ایگور Shesterkin روشن است پیشتاز در رنجرز' دروازه بان نبرد

شش روز و دو scrimmages به کار آمادگی برای مسابقات دیوید کوین گفت: "من فکر می کنم این نوع از زمان خوبی برای ارز

توسط NEWSAMINS در 30 تیر 1399

شش روز و دو scrimmages به کار آمادگی برای مسابقات دیوید کوین گفت: "من فکر می کنم این نوع از زمان خوبی برای ارزیابی مجدد که در آن ما در و رفتن از وجود دارد" تا آنجا که رقابت به شروع goaltender برای بازی 1 در برابر Carolina.

این واقعیت است هر چند که رنجرز در همان محل مورد خود را از شماره 1 به عنوان آنها زمانی که فصل را شکست coronavirus در مارس 12.

که بدان معنی است که شماره 31 ایگور Shesterkin.

هنریک Lundqvist است, در بیشتر قسمت ها کاملا خوب است. الکس Georgiev شده است خوب است. اما نه outshined Shesterkin به درجه ای است که می شده اند لازم برای کوین و رنجرز به معکوس ،

در واقع نه یک outshined 24 ساله تازه کار, در همه, با Shesterkin فلاش همان مهارت و اثربخشی او در حالی که رفتن 10-2 با 2.52 اهداف برابر میانگین و .932 صرفه جویی در صد در پیشرو رنجرز به آستانه برگشتی و ورود به این مسابقات منحصر به فرد. نه استعداد و نه شخصیت پژمرده در حداقل در طول چهار ماه قابل تامل است.

"بدیهی است که من سخت کار هر روز بازی در 100 درصد کار سخت برای رسیدن به این هدف می شود اما این همه بستگی به مربیگری کارکنان" Shesterkin گفت: از طریق مترجم نیک ببرو به Blueshirts' مدیر اروپایی سراغ زمانی که خواسته در مورد رقابت. "خط پایین این است که من خیلی خوشحال می شود. بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد من به حمایت از هم تیمی های من."

Shesterkin بود فقط کمی بیش از دو هفته از حذف Feb. 23 تصادف در بروکلین است که در آن او و پاول Buchnevich صدمات پایدار زمانی که فصل متوقف شد. این goaltender از دست رفته بود شش بازی دوره نقاهت بعد از یک غیر آواره دنده شکستگی قبل از بازگشت برای دو نفر شروع می شود. او کشیده شد و پس از اجازه می دهد پنج گل در 39:06 در برابر نشینان در باغ در مارس 7, اما فوق العاده بود سه شب بعد در پیروزی 4-2 در دالاس.

"پس از حادثه من بازگشت به فرم بسیار به سرعت. اولین بازی بود بنابراین و سپس آن را بازگشت به حالت عادی گفت:" netminder که صرف استراحت در میامی. "من آموزش دیده در طول همه گیر و بسیار سخت با مربی شخصی من شکل فیزیکی 100 درصد است.

"در حال حاضر مهم این است که آن را به یخ و روانی کارها و انجام کارهای درست بر روی یخ. من احساس می کنم مثل من وجود دارد بسیار سریع است."

Shesterkin گفت: او صرف شکستن در اینجا به جای بازگشت به روسیه با همسرش, آنا پس از مشکل ثبت نام سگ خود را برای پرواز به خانه.

"ما نمی خواهیم به بررسی این سگ به محفظه بار," او گفت:. "بنابراین ما تا به حال به چوب در اطراف و به پایان رسید تا هزینه های آن زمان در میامی. ما بسیار خوشحال بودند ما ساخته شده است که تصمیم گیری."

ارسال رنجرز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

در حالی که در جنوب فلوریدا Shesterkin تا به حال این فرصت را به اسکیت بازی کردن با الکس Ovechkin در یک زن و شوهر از موارد است. شاید که شما را netminder لبه در آینده یک تایمر از بالای سمت چپ دایره از شماره 8. یا شاید نه. در صورتی که این ترفند Lundqvist به احتمال زیاد خواهد خود را صرف گذشته 15 تابستان در مسکو به جای گوتنبرگ.

"این بدیهی است که یک تجربه بسیار مثبت," Shesterkin گفت. "از آنجا که از شرایط من تنها skated با او دو بار وجود دارد تعداد زیادی از روسیه NHLers وجود دارد. آن را یک تجربه فوق العاده است."

Shesterkin وارد شده و با این تسلط او هرگز به نظر می رسید مانند یک تازه کار. البته او آورده بود خود را با او از روسیه است. او ممکن است فقط در 12 بازی NHL تجربه اما او در 16 بازی از KHL حذفی تجربه خود را در رزومه.

"من تجربه یادگیری آغاز شد و در اهل و بدیهی است که آموخته زیادی وجود دارد" Shesterkin گفت: در زوم تماس بگیرید. "هنگامی که من به نام [on Jan. 6] شاهد بودم که چگونه بازیکنان NHL مقابله با پیروزی و شکست و من یاد گرفتم که شاید از نظر روانی به ضرب و شتم تا خودم را بیش از حد, بیش از حد اغلب و قادر به رول با مشت.

"شاید آن را با سن و بلوغ, اما قطعا یادگیری از بچه ها در رختکن کمک کرده است."

رنجرز شد موثر تر و کارآمد تر تیم با Shesterkin در net. توانایی های خود را به pucks و حرکت pucks از خطر یک عامل عمده ای در بهبود این تیم ساختار دفاعی. این طوفان در حال فشار تیم که forechecks با عصبانیت و تبدیل همه چیز به خالص پس از آن ویژگی هستند قطعا یک عامل در تعیین خواهد شد که این تماس در اوت. 1.

همه چیز باقی مانده برابر انتظار می رود که به Shesterkin. این تصمیم دشوار برای کوین خواهد آمد اگر goaltender بد به نظر می رسد در بازی 1 (و یا شاید در بازی 2 بازی 3 یک بازگشت به عقب سناریو) و یا اگر وجود دارد یک آسیب است.

پس از آن و تنها پس از آن خواهد بود زمان به ارزیابی مجدد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de