مرگ بحران در نیوجرسی. چگونه یک mortician مسابقات به نگه دارید تا با COVID-19

کریستوفر Maag NorthJersey.comمنتشر شده 8:00 AM EDT مارس 16 سال 2020WOODLAND PARK, N. J. – سه بدن دروغ در تابوت

توسط NEWSAMINS در 27 اردیبهشت 1399

WOODLAND PARK, N. J. – سه بدن دروغ در تابوت ، یک تابوت قهوه ای است. یکی مارون و دیگر اسطوخودوس. آنها نشستن در یک اتاق که در آن دیوارها رنگ سبز و چراغ ها خاموش هستند که در آن هیچ کس می تواند آنها را ببینید.

در اتاق بعدی 10 نفر گریه. آنها سوگواری 59 سال دروغ در یک پودر-آبی تابوت.

عزاداران می دانم که این مرد شوهر خود دایی برادر — صرف 27 روز در یک ماه قبل از درگذشت او از COVID-19.

عزاداران می دانم که هیچ چیزی در مورد دیگران. سه تابوت را در اطاق نشیمن. سه بدن در جداول در زیرزمین. سه tucked به مقوا سفید جعبه سرد سایه ها از گاراژ. شش جعبه از سوزانده باقی مانده انباشته شده بر روی یک قفسه در اتاق. هفت نفر دیگر به تازگی مرده دروغ در بیمارستان morgues و یخچال کامیون.

"من نمی می توانید انتخاب کنید تا تمام هفت امروز چون من واقعا نمی باید جایی برای قرار دادن آنها می گوید:" مدونا مالک مدونا چند ملیتی خانه برای مجالس ترحیم در پاسائیک.

تنها مدونا می داند که در آن همه کسانی که بدن هستند.

همه کشته شدند COVID-19.

هر یک باید صبر کنید به نوبه خود.

این بیماری همه گیر تبدیل کرده مدونا خواب آلود کفن به یک نوع از تشییع جنازه کارخانه. گاهی اوقات او می تواند پنهان کردن فشار است.

گاهی اوقات او نمی تواند.

"خانواده تنها 30 دقیقه برای دیدن عزیزان خود. آنها دوست ندارند که" مدونا زمزمه به یک بازدید کننده. "اما من باید به نگه داشتن آن در حال حرکت است."

سپس او پیاده به اتاق عزاداری مردم.

"OK, همه," او می گوید. صدای تسکین دهنده و فرمانده در همان زمان. "از آن زمان برای ما در راه ما را به گورستان."

مرگ بحران

به عنوان COVID-19 همه گیر همچنان در سراسر کشور, در شمال نیوجرسی بحران بهداشت و درمان تبدیل شده است یک مرگ بحران است. بیمارستان های دولتی و برخی از خانه های مراسم تشییع جنازه متوسل به غیر قابل تصور با استفاده از یخچال کامیون سرد و مرده است.

تبرید مورد نیاز است زیرا خانه تشییع جنازه crematories و گورستان نمی تواند مسئولیت رسیدگی به بسیاری از بدن در یک بار گفت: "جورج Kelder مدیر اجرایی ایالت نیوجرسی تشییع جنازه مدیران انجمن. وجود 24 crematories و حدود 600 خانه های مراسم تشییع جنازه در نیوجرسی به علاوه 500 یا تا گورستان با فضای به شرایط جدید گور گفت: جودی Welshons, مدیر اجرایی, New Jersey, گورستان انجمن.

سیستم طراحی شده است برای رسیدگی در مورد 6,100 بدن در ماه Kelder گفت. با توجه به COVID-19 این ماه نیوجرسی خواهد روند تقریبا 13,000 بدن.

"خانه های مراسم تشییع جنازه مشمول مالیات. آنها در ظرفیت" Kelder گفت. "مدیران مراسم تشییع جنازه فقط تلاش برای نگه داشتن همه چیز در حال حرکت است."

در حالت عادی زمان morticians سعی کنید به پروژه steadying آرام است. این بیماری همه گیر را ارائه می که آرام غیر ممکن است. مدیران مراسم تشییع جنازه هنوز هم سعی کنید به حمایتی به مردم در عزاداری. اما له کار برگ کمی زمان برای دیپلماسی است.

"تمام غم و اندوه روند کوتاه مداری," Welshons گفت. "ما باید به فکر می کنم از قربانیان این بیماری به عنوان کارهایی است که ما باید برای به انجام رساندن."

مدونا توصیف خودش را به عنوان یک "پسر کوچک" در این صنعت است. مراسم تشییع جنازه او خانه را اشغال وسیع کاخ سفید در نزدیکی مرکز شهر پاسائیک. در حالت عادی ماه مدونا دفن 10 یا 12 نفر است.

بسیاری از خانواده او در خدمت فقیر هستند. بیش از 60% تکیه بر پزشکی که کلاه بازپرداخت در $2,246 در مراسم تشییع جنازه. بسیاری از آنها لاتین و یا آفریقایی-آمریکایی است. بیشتر زندگی می کنند در انبوه شهرها از پاسائیک یا پاترسون. بسیاری از کار برای فروشگاه های خرده فروشی و یا مواد غذایی سریع و یا تحویل شرکت; بسیاری از افراد مسن زندگی می کنند در خانه های سالمندان. هر یک از این عوامل افزایش خطر ابتلا به یک شخص در حال مرگ از COVID-19.

این ماه مدونا است که در مسیر به دفن 152 نفر است.

