اگر شما می توانید خرید تنها یک سهام ETF این خواهد بود آن را — و آن را پیگیری S&P 500

در میان coronavirus-led خاموش کردن اینترنت تبدیل به بخش مهمی از زندگی مردم و اقتصاد است. به عنوان یک نتیجه, آن را فقط حس می کند که سرمایه گذاران در بازار سهام می خواهید به سرمایه گذاری در اینترنت مربوط به سهام است.

اگر شما می توانید خرید تنها یک ETF در بازار, عقب نشینی شاید نه S&P 500 ETF جاسوسی, +0.46%, حتی اگر آن آهنگ معیار و شاخص S&P 500 SPX +0.39%. ETF به نظر اول اعتماد داو جونز اینترنتی صندوق شاخص FDN, +1.79%.

اجازه دهید به بررسی این موضوع با کمک یک نمودار.

نمودار

لطفا اینجا را کلیک کنید برای ترسیم نمودار میانگین صنعتی داو جونز ETF DIA +0.26%, که در آهنگ های میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.25%, در مقایسه با سه نفر دیگر از ETFs.

نکات زیر توجه کنید:

• نمودار مقایسه میانگین صنعتی داو جونز ETF با S&P 500 ETF; Nasdaq 100 ETF QQQ, +0.64%, که نشان دهنده شاخص Nasdaq 100 , NDX, +0.64% و اینترنت ETF.

• نمودار نشان می دهد که زمانی که بازار سهام کاهش یافته است, اینترنت ETF عملکرد بهتری نسبت به داو در حدود 16 درصد است.

• نمودار نشان می دهد که در طول تجمع اخیر اینترنت ETF بهتر است داو در حدود 27 درصد است.

• * * * در این بازار تجمع Nasdaq 100 ETF شده است مجری ستاره. اما اینترنت ETF دارای عملکرد بهتری نسبت به شاخص Nasdaq 100 ETF حدود 5.5 درصد.

• نمودار نشان می دهد که اینترنت ETF کاهش یافت و در Arora خرید منطقه در طول بازار افت سرمایه گذاران دادن یک فرصت بسیار عالی. کسانی که سرمایه گذاران در حال حاضر نشسته در حدود 32 درصد سود.

• به این دلیل که اینترنت ETF بهتر است که سهام آن منابع عبارتند از آمازون AMZN, +0.87%,
Facebook FB +1.96%,
پی پال PYPL, +0.76% و Netflix NFLX, +2.77%.

نحوه خرید

برای کسانی که خارش به خرید شروع با یک خطر کوچک مقیاس در. به عنوان یک توجه داشته باشید از احتیاط تاکید است که در “مقیاس در.”

پاسخ به سوالات شما

پاسخ به برخی از سوالات خود را در قبلی من نوشته. لطفا اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

افشا: مشترکین به Arora گزارش ممکن است موقعیت خود را در اوراق بهادار ذکر شده در این مقاله و یا ممکن است موقعیت خود را در هر زمان. Nigam Arora بنیانگذار Arora گزارش که منتشر چهار خبرنامه. Nigam را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>