تصور عواقب مورد علاقه ما فیلم های ورزشی سزاوار

سه یا بیشتر ماه به ما گسترده انزوا ما تا به حال مقدار زیادی از زمان برای کشتن مقدار زیادی از ساعت به اشغال و پس از دوره یکی از چیزهایی که شما را بکنید هنگامی که شما ارزو ورزش و شما پخش بسیاری از فیلم است که شما رفتن به stand-by — the ورزشی کلاسیک فیلم.

در اینجا چیزی بیش از حد: یکی از نادر هدیه خود را بهتر فیلم های ورزشی این است که آنها به طور کلی به اندازه کافی به تنهایی. استثنا وجود دارد ، “لیگ” که به من گیل هاجز-عنوان-یک-بازیکن نامزد های ورزشی-فیلم پانتئون — borderline, من می توانم قبول استدلال در هر دو طرف — تا به حال دو قسمت — آخر که تقریبا باور نکردنی, ویژه پادشاه شروع به پریدن کوسه خود تد McGinley.

“اردک توانا” تا به حال دو قسمت به هم, اگر چه, مگر اینکه شما یک عضو از استوز/شین خانواده آن است که بسیار بعید است که “اردک توانا” واجد شرایط برای هر چیزی به غیر از بی خوابی پادزهر.

شاید ما فقط بهتر است ترک این چیزها به تنهایی. اما شاید ما نیست. و به عنوان ما همه قاتلان سریال از زمان در حال حاضر آن را اجازه می دهد ذهن سرگردان و یا حداقل ممکن است تعجب آنچه رخ داده به اصول مورد علاقه ما فیلم های ورزشی اگر ما می خواهم حداقل داده شده است یک خاتمه اگر نه تمام عیار عاقبت …

در نزدیکی پایان این سال 1987 gem کسی می پرسد نورمن دیل اگر او قصد دارد در آینده را سال آینده که البته به معنی فرصتی برای تکرار عنوان ایالتی ایندیانا قهرمانان در سال 1953. اما مربی دیل هیچ احمق: بدون جیمی Chitwood این Huskers را به عنوان شانس زیادی برای رفتن به عقب به عنوان ’98 Marlins آیا پس از معاملات نیمی از تیم.

هیچ دیل با کمال میل قبول پیشنهاد از ساقی مربی تونی Hinkle به دنبال Chitwood به ساقی و به عنوان یک دستیار مربی است. او ازدواج میرا Fleener می بیند جیمی تبدیل شدن به یک آمریکایی و بعد از آن مربیان Bradley برای مدت پنج سال. شادترین پایان, اما, به, تیرانداز Flatch که نه تنها ضربات نوشیدن خوب است اما با توجه دیل کار مربیان در درخت گردوی امریکایی برای 21 سال و برنده 412 بازی و دو دولت عنوان. زمانی که او می میرد در سال 1978 باب نایت می گوید: “Flatch را فراموش کرده و بیشتر بسکتبال از بسیاری از مربیان آشنا شدم من همیشه می دانستم.”

سقوط دیویس تصمیم می گیرد به مدیر کار برای ویسالیا اوکس کلاس-کالیفرنیا لیگ و در روز افتتاحیه سال 1988 او و آنی ارز پاکستان در ویسالیا شهرستان سالن در غرب Acequia خیابان در مرکز شهر. که آغاز یک رویا فصل برای سقوط که منجر اوکس به 99-43 رکورد پیروزی در لیگ 11 ½ بازی ها و اوکس رفت و برگشت رودخانه موج قرمز در لیگ پلی آف.

تام کلی است که خیلی تحت تاثیر قرار گرفته با آنچه که او می بیند که او را احضار دیویس به مربی پایه سوم در سال 1989 اما هنگامی که دوقلوها تلو تلو خوردن و پایان آخرین بار در سال 1990 کلی ضربه به جلو و دیویس داده شده است که حاکم از نا امید کننده همجنس باز. اما دوقلوها پاسخ به کلی جک موریس تماس او را “بهترین کاپیتان من تا به حال بازی, برای,” و بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا برو بدترین-به-برای اولین بار در ’91 — برانگیخته توسط اواسط ماه جولای وانت اتمی Laloosh یکی-زمان phenom بود که اخیرا بیحال شدن با سنت پل Saints مستقل لیگ. Laloosh جامد دوقلوها’ اغل گاو یا حشم و آنها به ضرب و شتم یک و بریوز برای قهرمانی.

رخی Dunlop نمی توانید صرفه جویی در آینده از چارلستون روسای اما نقل مکان کرد و با دیدن چقدر او می تواند الهام بخش بازیکنان خود او دعوت به مصاحبه برای موقعیت 1980 المپیک ایالات متحده مربی تیم هاکی و در حالی که خود را رقیب برای این کار گیاه بروکس, مذاکرات fancifully از ضرب و شتم توانا ارتش سرخ در Lake Placid دانلوپ برنده این کار گفت: “ما به اندازه کافی خوب نیست به ضرب و شتم ‘اونا اما زمانی که بازی را بیش از آنها را می دانیم که ما می جنگیدند ’em.”

قابل پیش بینی تیم متشکل بیشتر از خوب از بچه های کالج بوستون و ایالت مینه سوتا — از جمله سه ناشناخته بومی Eveleth, Minn., این هانسون برادران که می خواهم اعطا شده خود را, از وضعیت عقب است برتری دارند. هنگامی که آمریکایی ها بازی روس ها در Lake Placid آنها از دست دادن 13-0 اما جمع آوری المپیک-ثبت 470 پنالتی دقیقه در این بازی و پس از آن در حال ستایش توسط رئیس جمهور کارتر برای “ما بازگرداندن غرور ملی.”

جری مگوایر

میله Tidwell است که فقط شروع به جری که ایجاد یک رونق آژانس و یک زندگی با شکوه برای خود. پس از نقل مکان به کانکتیکات او می شود به طور منظم گلف همکاران با جف Wilpon که در نهایت او را ارائه می دهد برای تبدیل شدن به جنرال موتورز از متس. او پیاپی این کار یک شب در 19 سوراخ در زمانی که در هفتم پارچ Yuengling, مگوایر می گوید Wilpon, “به من گوش میدی: کانو رابینسون و ادوین دیاز اینجا Jarred Kelenic وجود دارد …”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de