"من شده است نورد مانند یک رودخانه گفت:" مراسم تشییع جنازه مدیر که خود را تغییر نام قانونی به مدونا در دهه 1990 بعد از دومین طلاق. "من به معنای واقعی کلمه تا به حال به من تلفن کردن قلاب به گرفتن برخی از خواب."

مردم را به یک مراسم تشییع جنازه به خانه سوگواری کسی می دانند که یک فرد که منحصر به فرد و مهم در زندگی خود را. آنها نمی خواهند برای دیدن بدن از غریبه ها افرادی بودند که منحصر به فرد و مهم است به شخص دیگری. در نتیجه بدن باید بازیابی embalmed لباس پوشیدن و نمایش داده می شود تنها به حق گروهی از عزاداران از هر کس دیگری.

در زمان عادی این بازی انتخابی پنهان و آشکار است که آسان برای به انجام رساندن.

COVID-19 باعث می شود آن را سخت تر است. مدونا در مراسم تشییع جنازه صفحه اصلی در حال حاضر توابع مانند یک شطرنج سه بعدی هیئت مدیره. هر تصمیم او باعث می شود که لباس برای پوشیدن دارم که درب قفل است که بدن برای مومیایی کردن — باید تراشیدن دور در قریب به اتفاق حجم کار در حالی که پنهان است که کار از نمایش عمومی.

"من یک تعداد محدودی از کارکنان و خیلی زود من 67 خودم. من یک جوان chippy نه بیشتر گفت:" مدونا است که متعلق به خانه جنازه برای 35 سال است. "اما من می دانم که چگونه به حرکت اونا همراه است."

کامل morgues درب قفل شده است

جایی در محوطه بیمارستان سنت مری در پاسائیک بدن یک زن مسن ذخیره شده در یخچال کامیون. چهارشنبه گذشته زن سه فرزندان وارد در پشت درب مدونا کفن و زنگ زد زنگ.

"پاسخ نمی دهید درب!" مدونا فریاد زد: به دستیار او. "پیدا کردن آنچه که آنها می خواهند قبل از اینکه شما اجازه دهید 'em در!"

مدونا ایستاده بود در زیرزمین در یک اتاق تحت پوشش در کاشی سبز. پوشیدن پلاستیکی آبی لباس شب گره خورده در اطراف یک رنگ سبز کار کت او در مورد مومیایی کردن بدن.

"ما اجازه نمی دهیم هیچ کس در" او گفت: "از آنجا که ما باید به لباس است."

مدونا و دوست و دستیار ویویان جانسون به نام طبقه پایین که بازدید کنندگان امیدوار به برنامه ریزی یک مراسم تشییع جنازه در هفته. مدونا ساخته شده grunting صدا. او محروم کردن او لباس و پوشش به فاش کردن یک ژاکت مارون دوخته شده با طلا sequins. او پله صعود.

پیشرو در خانواده به دفتر او مدونا صحبت رک و پوست کنده از مرحوم.

"اجازه دهید او ماند که در آن او است چرا که او را در سردخانه. من هیچ فضایی برای او," او گفت: به عزاداران است. "شما رو به من برخی از زمان ، کمی از صبر و شکیبایی است. OK ؟ این یک زمان بسیار شلوغ."

زمانی که خانواده چپ مدونا پیوست جانسون در مقابل سالن. آنها چرخ قهوه ای, maroon و اسطوخودوس تابوت به اتاق و سپس روشن کردن چراغ.

"ما باید حرکت این تابوت خارج از دید" او گفت:. "ما باید این بدن در اینجا ما نمی خواهیم مردم را به دیدن آن است."

در 12:28 بعد از ظهر یکی دیگر از خانواده هایی وارد ایوان جلو. جانسون فریاد زد برای آنها را به استفاده از درب عقب نیست ذکر است که جلوی درب ماند قفل شده است برای مخفی کردن در سه بدن در تابوت.

در انطباق با دولت قوانین مربوط به تجمعات عمومی تنها 10 اعضای خانواده اجازه داده شد در. بقیه ایستاده بود در پارکینگ. یکی از آنها به نام مدونا پرسیدن که آیا کفن خواهد پخش آنلاین خدمات.

"اگر شما می خواهید Facebook Live, خانواده را که" مدونا گفت.

در 1:45 بعد از ظهر مدونا سوار سفید نعش کش از طریق دروازه اصلی در شرق Ridgelawn گورستان در کلیفتن. در اینجا هم ده ها تن از عزاداران مجبور شدند توسط دولت قوانین به خارج صبر کنید. طبع گرفت. درون دروازه ایستاده بود یک گورستان کارمند گارد ایستاده. برخی از عزاداران upbraided او. آنها می خواستند در. درشت عبارت بودند فریاد می زدند.

پنجاه متری دور مدونا کنده هشت آبی و زرد گل از دسته گل گذاشته شده توسط grave. او دست به هر یک از عزاداران ایستاده در این نزدیکی هست. مردم را در آغوش کشید و گریه کرد. آنها بازگشت به اتومبیل های خود را, خود را, گام های لرزان بر روی چمن.

توسط 2:15 بعد از ظهر, مدونا بازگشت به خانه جنازه در زمان به دریافت تحویل: دو بدن. یکی روکشی در یک جعبه مقوا بود چرخ به گاراژ. دیگر آمد و پیچیده شده در یک بنفش لحاف.

"ما فقط نگه داشتن نورد" او گفت:.

دنبال کریستوفر Maag در توییتر: @Chris_Maagtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن