار توده ای از ایالات متحده بدهی های دانشجویی دیده می شود استفاده از پرداخت تعلیق خروش در میان وام گیرندگان واجد شرایط.

مودی داده ها نشان می دهد در حدود 20 ٪ تا 40 ٪ از وام گیرنده با وام از شرکت بین فدرال خانواده آموزش و پرورش برنامه وام (FFELP) هستند با استفاده از پرداخت برنامه های امداد از 10 درصد به 15 درصد پیش از بحران است. خصوصی دانشجو-وام امداد شروع به پریدن کرد به حدود 10%-20% 7% قبل از همه گیر.

مهم رتبه آژانس تنها گزارش در مصرف کننده وام وام مسکن شده اند که به همراه باند معاملات آن نرخ انعکاس آخرین اطلاعات از اوایل ماه ژوئن است. توجه داشته باشید دولت حمایت رهن و فدرال متعلق به وام های دانشجویی به طور خودکار اعطا شد و دیگر اشکال کمک در شروع ایالات متحده شیوع کروناویروس.

جزئیات:مغلوب ساختن پیشی جستن توقف پرداخت بهره در وام دانشجویی بدهی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

خودکار بدهی به طور خاص وام و اجاره به وام گیرندگان با کمتر-از-بکر اعتبار شروع به پریدن کرد در ماه های اخیر بیش از حد رسیدن به عنوان بالا که حدود 33% از حدود 2% قبل از COVID-19 بحران در هر مودی.

که تقریبا هیچ معوق پرداخت درخواست توسط وام گیرندگان با تلفن همراه برنامه های پرداخت که به همراه اوراق قرضه, معاملات, اما حتی این بخش دیده می شود درخواست برای تسکین پرش به حدود 5 درصد از مصرف کنندگان با دستگاه برنامه پرداخت.

چه در پیش است ؟ بسیاری بستگی دارد مسیر از عفونت های جدید و “اگر قانونگذاران موفق به ارائه برنامه های جدید به جای قبلی محرک و گسترش مزایای بیکاری زمانی که آنها به پایان می رسد” با توجه به مودی تیم سرب توسط Jody Shenn یک تحلیلگر ارشد.

اخیر تیز تجمع در سهام ایالات متحده تحت فشار سهشنبه پس از کاخ سفید تصریح کرد: فراخوان کنگره به کلاه دور بعدی همه گیر محرک در $1 تریلیون دلار یا کمتر ترک میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -1.51% به پایان جلسه نزدیک به 400 امتیاز پایین تر و خوراکی پنج روز برنده خط برای S&P 500 شاخص SPX -1.08%.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در اوایل این هفته گفت که دور بعدی محرک می تواند شامل دور دیگری از پرداخت های مستقیم به برخی از آمریکایی ها در حالی که گفته یک هدف برای عبور از اندازه گیری خواهد بود جلوتر از کنگره را در ماه اوت تابستان ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>