"من نمی خواهد به شما اعتماد به مراقبت از یک گیاه خانه اجازه دهید به تنهایی فرزند من': Pressley انتقاد DeVos در بازگشایی مدارس

ویلیام Cummings ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:55 PM EDT Jul 13, 2020تشکر. Ayanna Pressley پاره به بتسی

توسط NEWSAMINS در 23 تیر 1399

تشکر. Ayanna Pressley پاره به بتسی DeVos پس از, وزیر آموزش و پرورش حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا که بازگشایی مدارس در طول coronavirus همه گیر است که به کشته شدن بیش از 135,000 مردم در ایالات متحده آمریکا

"@BetsyDeVosED شما هیچ طرح است. معلمان و بچه ها و پدر و مادر ترس برای زندگی خود را. شما اشاره به یک بخش خصوصی که قرار است در سود بیش از مردم و ادعا کرد که زندگی هزاران نفر از کارگران ضروری ایم" the freshman دموکرات از ماساچوست است.

"من نمی خواهد به شما اعتماد به مراقبت از یک گیاه خانه اجازه دهید به تنهایی فرزند من."

DeVos به نظر می رسد در صبح روز یکشنبه خبر نشان می دهد به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار که بازگشایی مدارس حتی به تعداد موارد تایید شده در سراسر شهرستان در ادامه به سنبله. و او تکرار تهمت را تهدید به خودداری از بودجه فدرال از مدارس که حاضر به سر کلاس های حضوری.

در سی ان ان "وضعیت اتحادیه" – در یک کلیپ به اشتراک گذاشته شده توسط Pressley – DeVos استدلال COVID-19 نفر در میان کودکان در حال کمتر و کمتر شدید.

میزبان دانا باش با اشاره به دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که می گویند در حالی که آنها در معرض خطر بالاتر "اگر کودکان دیدار در گروه می توانید آن را همه در خطر است."

"کودکان می توانند با تصویب این ویروس بر روی دیگران که افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید از COVID-19" CDC دستورالعمل می گویند.

DeVos گفت: کودکان به احتمال زیاد به گسترش این بیماری با استناد به یک گزارش که گفت: YMCA نیست دیدن یک چشم انداز مثبت در موارد پس از آن داوطلب برای استفاده از امکانات آن به ارائه مراقبت برای کودکان از اولین پاسخ دهندگان.

"این خبر خوبی است" باش گفت: YMCA گزارش. "اما من از شما میخواهم که در مورد خود دولت فدرال دستورالعمل CDC دستورالعمل. و چه CDC گفته است که اگر کودکان دیدار در گروه می توانید آن را همه در خطر است."

'شما نمی توانید انجام دهید که': رادیو فردا میزبان والاس مواجه DeVos در تهدید به تغییر مسیر وجوه از مدارس

CDC منتشر راهنمایی مربیان ارائه یک نقشه راه در مورد چگونگی بازگشایی میان همه گیر که شامل نگه داشتن کودکان شش فوت از هم جدا نصب موانع فیزیکی و بسته شدن فضاهای جمعی مانند زمین های بازی و سالن های غذاخوری. مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: دستورالعمل های "سخت" و "گران" جرقه بحث در مورد اینکه آیا مدارس باید به دنبال آنها پس از بازگشایی.

وقتی پرسید که آیا او فکر مدارس باید به دنبال CDC راهنمایی DeVos پاسخ داد که مدیر رابرت Redfield "به وضوح گفت: این توصیه ها و هر وضعیت در حال رفتن به نگاه کمی متفاوت است."

"ما باید آموزش و پرورش رهبران که می تواند سخت کار می کنند و این رقم را," او گفت:.

DeVos اذعان کرد که برخی از مدارس ممکن است مجبور به تعطیل کردن و از سر راه دور یادگیری است اما می گویند چه سطح از عفونت را توجیه کند که سوئیچ و یا آنچه در سطح جامعه گسترش در منطقه ممکن است حکم تعطیلی گسترده تر. او گفت: وجود دارد "واقعا نمونه های خوبی است که استفاده شده است در بخش خصوصی" و در بیمارستان است که می تواند به اطلاع رهبران مدرسه.

"اما من نمی شنیدن یک طرح از وزارت آموزش و پرورش. آیا شما یک طرح برای مدارس چه باید انجام دهید؟" باش پرسید.

"مدارس باید انجام دهید و آنچه را از حق بر روی زمین که در آن زمان برای دانش آموزان خود و وضعیت خود را. وجود دارد یک روش یکسان است که ما می توانیم یا باید کشور" DeVos گفت.

باش استدلال DeVos در تلاش بود تا "آن هر دو راه" با اصرار مدارس باز در سراسر کشور در حالی که ترک جزئیات به مقامات محلی.

در "فاکس نیوز یکشنبه" DeVos حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به خودداری از بودجه مدارس که حاضر به بازگشایی شده است.

"آمریکا سرمایه گذاری در آموزش و پرورش یک وعده برای دانش آموزان و خانواده های آنان است. اگر مدارس در حال رفتن به بازگشایی و نه تحقق آن وعده آنها نباید دریافت وجوه و آن را به خانواده ها تصمیم به رفتن به یک مدرسه که در حال رفتن به ملاقات که وعده" DeVos گفت.

میزبان کریس والاس ادعا تهمت و DeVos ندارد قدرت را به "به طور یک جانبه قطع کمک های مالی" است که تصویب شده توسط کنگره است.

مجلس نانسی پلوسی گفت باش او در نظر گرفته DeVos' اظهارات در مدرسه reopenings "تخلفات و dereliction وظیفه."

"این بد است," او گفت:. "رئیس جمهور و دولت او در حال خراب با سلامت فرزندان ما است."

"همه ما می خواهیم فرزندان ما برای رفتن به مدرسه. معلمان انجام دهد. پدر و مادر انجام دهد. و کودکان انجام دهد. اما آنها باید بازگشت با خیال راحت."

می تواند برگ برنده است؟: پرسش و پاسخ در CDC دستورالعمل بودجه فدرال برای مدارس در طول coronavirustinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de